Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu jako "kaleka"?

 

Kaleka to ja jestem na mózgu, przez jego zaawansowane nieodwracalne zgąbczenie. A basen mam za złotówkę, bo mam II grupę.

 

Haniu, ale wiesz jaka ja jestem... Ktoś się spojrzy, a ja od razu myślę, że się gapi i czuje do mnie obrzydzenie bo jestem gruba i do tego poszlachtowana jak prosię. Tak się wyleczyłam właśnie z ed. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ed,a też uważam,że ludzie gapią się na mnie ze wstrętem i obrzydzeniem,ale akurat blizny....no blizny..

nie wiem jakos nie zauważylam by ktos kiedykolwiek zwracal uwagę-tylko ostatnio pani w warzywniaku się przezegnala jak mnie zobaczyla :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo blizn, ja musiałam sobie ręce retuszować na zdjęciach na nk :o.

I koledzy mojego byłego chłopaka się ze mnie śmieli. A ludzie w pociągu się dziwnie patrzą na ręce moje. A w szpitalu kazali nosić blizny zakryte, bo niby to źle wpływa na innych pacjentów oglądanie takich blizn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym macie blizny? Ja mam niestety po chorobie skóry, na plecach... Generalnie nie chodzę nigdy na basen, czy kapac sie w morzu... Przykro mi, ale to jest silniejsze. Szczescie w nieszczesciu, ze moge zalozyc latem T-shirt, nic nie widac... Druga blizna niestety na pol brzucha, po operacji, musze uwazac, aby nie przytyc, bo niestety ale blizny rosną razem z nami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopijka,dostałam na łeb, chociaż zupełnie spokojnie mogliby mi wystawić ze względu na zwyrodnienia stawów biodrowych, które mnie na wózek posadzą, jeśli nic z tym nie zrobię :roll:

Posprzątałam pokój wzdłuż i wszerz. A napięcie i tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie na wizyte u psychologa ... wyszukałem na : http://www.znanylekarz.pl/37690/anna-mizowska/psycholog-terapeuta-uzaleznien/lodz . Jutro zadzwonei, żeby się umówić ( codziennie od 8-22 ).

Zdecydowałem też ,że nie bd robił echa serca. Najwyżej wykorkuje. EKG miałem tyle razy, że chyba wystarczy. Choć sam nie mam przekonania,że to nerwica .. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie na wizyte u psychologa ... wyszukałem na : http://www.znanylekarz.pl/37690/anna-mizowska/psycholog-terapeuta-uzaleznien/lodz . Jutro zadzwonei, żeby się umówić ( codziennie od 8-22 ).

Zdecydowałem też ,że nie bd robił echa serca. Najwyżej wykorkuje. EKG miałem tyle razy, że chyba wystarczy. Choć sam nie mam przekonania,że to nerwica .. :why:

gratuluję, że w końcu zdecydowałeś się na ten krok

 

Asiu, co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po wizycie u dentysty, musialam wziac znieczulenie, bo nie dalabym rady wymienic tak duzego amalgamatu, siedzialam na fotelu ponad godzine. jak zeszlam z niego to czulam przerazliwy bol wszystkich miesni glowy, nie do opisania, wie o czym mowie tylko ten, kto choruje tak jak ja na fibromialgie, i ten bol w ogole nie mija, porazilo mi lewe oko, bardzo slabo na nie widze i cholernie boli, jest jakby zdretwiale, nie moje, przerazliwy bol lewej strony glowy, same mi lzy leca z oczu, bo nie moge zniesc potwornego napiecia i bolu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×