Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Sensitive Soul, Dzięki ,coś mi się kojarzy ,ze już mi tłumaczyłeś kiedyś :) no cóż na swoje usprawiedliwienie mam tylko jedno :lol: jestem chory :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=c_IkUysQASQ&][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=thHx7cdoaAc&feature][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manson jest nieźle odjechany.Ten klip Tainted Love świetny i jeden z lepszych w jego wykonaniu-niezłe wejście ze swoją ekipą zrobił na impreze :twisted: .

 

Poniżej jego drugi mój ulubiony klip.

 

 

Jak już było to sorka,ale połowa video,które wklejacie u mnie się nie wyświetla :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast to łamie mi serce na pół, kładzie mnie to na łopatki..... leciało na Mamy pogrzebie. w Dzień Matki 3 lata temu.....

 

[videoyoutube=3O7kGgxWJ8c&feature=related][/videoyoutube]

 

i tu przejście przy 1:15

[videoyoutube=ROsCrVD0Q-I&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne.....boli.

tak piękne.....

tylko ze ja wole muze nastrajaącą optymistycznie gorące rytmy latynoskie lubie bardzo Shanie twain(piosekarka country) lubię suntrack-muzyka Basila Poleudourisa.teraz spodobała mi sie Cheryl Cole ostatnio..no i siedzie na osiołku i sciagam muze na to ognisko umówione -lata 80 te michael jakcson charles&eddy.ugly kid Joe,ub 40,faith no more mnóstwo rzeczy az rycze z rozczulenia,stary i dzieciak patrza sie jak na idiotke:P

 

[Dodane po edycji:]

 

piękne.....boli.

tak piękne.....

tylko ze ja wole muze nastrajaącą optymistycznie gorące rytmy latynoskie lubie bardzo Shanie twain(piosekarka country) lubię suntrack-muzyka Basila Poleudourisa.teraz spodobała mi sie Cheryl Cole ostatnio..no i siedzie na osiołku i sciagam muze na to ognisko umówione -lata 80 te michael jakcson charles&eddy.ugly kid Joe,ub 40,faith no more mnóstwo rzeczy az rycze z rozczulenia,stary i dzieciak patrza sie jak na idiotke:P

a to jeden kawałek z rytmów latynoskich:) uwielbiam tego goscia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krwiopij

and I'm somewhere between..

kochana faith no more to najlepsze czasy jakie przezyłam w młodosci hehe wspomnienia wrociły:)

 

[Dodane po edycji:]

 

krwiopij

and I'm somewhere between..

kochana faith no more to najlepsze czasy jakie przezyłam w młodosci hehe wspomnienia wrociły:)

shania to jest piekna piosenka:)

 

[Dodane po edycji:]

 

krwiopij

and I'm somewhere between..

kochana faith no more to najlepsze czasy jakie przezyłam w młodosci hehe wspomnienia wrociły:)

 

[Dodane po edycji:]

 

krwiopij

and I'm somewhere between..

kochana faith no more to najlepsze czasy jakie przezyłam w młodosci hehe wspomnienia wrociły:)

shania to jest piekna piosenka:)

shania:) kocham ją!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×