Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak to nazwać?


ilona322

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam u siebie nerwice ale własciwie to nie mam pojecia czy to moze byc nerwica albo jakas ina choroba. Otóż ostanio zrobilam sie osoba bardzo ostrozna dbam o to zeby ludzie nic sobie o mnie zlego nie pomysleli, jednak w pracy kiedy widze iz ktos sie na mnie opatrzy lubb rozmawia z kims o mnie to automatycznie mysle sobie ze oni sie ze mnie wysmiewaja nie widze innego wytlumaczenia, tsk samo kiedy znajomi rozmwiaja miedzy soba, wtedy tez mi sie wydaje rozmawiaja o mnie. Do tego ochodzi fakt iz jestem bardzo niezadowolona z zycia mam wrazenia ze ciazy nademna jakies fatum ktore polega na tym ze nic nie idzie po mojej mysli kiedy chce cos na tak to wtedy to sie dzieje na nie I odwrtonie. Nie wiem jak nazwac moja przypadlosc i czy moze powinnam zglosic sie do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się przełamać i wybrać do Poradni Zdrowia Psychicznego. Zrobiłam to wczoraj, naprawdę warto i nie ma co przekładać na kolejny dzień. Dni mijają, nic z tym nie robimy i nagle okazuje się, że problem jest wielki. Masz jakieś inne objawy? Napisz więcej o sobie. Takie jazdy, ze ludzie na mnie patrzą, obgadują i wyśmiewają mam bardzo często, ale nie oznacza to od razu nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×