Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

No super.....wlasnie sprawdzilam dojazd i wyszlo ze musze 2 x jechac metrem zeby sie dostac do BN :roll::roll::why: Jak sie przelamie to bede,,,, :-|

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale raczej sie nie przelamie bo 4 jazdy metrem to dla mnie za duzo....a juz sie ubralam :? To milej zabawy :smile::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww no nie wyłamuj sie, łazienkowy kot ma racje można dojechać tramwajem lub autobusem, ja tez nie lubię jeździć metrem, i zawsze na pola motowiskie jeżdżę tramwajem spod dworca centralnego, a może się spotkamy w centrum, umówiłam się o 14:15 z sebsun wiec może i ty dołączysz do nas i razem pojedziemy tramwajem :) wyśle Ci na PW mój numer telefonu w razie jakbyś się skusiła to powiem Ci gdzie jesteśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusiu, dlaczego miałabyś jechać tylko i wyłącznie metrem..? I to cztery razy..? :shock:

Spod centralnego jeżdżą tramwaje... np. linia 17. Cztery przystanki od dworca. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest potrzebne :P Ale weekendy mi nie pasują ;) No, chyba, że zrobimy 3 tygodnie przerwy, żebym miała szansę się wstrzelić w termin. Bo akurat od jakiegoś czasu co 2 tygodnie mam zajęte ;) To może kolejne spotkanie 29/30 maja?

 

A i Scrollek sobie od nas odpocznie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Scroll uważa, uwaga cytuję...

"Nikomu nie jest to potrzebne"

 

 

a co wy o tym sądzicie?

 

 

Sądzę, że nie warto z tobą rozmawiać na gadu gadu, bo przytaczasz fragmenty prywatnej rozmowy, i to wyjęte z kontekstu, na publicznym forum.

Co chcesz przez to osiągnąć..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groźne dysputy, jak alkohol, dozwolone dopiero po 13-tej :twisted:

 

A tak na poważnie chciałabym zorganizować grill w weekend 29-30 maja (dzień do wyboru), pod Warszawą w lesie, dojazd kolejką WKD z centrum. Jest tam polana z domkiem, w którym stoi ława i ławeczki, pod dachem, mam mały grill pakowany w skrzyneczkę. Każdy przynosi to co chce jeść i pić. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anja01 super pomysł....

 

Scroll, co chciałam osiągnąć? hmmmm ... chciałam Ci tylko pomóc coś zrozumiec... ale widze ze nie dociera, trudno nic na siłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na decyzję ostateczną macie jeszcze trochę czasu, ale chciałabym też innych naszych spotkaniowiczów usłyszeć opinię. Zakładając, że będziecie mieć czas, czy taki wyjazd za miasto wchodzi w grę? Podróż kolejką WKD zajmuje 40 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się akurat za Wami stęskniłam, bo ostatnio nie mogłam, a tu jakiś powiew rozkładu naszych spotkań. Co jest? No chyba, że beze mnie, to nie to samo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam bardzo zadowolona z ostatniego spotkania i chętnie wpadnę znowu. Dobrze się czułam.Poznałam kilka ciekawych osób. Uslyszałam o ich przeżyciach i mogłam wyrazić swoje odczucia,zwłaszcza,że dużo zmian ostatnio w moim życiu. Zostałam wysłuchana. Czułam się rozumiana. Czekam na kolejne spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze bardzo z tych spotkan :) :yeah: Wymienilam sie numerem fona z fajnymi ludzmi :mrgreen: a poza tym z niektorymi sie na kawke umowilam :P:oops: Uwazam, ze warto poznac nowe osoby, bo zawsze maja cos cennego do przekazania, a ja lubie sluchac 8)

Mi pasuje nastepny weekend 29 -chetnie pojechalabym do tego lasku :) Mam nadzieje ze bedzie cieplo :105: 22 nie moge, bo juz mam zaplanowana impreze. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×