Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiałem tą grupę.Ich płyta "Infest" była nieprawdopodobna.Moim zdaniem nie było na niej słabego kawałka,a szczególnie Last Resort,który jak dla mnie zmiatał konkurencję jeżeli chodzi o podobną muze z tamtego okresu.

Następna płyta była już nieco inna i zawiodłem się na niej.Brakowało tej energii i emocji,jakie można było odczuć słuchając "Infest".Zawiedziony krążkiem "Lovehatetragedy" nie śledziłem już dalszych losów grupy.

 

Tak dla przypomnienia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem tą grupę.Ich płyta "Infest" była nieprawdopodobna.Moim zdaniem nie było na niej słabego kawałka,a szczególnie Last Resort,który jak dla mnie zmiatał konkurencję jeżeli chodzi o podobną muze z tamtego okresu.

Następna płyta była już nieco inna i zawiodłem się na niej.Brakowało tej energii i emocji,jakie można było odczuć słuchając "Infest".Zawiedziony krążkiem "Lovehatetragedy" nie śledziłem już dalszych losów grupy.

 

Tak dla przypomnienia

 

 

Zgadzam się , album "Infest" to była mocna rzecz a kawałek "Last Resort" rzeczywiście zamiata, tylko troszkę razi cenzura w klipie który wrzuciłeś, odbiera mu odrobinę "powerka". Brokenwing wrzucał parę postów wcześniej wersję uncensored. ;)

 

 

Tymczasem 3 kawałki Korn'a odpowiadające mojemu dzisiejszemu nastrojowi...

 

[videoyoutube=Z7EBszs65ws][/videoyoutube]

[videoyoutube=ta6GCrNCFAQ][/videoyoutube]

[videoyoutube=J-_ULnwIbE8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korn ,mnie przygnębia ...nie wiem czemu .

Pewnie dlatego, że mają sporo numerów które mają do tego tendencję, ale kocham ich za to. Są takie dni jak ten, kiedy te kawałki bardzo mi odpowiadają.

True. Youth Of The Nation - klasa sama w sobie. Mam tyle rozmaitych wspomnień związanych z tym kawałkiem, normalnie aż mi się łezka w oku zakręciła...

 

No to może jeszcze coś z P.O.D.

 

[videoyoutube=WqVJVZdSZ0s][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×