Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

witam ludzi z Warszawy.Mam takà prosbè,jak ktos bèdzie dzisiaj z was pod Palacem Prezydenckim,proszè w moim imieniu i mèza zapalic znicz dobrze?dzièkujè z gory i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam pójść na 15-stą na mszę na Woli, więc będę później, ale mam do Was telefony, więc Was znajdę. Chyba, że ewentualnie przełożymy na 16.30, ale jak nie, to i tak zawsze długo trwają spotkania, więc powinnam jeszcze zdążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkać się 24 kwietnia w sobotę o godzinie 15.00 na Polach Mokotowskich, przy bramie wejściowej do Biblioteki Narodowej. Tym razem w sobotę, bo w niedzielę na Polach jest organizowany Dzień Ziemi i będą tam wtedy dzikie tłumy.

 

BTW Nie wiem jak wy, ale ja mam już powyżej uszu tej ogólnonarodowej żałoby :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ustalamy, że spotykamy się w sobotę o 15.00 przed wejściem do Biblioteki Narodowej (od strony parku, południowej).

Niestety wg dzisiejszej prognozy pogody ma być chłodno. No ale zobaczymy.

Nowe osoby niech się odezwą do mnie na priv, abyśmy dogadali jak się rozpoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opik ->

Jeśli będzie ciepło, to posiedzimy sobie na łączce ;) Potem pójdziemy do pubu, na piwo, kawę lub sok; jak kto woli.

Spotykamy się o 15.00. Na priv napisałem ci mój numer telefonu. Jeżeli będziesz chciała przyjść później, to zadzwoń. Powiem Ci, gdzie jesteśmy lub wyjdę po ciebie w jakieś ustalone miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×