Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć i czołem


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo.[!]
Poprawniej byloby: "Bardzo proszę!"
Chodziłem do psychologów, nie wiem co orzekli ponieważ mi nie powiedzieli wyniku, pisanie testu w gimnazjum miałem wydłużone.
Poprawniej byloby:"Chodziłem do psychologów, nie wiem co mi zdiagnozowali ponieważ mi nie podali wyniku. Wydłużono mi pisanie testu w gimnazjum."
Ja się uczę, nie widzisz że się staram tę interpunkcję poprawić ?!
Poprawniej byloby:"Ja się uczę, czy nie widzisz, że staram sie poprawić moją interpunkcję?!" Serio? Nie widze. :( Przykro mi..
Przedmioty w szkole to piątki i czwórki.
Poprawniej byloby:"Moje oceny w szkole to piątki i czwórki."
Niezależnie czy to humanistyczne czy ścisłe, gramatyka mnie nie kręci.
Poprawniej byloby:"Niezależnie, czy to humanistyczne, czy to ścisłe, ale gramatyka mnie nie kręci." Teraz jest gramatycznie poprawne, ale logicznie to jedno przeczy drugiemu. Nie wiem co chciales powiedziec.
Ale widzę podobno mam dużą, jedna pani powiedziała na mnie "chodząca encykopedia" a pani od polskiego mówi, że umiem się wypowiadać na każdy temat mam opinię.
Poprawniej byloby:"Ale wiedzę podobno mam dużą, jedna pani powiedziała o mnie "chodząca encykopedia", a pani od polskiego mówi, że umiem się wypowiadać i na każdy temat mam opinię." Umiejetnosc wypowiadania pozostaje kwestia otwarta, bedziemy to cwiczyc, OK? Natomiast jesli mowa o opinii na kazdy temat, to mozesz wierzyc lub nie, ale do erudycji jeszcze dluga droga. Rzeklbym, ze bardziej chyba chcesz uchodzic za takiego. Pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, Dobra, nie obchodzi mi co powiesz.

Wymądrzasz się jak byś był nie wiadomo kim!

Nie obchodzi mnie twoje zdanie.

Nie czytaj więcej moich postów.

:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, Dobra, nie obchodzi mi co powiesz.
Poprawniej byloby: "Majster, dobra, nie obchodzi mnie co powiesz."
Wymądrzasz się jak byś był nie wiadomo kim!
Poprawniej byloby: "Wymądrzasz się jakbyś był nie wiadomo kim!"
Nie obchodzi mnie twoje zdanie.
Brawo! Prawidlowo zbudowales zdanie! Gratuluję! Rozumiem jednak, ze nie masz dla mnie szacunku wiec piszesz mnie z malej litery.
Nie czytaj więcej moich postów.
Brawo! Po raz drugi prawidlowo zbudowales zdanie! Gratuluję!

W dodatku w powyzszym poscie popelniles tylko jednen blad ortograficzny, az milo sie Ciebie czyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta Anielko, Vasques, Ty nie potrafisz pisać po polsku :P (no offence)

Ale będzie dobrze, jeśli się tylko postarasz. (pamiętajcie: nie zaczynamy zdania od "ale" :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, Wszystkie zdania są dobre jak byś nie zauważył :/

Błaźnisz się!

Nie czytaj bo jak jeszcze raz mnie poprawisz to uznam Cię za debila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj bo jak jeszcze raz mnie poprawisz to uznam Cię za debila.

 

wtf :shock:

chłopczyku, opanuj się.

 

Ty chyba nie umiesz przyjmować żadnej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques- być może nauczycielka Cię chwali ale pamiętaj że to nie ona będzie Ci maturę sprawdzać. Kolejna kwestia jest taka, że matura jest nie tylko ustna ale i pisemna. Masz punkty za interpunkcję, za składnię, za ortografię..

 

Ja rozczytuję się z tego co piszesz, ale obawiam się że jeśli ostro nie weżmiesz się do roboty to możesz oblać maturę pisemną z polskiego. Dlaczego? Bo robisz błędów naprawdę dużo.

Generalnie mi tam wisi że gdzieś żle postawisz przecinek bo to każdemu się zdarza ale dla własnego dobra powinieneś dużo ćwiczyć.

I też ciężko mi zrozumieć że nie czujesz GDZIE ma być ten cholerny przecinek. Przecież jak mówisz, to nie nie mówisz ciurkiem tylko robisz przerwy.

 

Może jak napiszesz posta to go sobie przeczytaj na głos i zobacz gdzie są przerwy.

A tak poza tym wg mnie powinieneś bardzo szybko postarać się o stwierdzenie dysleksji czy dysgrafii, wtedy na maturze pisemnej potraktują Cię lżej. Bo inaczej możesz mieć bardzo duży problem.

 

Powodzenia i czytaj dużo, min 3 h dziennie i coś wartościowego.

 

p.s. NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ. Starasz się, i to mi się podoba! Ale nie kłóć się z nikim bo tylko bana dostaniesz i tyle będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, WtF?! :/

Denerwuje mnie koleś takimi akcjami i wymądrzaniem.

magdalenabmw, Tu jest problem bo często nie mogę się skupić nad książką, serce mi zaczyna szybciej bić, pani terapeutka mówi ze przy nauce może być to spowodowane tym, iż przy dużej ilości emocji nie ma miejsca na wiedzę.

Przy książkach nie wie...

Spróbuję chodzić na taekwon-do może to pomoże, tam się wyżyje i emocje zejdą!

Trzeba czegoś próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, Wszystkie zdania są dobre jak byś nie zauważył :/
Poprawniej byloby:"Majster, jakbyś nie zauważył to wszystkie zdania są poprawnie zbudowane. :/" Teraz gramatycznie jest prawidlowo, logicznie natomiast jest to jedna z wiekszych bredni jakie u Ciebie wyczytalem. Poprawne zdanie zbudowales jak dotad zaledwie dwa razy.
Błaźnisz się!
Tu bledu nie ma. Podmiot jest domyslny, orzeczenie widoczne, wiec raczej OK. W dodatku te emocje: "!", tak wlasnie uzywa sie wykrzyknika, brawo!
Nie czytaj bo jak jeszcze raz mnie poprawisz to uznam Cię za debila.
Poprawniej byloby:"Nie czytaj, bo jak jeszcze raz mnie poprawisz to uznam Cię za debila." Bylo prawie dobrze, tylko jednego przecinka zabraklo. Moze o przecinek nie powinienem sie czepiac, sam takze czasem jakiegos zapomne - uznajemy wiec: bylo na 3+ :mrgreen: Natomiast Twoja deklaracja nie jest dla mnie odkrywcza, prawdopodobnie masz mnie za debila juz od jakiegos czasu, podobnie innych poprawiajacych Cie, teraz jedynie werbalizujesz swoje mysli. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, WtF?! :/

Denerwuje mnie koleś takimi akcjami i wymądrzaniem.

jakimi akcjami? że Ci posty poprawia? bardzo dobrze robi.

imo nie umiesz po prostu przyjąć krytyki ;) trochę dystansu - to raz, dwa - wolisz dostać drugiego osta za nieprzestrzeganie Regulaminu?

ucz się, nie tylko na błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, :/

zal.pl

Lepiej nie poddam tego komentarzowi.

Precz z komuna i cenzurą na forach !

 

[Dodane po edycji:]

 

Majster, Odpowiedź już znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Tu jest problem bo często nie mogę się skupić nad książką, serce mi zaczyna szybciej bić, pani terapeutka mówi ze przy nauce może być to spowodowane tym, iż przy dużej ilości emocji nie ma miejsca na wiedzę.

Przy książkach nie wie...

Spróbuję chodzić na taekwon-do może to pomoże, tam się wyżyje i emocje zejdą!

Trzeba czegoś próbować.

 

 

Mnie też to dziwi że łapią Cię nerwy kiedy próbujesz czytać. Czujesz wtedy lęk, agresję, smutek? Co czujesz? Obawiasz się czegoś czytając książkę? Zawsze myślałam że czytanie relaksuje. A wyobrażasz sobie to co czytasz? Czytasz coś, co Ci się podoba ? Coś co wciąga ? Wybierz może jakąś książkę z wartką akcją np detektywistyczną, może to Ci bardziej podejdzie? Chodzi o to aby czytanie nie było przykrym obowiązkiem, ale aby sprawiało przyjemność ! Wtedy podświadomie przyswoisz sobie gramatykę. Ja osobiście też nie lubię gramatyki. W szkole pisałam świetne opowiadania, ale z dyktand miałam dwóje :smile: Ale zaczełam dużo ćwiczyć i potem były same piątki. Niestety na chwilę obecną Twoja gramatyka leży plackiem i kwiczy, i z nią nie masz szans na maturę jeśli nie załatwisz sobie tego orzeczenia. Poważnie.

 

I nie daj się prowokować. Po co odpisujesz na zaczepne posty? Nie odpisuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, :/ zal.pl
Nie wiem w jakim to jest jezyku wiec tego nie poprawie. Domyslam sie tylko ze pokpiwasz w ten sposob z paradoksy, a to niegrzeczne z Twojej strony.
Lepiej nie poddam tego komentarzowi.
Poprawniej byloby: "Lepiej tego nie skomentuje." Poddawac mozna cos ocenie, poddawac mozna sie w walce (odradzam), mozna sie poddac jakiemus badaniu lub wyrokowi, ale komentarzom nikt sie nie poddaje.
Precz z komuna i cenzurą na forach !
Zwrot prawidlowy. Nie jestem polonista, ale bledu nie widze.
Majster, Odpowiedź już znasz.
Poprawniej byloby: "Majster, odpowiedź już znasz." Po przecinku nie mamy nowego zdania wiec piszemy z malej litery. Pozdrawiam z zyczeniami wielu sukcesow! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=1jHFaOBgXBU

Magda, dziwi Cie cos jeszcze ? :D:D

 

Panie Majstrze, uprzejmie wnosze o nieprowokowanie kolejnej (z pewnoscia z niecierpliwoscia wyczekiwanej przez forumowiczow - ;) ) klotni, tym razem na lini Majster-Vasques. Dajcie chlopakowi spokoj, bo 1000 post nabije nie za 2 tygodnie, tylko za tydzien.... o ile wczesniej nie dostanie bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gringo- Ty tu śmichu chichu a ja też sie panicznie boję balonów :o:shock: Brrr....

 

Ja też uważam że bez sensu jest prowokowanie kolejnej kłótni.

Lepiej od razu w kisiel :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że się śmieję z tej pani na filmiku, bo powód do paniki równie dobry, jak jazda autobusem, czy pójście na uczelnie. Wszystkie te lęki są irracjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Majstrze, uprzejmie wnosze o nieprowokowanie kolejnej (z pewnoscia z niecierpliwoscia wyczekiwanej przez forumowiczow - ;) ) klotni, tym razem na lini Majster-Vasques. Dajcie chlopakowi spokoj, bo 1000 post nabije nie za 2 tygodnie, tylko za tydzien.... o ile wczesniej nie dostanie bana.

Panie szanowny, toz ja zadnej klotni nie prowokuje ;) Piszemy w watku o naszej mowie ojczystej wiec tresc do tematu jest dostosowana. Wydawalo mi sie ze nasz kolega marzy o maturze, staramy sie wiec go odpowiednio zmotywowac. Jesli zas mowimy o liczbach, to jestem przekonany, ze ta okraglą, pewnie wspanialą i milą mu liczbe osiagnie nie za tydzien a najdalej pojutrze. Co do bana to glosu nie zabieram bo na szczescie tu nie administruje. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, To nie jest twoja sprawa, kiedy osiągnę taką liczbę postów.

Marna prowokacja, nie zrażam się!

Nigdy nie upadnę,od twoich śmiesznych opinii.

Koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×