Skocz do zawartości
Nerwica.com

witajcie


michał1000

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu nie mogę uporać się sam ze sobą nie wiem co mi jest dlatego zawitałem na forum. Zawsze byłem normalnym kolesiem z podwórka wiadomo rożne sprawy w życiu mi się zdarzały. Odczuwam ostatnio niezłe jazdy całymi dniami źle się czuje totalnie nie chce mi się nic robić kompletnie nic oglądam tylko tv , i zamartwiam się. Cierpię na bezsenność nawet przeginałem troche z lekami (zolpic na sen polsen ) mam napady różnego rodzaju bóli od strony serca gastrycznych itd.. Całkowicie nie mogę dogadać się z znajomymi cały czas myśle o tym jak poprawić swoje samopoczucie nie wiem kiedy i jak to się stało. U psychiatry byłem lecz nie potrafiłęm opisać swoich objawów powiedział ze wszystko OK. Wyniki wszystkie też ok , ale czuje że coś jest nie tak ogolnie mam wszystko gdzieś nie chcę żeby tak było . Mam po prostu dość siebie i nie chce krzwdzic moich bliskich może ktos bedzie wiedział co mi dolega.

 

ps. historia moich jazdeczek jest o wiele dłuższa ale bym się musiał rozpisać na maxa.

 

Pzdr. Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Michał!

Jak czytam to o czym piszesz, to przypomina mi to moje, jak się wtedy okazało początki depresji. Tyle,że ja wtedy nie dopuszczałam,że to depresja... Ot, znowu doły, tak to trawało kilka lat, aż się rozssypałam na maxa i wtedy okazało się,że cięzka depresja. Idz może do innego lekarza, napisz napierw na kartce co czujesz, bo czasem jak człowiek ma mówić, to nie umie tego zrobić. Dobrze było by, abyś zrobił sobie testy na depresje...

Nie lekceważ tego proszę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×