Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąąąża? :o:D Wreszcie będę miała jakiś konkretny argument dla mojego X ! :mrgreen: Bo ja bardzo chętnie :P:smile:

 

Mnie nie boli jedna strona głowy tylko dwie. Najczęściej na skroniach, ale czasem tył. Dzisiaj na skroniach, ucisk taki nieprzyjemny i natarczywy. Chyba mieszkanie wywietrzę...

 

Czy te bóle mogą być spowodowane tym że ciągle w domu siedzę? Bo na powietrzu mi przechodzi najczęściej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, to wspolczujè..mi natomiast opoznia siè juz tak drugi tydzien,ale myslè,ze jest to spowodowane stresem zwiàzanym z wypadkiem miska.

 

[Dodane po edycji:]

 

magdalenabmw, oczywiscie ,ze tak!!!!!!!!codziennie wychodz z domu.wietrz mieszkanie,spij przy otwartym oknie!!to podstawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, dokladnie to samo moja corka uslyszala od lekarza :roll: cierpi na bole migrenowe,a lekarz stwierdzil,ze ciàza jà uleczy.Jakis konowal pier*****jak wièkszosc w Polsce;Ach...szkoda slow.

 

To mnie pocieszyłyście. :( Już mi się odechciało do neurologa iść. :? Mam nadzieję, że mi coś innego poradzi jednak niż ciążę. :?:shock:

Ja dostaję migreny nie tylko w związku z cyklem miesiączkowym i na zmiany pogody, ale też od wszelkich zapachów chemii, kosmetyków, perfum, przy przebywaniu w autobusach, nie przewietrzonych dobrze pomieszczeniach, od klimy, to mi naprawdę strasznie utrudnia życie, nie mogę ciągle siedzieć przy otwartym oknie! :cry:

 

Magda, tak, to mogą być objawy niedotlenienia, zbyt długiego siedzenia w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, a ja mam PMS i mój kot razem z moim facetem schodzą mi z drogi bo oczyma gromy rzucam :evil:

 

Od jutra rower. Codziennie. Jak Boga kocham. Albo chociaż spacer! I wietrzenie mieszkania (mam tu chyba z 25 stopni a wychodzę tylko do sklepu pod domem, czasem do auta (na zakupy) i do szkoły- na dworze jestem tyle co dojechać do szkoły (a raczej wtedy w aucie siedzę).

Mam nadzieję że to jest powód. Bo tak siedzę już od listopada chyba.

 

Ale we wrześniu mieszkałam nad morzem i całe dnie spędzałam na dworze a jednak głowa bolała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, owszem, prochy przeciwbolowe :?

Tianshi to naturalna, chinska/tybetanska medycyna - ziololecznictwo. Oczywiscie taka "herbatka" to tania nie jest i warto byloby sie udac do lekarza medycyny naturalnej, bo to u niego sie chyba kupuje tak w ogole... Ale polecam. Do mnie do miasta przyjezdzala jedna babeczka i to u niej sie zaopatrywalam w te specyfiki. W aptece medycyny naturalnej brak. Troche kasy na to poszlo, ale migreny nie mecza mnie juz 3 miesiace w ciagu roku tylko pojawi sie raz czy dwa na dzien i nie jest juz taka przesadnie silna. A w ogole to ponoc leki uspokajajace tez dobrze robia na migrene. Melisa, nervimix... Na pewno pomaga Validol, bo sama sprawdzilam na sobie.

 

wovacuum, no niby konowaly, ale... patrzac na to realistycznie to mowia jednak prawde. Nic nie pomoga, bo co moga zrobic? Tego sie nie wyleczy, tu mozna tylko usmiezac bol za pomoca lekow - czesto bardzo silnych lekow... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska- A już się cieszyłam z tą ciążą, że leczy te bóle...;) Wietrzę mieszkanie, już mi ciut lepiej. I zjadłam dwa Apapy, może coś to da.

 

Niedobrze mi trochę. Bleah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, no ale w zyciu nie uwierzè w to,ze ciàza leczy bole migrenowe :roll: moja mama cierpi na migrenè,i bèdàc w ciàzy ze mnà,cierpiala bardzo.Wièc dla mnie taki lekarz opowiadajàcy dyrdymaly-to konowal i bècwal :D w necie znajdè informacjè na temat tych ziolek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, znajdziesz, wpisz w google Tianshi :)

Hm, to dziwne, ze miala migreny w czasie ciazy. No, ale wyjatki sie zdarzaja. 90% kobiet jednak zapomina co to migrena.

 

magdalenabmw, no ok, a po 9 miechach masz male dziecko, ktore wyje dzien i noc i do tego migrenei teraz znajdz tu rozwiazanie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska- ja tak bardzo chcę mieć dziecko że wszystko przeboleję ;) A teraz już kot mi drze pyska dzień i noc...

Tylko najpierw mój X musi się stawić swoim demonom. A propo - mogę Was prosić abyście zajrzały w mój temat 'Toksyczni rodzice' w 'Problemach rodzinnych itd' ? To ważne dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie o dziwo w miare. 4 dawke spamilanu wzielam i czuje sie... spokojnie 8) A jutro kolo - powinnam miec pelne gacie ze stresu, tymczasem juz mysle o polozeniu sie spac, heh. Mam nadzieje, ze dam rade. Moja kolezanka wie z czym sie borykam, wiec mam pewne wsparcie. Chcialabym zaczac powolutku wracac sobie na zajecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś miałam straaaaasznie ciężki dzień. kupa zaliczeń i nauki .. jutro kolejna partia. pomimo że jestem wykończona nie chce mi się spać..akurat wtedy gdy potrzeba mi snu..eh..co za życie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×