Skocz do zawartości
Nerwica.com

Temat krótkich pytań


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

ile razy jeszcze zadasz to pytanie? Najlepiej udaj się do lekarza, który będzie mógł zlecić jakieś szczegółowe badania, bo tutaj na forum raczej nikt nie może Ci dać jakiejś pewnej odpowiedzi dlaczego Twoje źrenice są nierówne

 

Dzięki za zrozumienie.... już więcej nie zapytam

Msiek NL tygrysku nie denerwuj sie(tulę)..skoro wszystko wrezonansie i tomgrafie z kontrastem jest oki to idz poprostu do okulisty...moze te nierówne zrenice to taka Twoja uroda przeciez kazdy człwoek jest asymetryczny..ja mam oczoplas mowia ze wrodzony a na rezonoansie tez oki.......no i mam bardzo duze zrenice jakbym cpała..a nie cpam wiec bedzie git malenki:**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluoksetyna pobudza, więc pojawia się tzw. "przewaga napędu nad hamowaniem". Coś w tym jest, ale nie brałam jeszcze leku, który by nie miał w ulotce ostrzeżenia przed ewentualnym samobójstwem. Może dlatego że dostawałam głównie te pobudzające. Ryzyko wliczone w cenę - chcesz być zdrowa to najpierw męcz się przez 2 tyg. z nasilonymi objawami. Okropność!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli pacjent robi coś wbrew prawu i opowie o tym psychiatrze to ma on obowiązek poinformować organy prawne? Nie mam na myśli jazdy bez zapiętych pasów, tylko poważniejsze przewinienia.

I czy taka możliwość jest tym bardziej prawdopodobna, jeśli człowiek do którego się udaje, poza swoją prywatną praktyką, jest też psychiatrą sądowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu odstawiłam elicee (escitalopram), brałam od czerwca w dawce 20mg, odstawiłam dość szybko. Razem z odstawieniem zbiegły mi się ewidentne, napięciowe bóle mięśni i mdłości.

Zastanawiam się, czy to możliwe, że to objawy odstawienne (trochę to przerysowane bo brałam tyle czasu, że napewno lek jeszcze tam jakoś działa), czy wzrosła mi tolerancja na benzo ergo nie działa już ono jak powinno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×