Skocz do zawartości
Nerwica.com

AloHa


QuesTion

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nowym pisownikiem tego forum...obawiam siem jednak ze moze to w dziwnym stopniu podsycac moje fobie hipohondryczne...oglnie nie jestem w tym momencie w fantastycznym nastroju zeby przedstawic cala ma skromna osobe...nieprzespana noc za mna...parokrotne pobudki w stanie leku spowodowane tym ze mnie mrowi i kluje w głowie ..a raczej mam cos na zasadzie=> dreszcze...reszta czasu została spedzona przed kompem w poszukiwaniu objawow glejakow, szpiczakow i tak dalej...;////tragedia..taka wiec wlasnie jestem Dzis a byc moze i Przede Wszystkim....licze na Dawanie i Branie Pomocy.....włąsnie swedzi mnie głowa znow wiec ja ja drapie wiec ona " sie dreszczy" i pojawia sie zaklete kolo Psychotyczne ...eh....milego dnia i zapewne do Przeczytania soon;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Cię cieplutko Ques Tion. Czy leczysz się u lekarza? Jeżeli faktycznie masz fobie hipochondryczne nie czytaj tutaj niektórych rzeczy. Jadnak możesz tutaj znależ także dużo wątków optymistycznych. Te polecam.

Szczególnie o pozytywnym myśleniu. Polecam wypowiedzi betty i scarlet.

Poczytaj je to dwie wspaniałe kobiety , które mają dużo optymizmu w sobie.

Takich ludzi tutaj nam trzeba. Nie myśl tyle o chorobie, bo to najgorsze co może byc. Wiem łatwo tak napisac a gorzej zrobic kiedy jest się w dole. Dla swojego dobra warto jednak spróbowac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh..otoz zaczełam terapie ale niestey ostatnio z niej zrezygnowałam....przyczyna bya dosyc banalna parogodzinna podroz pociagiem ktorej mi siem nie chcialo uskuteczniac...a teraz zaluje.....bo zaczynam zbierac siebie z kawalewczkow a to ani fajne ani mile.....no ale moze uda siem sprawew jeszczze jakos odkrecic..a poza tym jestem z Wami:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×