Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

To jest dobre pytanie, też bym chciała wiedzieć, od rana się tym dołuję, nie mogę się zebrać w sobie i po prostu przysiąść do nauki. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała się pouczyć, ale nie mam notatek i nie mam ich skąd wziąć :evil: O, i tyle.

A czym zdam... mam nadzieję, bo inaczej będę mieć przeje...ane :?

 

 

Co jesz dzisiaj na obiad? Bo chcę coś zrobić ale nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum - mi jest się ciężko teraz skoncentrować na nauce i zmobilizować, bo przygniotły mnie inne problemy, wczoraj jeszcze się dobiłam no i już totalnie nic mi się nie chce. Zero motywacji. Zero energii.

 

[Dodane po edycji:]

 

U mnie chyba będzie dziś smażona rybka z młodymi ziemniakami + sałatka (pomidor, sałata, oliwki, ogórek z oliwą z oliwek). Czyli nic szczególnego, ale smaczne. ;)

 

Czego nie znosisz jeść? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, ja mam dzisiaj kurczaka duszonego z czosnkiem-duzo czosnku :D do tego kasza gryczana i salata zielona-tez nic wymyslonego ale dobre. Joaśka, nie lubiè warzyw z rosolu,blee

 

ulubiona kuchnia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jako dziecko, były to drobiazgi typu: gumka do ścierania, ludzik z klocków lego itd. Nie wiem dlaczego to robiłam, ale czułam dziwny przymus, musiałam to zrobić, a potem miałam ogromne poczucie winy. :?

 

W jaki sposób opanowujesz swój strach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natascha - ja kiedyś też paliłam. ;) Czasem, gdy jestem w stanie dużego napięcia to mam wielką chęć zapalić, ale się nie daję. Nie chcę znowu się wciągnąć. Chociaż najzwyczajniej w świecie lubię palić. Tyle, że zdrowie mi nie pozwala. :evil:

 

Raczej grzecznym, tłumiącym i kryjącym wszystko w sobie. :?

 

A Ty? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozróbą niemogąca usiedzieć na miejscu i wdającą się w bójki. Ludzie mówili, ze woleli by pilnować trzech chłopaków niż mnie jednej :P .

 

Jak Ci się udało rzucić palenie!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się udało:

a) zwyczajnie zaczęłam się źle fizycznie czuć po zapaleniu papierosa - miałam silne duszności, pieczenie w klatce i przełyku (refluks), straszną suchość i pieczenie w buzi - a to były bardzo nieprzyjemne odczucia, poza tym lekarz kategorycznie zakazał mi palenia, nieźle mnie nastraszył :roll:

b) nie rzuciłam od razu tylko stopniowo schodziłam po jednym w dół aż do zera. Najtrudniej było rozstać się z tym ostatnim... ;) Wcześniej próbowałam rzucić od razu, ale było to dla mnie niewykonalne, nie paliłam 2-3 dni w ogóle i znowu wracałam do nałogu...

 

Zajadasz stresy? Jeśli tak to czym? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabaretów!!! Nie wiem, ja chyba nie mam poczucia humoru, ale kabarety w ogóle mnie nie śmieszą, wręcz odwrotnie - wkurzają mnie i wydają mi się durne. :twisted:

 

Jakie programy telewizyjne oglądasz najchętniej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio najchętniej ogladam programy typu "Gwiazdy na odwyku", 'Zagubione w życiu". Patrzę i patrzę i płaczę często utożsamiając się z niektórymi pacjentami programu. Lubię też filmy z cyklu 4400, z Archiwum X.

 

Czy wierzysz w swoje wyjście z błędnego koła choroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabaretów!!! Nie wiem, ja chyba nie mam poczucia humoru, ale kabarety w ogóle mnie nie śmieszą, wręcz odwrotnie - wkurzają mnie i wydają mi się durne. :twisted:

 

Joaśka mnie w polskich kabaretach zachwyca absolutny brak komizmu :P .

 

Zależy od tego jaki mam dzień.

 

Jak spędzasz niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×