Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham zmiany- zwłaszcza otoczenia. Gdy sie przenoszę w inne miejsce od razu dostaję nowej energii. Co z tego!? Narazie utknęłam w jednym i nie ma widoku na zmianę :-|

 

Kto potrafi najbardziej zepsuć Ci humor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z moją byłą przyjaciółką i byłym chłopakiem na imprezie urodzinowej, kiedy to ona próbowała oczernić mnie w jego oczach i namówić go, żeby się ze mną rozstał, bo była o mnie zazdrosna (byłyśmy jak siostry, zanim związałam się z A. - nierozłączne). Na szczęście wszystko wyszło na jaw, bo A. nie uwierzył w te bzdury i opowiedział mi o wszystkim, tyle, że się przy tym ostro pokłóciliśmy, byłam wściekła, że z nią i kilkoma innymi osobami poszedł pić (jakby nie wystarczał mu alko, który był na stole) i się "przewietrzyć", a mnie zostawił na tej imprezie. Gdy wrócili, do przyjaciółki nie odezwałam się ani słowem, bo nie chciałam robić scen przy innych, a całą imprezę miałam już rozwaloną. To były najgorsze urodziny na jakich byłam, a cała sytuacja najbardziej groteskowa, idiotyczna a zarazem wtedy dla mnie poważna i beznadziejna jaka w tej chwili przychodzi mi do głowy. Oczywiście nie muszę mówić, że wielka przyjaźń się skończyła. Ale związek z A. przetrwał, i to jeszcze kilka lat.

 

Jakie sytuacje są dla Ciebie najbardziej wstydliwe, niezręczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez internet nigdy nie kupowałam. :P Wpisz sobie w google kawa z żołędzi i Ci wyskoczą różne miejsca, gdzie możesz zamówić. ;)

 

Jak się zmusić do nauki? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, wylàczyc forum :P a tak serio:jesli sesja przed Tobà,to zastanow siè sama..nikt za Ciebie siè nie nauczy prawda?Jestes inteligentnà babeczkà,wièc jak siè bedziesz czula na egzaminach swiecàc niewiedzà?uczysz siè dla siebie tylko i wylàcznie.Chcesz przeciez miec tego mgr z przodu czy inz. :D Jak oblejesz studia to co zrobisz?jakà pracè znajdziesz?W dobie dzisiejszego kryzysu bez zawodu to pozostanie Ci siedzenie w domu i narzekanie a z tym wiàze siè nagromadzenie objawow zwiàzanych z Twoimi dolegliwosciami.Mysl o przyszlosci kochana.Ja zalujè ,ze nie skonczylam studiow;Moze nie musialabym wyjezdzac tak daleko..

Wièc panna bierz siè do nauki :D Wiesz co?chètnie zamienilabym siè z Tobà.

 

nie mam pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum - DZIĘKUJĘ. :smile: Chyba sobie wydrukuję Twoje słowa i będę je często czytać. :P Bo to jest dobra motywacja. Zabieram się do nauki. Nie jutro - jak zawsze powtarzam. Dziś. ;) Bo ostatnio całkiem olałam obowiązki. Trzeba to nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere jak zwykle niereformowalna ;)

 

Gdybym stwierdził, że jestem "szczęśliwa", szybko bym się zmartwił i poleciał do psychiatry wyjaśnić, co mi jest, że mi się płeć zmieniła ;) Na szczęście póki co nic takiego nie odczułem nigdy.

 

Pozwalasz takim błahym sprawom, jak np. pogoda za oknem wpływać na Twój nastrój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×