Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hejka!!


Agata89

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Moj swiat padl w gruzach.Z nerwów zawalilam szkole,w domku tez wiecznie sie kluce ze wszystkimi.Musze sobie pomoc duzo rozmawiać z innymi o swoich lękach.Ze stresu jaki mam wiecznie się coś stanie nie przyjemnego.Ale uwazam ze trzeba z tymi wszystkimi rzeczami walczyć.Nie poddać się ,i wy sie tez nie poddawajcie się w swoich nerwicach,stresach i lekach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem samotna lecz nie chce mi chlopak pokazywać uczuć doluje mnie też czasami niedość że jest ze mna żle widze świat w czarnych kolorach to jeszcze mam brak zrozumienia od innych ręce mi latają mam czarne mysli na swoj temat a najbliższa osoba chce mnie zostawić w tej chwili :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj didado1 to nie jest tak jak myslisz mnie sie wszystko zaczyna teraz mam umuwiona wizyte z psychiatra ja mam stresy nerwy na wszystkich swiat widze w czarnych kolorach czasami sie nie umiem uspokojic boję się co bedzie jutro czy wstane mam leki rece mi lataja cala w srodku sie czese boje sie sama o siebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wytykać, Agata, ale widzę, że jesteś nowa na forum...

Łatwiej czytać tekst ułożony w zdania. Szczególnie w przypadku dłuższych wypowiedzi - więcej osób je przeczyta. Nam też czasem trudno się skupić i omijamy posty których niesposób rozczytać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cie serdecznie Kochający.Dziekuje serdecznie za takie mile słowa otuchy.Teraz znalazlam sobie paczke ktora mnie wsppiera słowem nie klucimy sie a wiec nie mam sie jak nerwowac.Tylko czasami jak jest sytuacja bez wyjscia to bym musiala brac cos na uspokojenie bo ja sie cala z nerwow czese.I czasem wszystko sie kumuluje.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tyle milych słów nie wiem co ja bym zrobila jesli bym sie wam nie zwierzala.A teraz na wizyte trzeba czekac do lekarza.Przynajmniej moge z wami porozmawiac.Dzisiaj na przyklad wziolam krople na uspokojenie ale duza dawke.Po woli sie uspakajalam wracalam do humoru jak mialam kiedys .Zaczynam pracowac nad soba bo stwierdzam ze nie mozna spoczac na laurach.Pozdrawiam!!:)

 

[ Dodano: Sro Cze 14, 2006 11:03 pm ]

Czasami lepiej sie czuje a czasami gorzej.Nie wiem czymu tak jest chyba wszyscy mamy takie problemy.Probuje ze wszystkim na raz walczyc.Nawet to co mi sie nigdy nie udawalo teraz po malu sie udaje.Jednak tak szczeze te forum to jest najwspanialsza rzecz w mym calym zyciu.Rozumiecie mnie i za to wam dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×