Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich na forum!


IceMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Cześć! Nazywam się Piotrek. Jestem nieco ponad normę znerwicowanym człowiekiem (bo - przynajmniej z tego, co ja widzę - nerwica to chleb powszedni Polaków). Czuję, że niedługo może mi się ona wymknąć spod kontroli (a może już się wymknęła i nie jestem tego świadomy). Jedyne, czego jestem pewny to fakt, że mam zamiar ją zwalczyć. Zauważyłem, że na tym forum jest wiele sympatycznych i przyjaznych osób, które przy tym traktują ten temat na poważnie. Chcę z tego wyjść i spróbować pomóc komuś w pokonaniu depresji/nerwicy itp. W końcu po to tu wszyscy jesteśmy, żeby otrzymać pomocną dłoń i wyciągnąć swoją do innych potrzebujących pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj cieplutko :D

Bardzo fajne podejście, staram się myślec podobnie. Z takim podejściem nim się obejrzysz leczenie zacznie przynosic pozytywne efekty. Pewnie troszkę już poczytałeś, i wiesz, że najlepiej połączyc farmakologię z psychoterapią. Ja w sumie też jestem świerzynka (na forum od 3 tygodni, nerwica zdiagnozowana 3 września - ku mojemu zaskoczeniu...).

Dużo czytam, pochłaniam wiedzę psychologiczną, jakby co służę radą, jednak nie jestem fachowcem, ale na wsparcie i zrozumienie zawsze możesz liczyc ;)

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrek :P

Mam nadzieję że wspólnymi siłami się uda zwalczyc to "paskudztwo" ;)

To forum to fajna sprawa myślę,ja odkąd tu jestem,wiem że nie jestem sama.

Tobie również życzę aby tylko wspierało Cię w najtrudniejszych momentach..ale nigdy nie doprowadzało do smutku i niepotrzebnych rozmyślań...

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×