Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez się chyba będę musiał pogodzić.

jacas, czy twoje cśnienie teraz jest w porządku ?

jakie masz obecnie gdy łykasz leki ?

staram sie nie mierzyc, bo jak mierze, to dostaje paniki, ze bedzie wysokie i przez to pomiar je4st falszywy. ale mierzylem kilka dni temu, wieczorem, cisnienie bylo w porzadku - 120-130/80-85. a jak wiadomo wieczorem zawsze jest wyzsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, sluchaj w mièdzyczasie jak bierzesz zolpidem pij herbaty zielone w duzych ilosciach(np biala.)staraj siè jesc produkty nie przetworzone,(zero mrozonek)+wlàcz do tego jakàs muzyczkè relaksacyjnà..np treningi Jacobsena itp.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, Czyli pomaga :) No właśnie ja też tak mam że jak tylko włożę mankiet na rękę to od razu się wkur ... że będzie wysokie. Więc ciężko mi zmierzyć to ciśnienie. Ale spróbuję łyknąć ten betaloc i zobaczymy co będzie :-)

a masz ciesnieniomierz ten "lekarski" czy elektroniczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego concoru, to ja jak trafiłam do kardiologa, poszłam na EKG, to miałam puls 160 na minutę! Odesłał od razu do szpitala, gdzie miałam 140 na minutę, badania, które mi zrobili były okej. Stwierdzili częstoskurcz zatokowy i nerwicę. Ale nadal EKG złe (jak mnie wypuszczali to było dobre, ale dostałam jakiś lek i kroplówkę) i źle się czuję, obawiam się, że coś mi dolega, więc się badam dalej. No i dostałam ten concor, sama poprosiłam, żeby mi coś dała na to kołatanie serca (przy kołataniu strasznie paliło mnie w klatce piersiowej), no i mam echo i tą tarczyce zrobić. Po concorze mam puls (mierzony samodzielnie, metodą "palec na żyle, szyi, itp.") z rana do południa w granicach 70-80, a wieczorem w granicach 60. To dobrze, czy źle? Bo znów się nakręcam, że za niski wieczorem... Ech... :/.

 

Ciśnienie zawsze miałam dobre (wtedy, gdy mi lekarze mierzyli, bo nie mam ciśnieniomierza).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu dziekuje,ze tak sie o mnie troszczysz Skarbenku:)) To bardzo mile.Jak sama wiesz staram sie dobrze odzywiac,Herbat pije duzo roznych.Nie pije alko (czasami piwko,drinka sporadycznie w malych ilosciach)ani nie pale:)Jestem tchorz i hipochondryk dlatego przezywam branie jakichkolwiek lekow,ale jak mi pomagaja to co mam zrobic.Bezsilnosc.Jakbym do pracy na rano nie chodzila to wtedy bym odrzucila pana zolpica :smile:

tutaj wszyscy na forum sa uzaleznieni od czegos,a ponoc zolpidem nie jest tak toksyczny jak benzo,wiec niewiem....W US wszyscy biora Ambien(zolpidem) i Xanax.To dopiero kraj psychodelikow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, Mnie przypisał na ciśnienie bo mam deczko zawyżone puls zawsze mam w granicach 80 więc tego się obawiam. lekarzowi mówiłem że mam NL i biorę seroxat.

 

Może zrobie sobie wolne w czwarteki piątek i sobie wezmę ten lek

 

 

Z tego co czytam na ulotce seroxatu to nie można łączyć z betablokerami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 25 lat. I jazdy, że ten concor mi za bardzo zbija puls :/ i że to źle. I znów się nakręcam. I znów mnie ciśnie w klatce piersiowej. Czy teraz nie mam za niskiego pulsu, to 60... Jak pisałam przez dzień (odkąd biorę concor cor, czyli od wtorku) mam puls w granicach 70-80 (czasem, sporadycznie i wyższy, tak do 90 o ile dobrze palcem wymierzę :P). A wieczorami spada do 60... Grrr, boję się. Do tego sporadycznie biorę relanium 2mg (najmniejsza daweczka), ale ani wczoraj ani dziś nie było takiej potrzeby! :)

Martwi mnie jeszcze lekki ból chodzący po lewej ręce od żył do dłoni i sporadycznie wyżej, w stronę łokcia. Natomiast jest on z każdym dniem mniejszy (co sprawia, że mniej się boję), a zaczął się w momencie tego "ataku", po kilk dniach trafiłam na pogotowie, no a tam powiedzieli,ze serce zdrowe, ale nie robili mi echa... A ja się nadal nie najlepiej czuję, więc drążę temat, bo chcę jeszcze pożyć...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ja bralem nedal z rexetinem - tez paroksetyna. i nic sie nie dzialo zlego.

 

Nedal ma inną substancję czynną niż betaloc ;) a nam chodzi o paro i metoprolol.

 

Ale jeżeli lekarz wie o wszystkim to rzeczywiście nie ma się czym martwić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×