Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nagła decyzja


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Od roku leczę się na depresję i zaburzenia osobowości. Były zmiany lekarzy, zmiany leków, pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Mam za sobą dwie próby samobójcze. Jedna (15 tabletek Chlorprotheixenu - to była raczej nie groźna próba), druga która wydarzyła sie 3 dni temu to (42 tabletki łącznie Anafranilu i Tisercinu). Przeżyłem. Niestety. Wczoraj była wizyta u psychiatry, który zlecił skierowanie na Klinikę Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Krakowie (mam 17 lat). Dzisiaj zdecydowałem, że kończe leczenie psychiatryczne. Odstawiam wszystkie leki i nie jade na konsultacje do Kliniki (która miała odbyć się dopiero w grudniu. Patrzcie jaki absurd. Człowiek jest po 2 próbach samobójczych, a oni każą czekać 40 dni na konsultacje). Zrezygnowałem kilka dni temu z zajęć aktorskich, a aktorstwo trzymało mnie przy życiu. Nie chcę już dalej żyć, po prostu nie chce !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekałam na jednorazową konsultacje u psychiatry ponad dwa miesiące, też się irytowałam bo chciałam zacząć robić coś od zaraz, po czym Pani poświeciła mi ledwie 10 min i skierowała do psychologa, który wg niej będzie dla mnie odpowiedni i na którego znów sobie musiałam trochę poczekać.. niestety tak już jest i raczej się nie zmieni, do grudnia jeszcze trochę czasu może jednak się zdecydujesz, zawsze mozesz zrezygnować, ale zawsze też warto próbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×