Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Venus mi to samo po glowie chodzi, chcialabym troche na swoje wydatki zarobic i dolozyc do biznesu..

Powiem Ci czego ja probuje:

maluje obrazy i je sprzedaje, robie bizuterie, czasem cos uszyje..

Tez myslalam o jakiejs pracy w domu, ale u nas nie ma zadnych ogloszen... u nas, kochana Venus, tzn w Szczecinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynam opiekowac sie starszym panem, przejme tę prace po mamie bo wyjezdza za granicę. i w sumie powiem wam , ze luzik, 2 zastrzyki dziennie, 2 pobierania krwi, jedzonko o stałej porze i reszta dnia wylegiwanie sie na kanapie i oglądanie animal planet z dziadziem u boku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam talenty Wovko :oops: Poprostu bylam w Liceum Plastycznym i sprawia mi to przyjemnosc, tak samo rzeżbienie czy wogole zajęcia manualne...

 

To moze byc sposob na zarobek, ale hm raczej nie za dobry, jesli wogole.. Materaly są strasznie drogie..

 

p.s. Kupilam dzis Zomiren SR 0,5 mg doraznie zamiast Xanaxu :)ponoc to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!!

Witam was serdecznie.Jestem nowa na tym forum ale potrzebuje waszej pomocy,bo nie radze sobie ze soba!!!! Mam straszliwe leki i nie umie sobie poradzic.Czy to sa objawy nerwicy???????????czy jest ktos kto tez ma tak jak ja?????

Boje sie wyjsc z domu,bo jest mi slabo,boje sie ze zeraz cos mi sie stanie,ze zemdleje.Pare dni juz meczy mnie mysl co bedzie jak wszyscy umrzemy.Co potem?Nie umie sobie wyobrazc tego...jak juz mnie nie bedzie.....!!!!Bardzo sie tego boje......nie umie sie odnalesc.Wiem ze kiedys tak sie nie czulam a teraz z dnia na dzien jest gorzej!Kiedys balam sie ze jestem na cos chora....a teraz boje sie smierci.....POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa - nie bylam teraz ale bylam rok temu u psychiatry i dali mi tylko psychotropy...choc i tak nie pomagaly....to je odstawilam.I stwierdzam ze byly chwile ze bylo lepiej ale nie bylo chwili ze bylo dobrze jak dawniej.Mialam stresy w ostatnim czasie i to badrzoOOOOooo.... moga byc one powodem tego.Najgorsze jest to ze ja nie pamietam jak to jest byc normalna jak kiedys.....

 

CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC JAKIA JEST JEGO WIZJA GDY CZLOWIEK UMIERA???? Ta mysl mnie ciagle meczy.W mojej glowie czuje zamulenie...nawet nie znam naprawde slowa by okreslic jak sie czuje!A najgorzej ze moj maz mi ciagle mowi,przestan to przejdzie a ja tymbardziej czuje sie bezradna bo widze ze on mnie nie rozumie....nie rozumie jaka jestem bezsilna.Prubuje mowic sobie ze jestem silna i ze znow bedzie dobrze ale nic sie nie zmienia.Ten codzienny lek spedza mi sczescie sprzed oczu.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasienka-f-, ja mialam taki okres, ze bylam pewna, ze umieram i pisalam nawet listy pozegnalne do rodziny. nie da sie tego opisac slowami, po prostu czlowiek siedzi i czeka na smierc a tu zonk, przechodzi samo. leki moze łykalas za krótko? jakie to byly tabletki i ile je bralas? normalnie zaczynaja dzialac po ok. 3, 4 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks to jest Mini POM POM a nie Dunga Dunga :P

Tez ostatnio nie mialam ochoty, ale przechodzi... Moze sprobujcie jakiejs fajnej bielizny erotycznej, kolacja przy swiecach, zabaki z sex shopu, jakis wibrator czy cos?

 

Blikso- ja tez nie wierzylam ale faktycznie Zomiren ma identycznie ten sam sklad co Xanax i jest o polowe tanszy :)

 

Kasiu- mozesz nam w myslinikach wypisac swoje objawy? Wygląda na nerwice. Jakie leki bralas? Jak dlugo? Chodzilas na terapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralam kiedys Xanax i cos do tego ale nie pamietam...to bylo rok temu.Potem zaszlam w ciaze i nie moglam juz brac.Staralam sie myslec pozytywnie i chwile byly takie ze pomagalo ale i tak wiekszosc ciazy ciagle plakalam.Porodu balam sie jak ognia i tez tragicznie go przezylam...tzn z takimi bolami ze do dzis pamiatam i az 16 godzin.

Jak bylam w szpitalu przed porodem tydzien,bo bylo poterminie to nie bylo tak zle.Potem chwile po porodzie tez byly nawet jakos w miare znosne.Teraz jestem 4 miesiace po porodzie i jest tragicznie.

 

MOJE OBJAWY TO :

wogule sama z domu nei wychodze bo robi mi sie slabo!!!strach przed tym ze zaraz zemdleje...lub ze cos mi sie stanie....ze umre....boje sie kiedys umrzec...bo co potem bedzie?gdy o tym mysle czuje wielka pustke w glowie i brak odpowiedzi na to!Nie wyobrazam sobie ze kiedys kazdy z nas umrze!!!!dlaczego to tak jest? ciagle mnie to meczy i coraz bardziej czuje sie bezradna!

 

na nic nie mam ochoty i wszystko mnie denerwuje...gdyby nie to ze musze malego karmic i sie nim zajmowac to bym chyba tylko plakala...

 

nie potrafie sie odnalesc i nie pamietam juz jak to jest byc normalna...bo czuje sie zle...czuje jakby ktos doslownie wymienil mi mozg i dal inny...nie moj!!!! to takie uczuicie chocbym snila na jawie...chocbym byla piana? nie umie nawet tego okreslic....jak dziwnie mi jest!

 

Boje sie naprawde wszystkiego i nie wyobrazam sobie ze kiedys mnie zabraknie!

Boje sie nawet o tym mowic.

Boje sie zasypiac!

 

Nie wiem gdzie mam isc...szukac pomocy i czy da sie to wyleczyc...co to jest wogule???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj powiedzial ze bèdzie czekal do 70 tki i tak mnie dorwie ha ha cierpliwosc dobra cecha :mrgreen::mrgreen: mowisz Korba pika pika?o rany :D

 

[Dodane po edycji:]

 

bliksa lewà nogà powiadasz siè przezegna?usmialam siè do lez!dawno siè tak nie smialam dzièki dziewczyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- kup wibrator, mowie Ci, on zawsze podkreca libido :)

 

Kasiu- rozumiem Cie, ja na mysl o smierci tez wpadam w histerie, panike, boje sie co bedzie po niej... tragedia. Mysle ze masz nerwice lękową i stany depresyjne. Tez bralam Xanax, teraz biore doraznie, ale Xanax jest lekiem na krotką mete bo bardzo uzaleznia i jest tylko wspomagaczem do innych lekow na poczatek terapii. Mysle ze do Xanaxu mialas jakis antydepresant typu Asentra, a one zaczynaja dzialac pozno, bo niektore nawet po 3 miesiacach a wiekszosc po 3-4 tygodniach.. jak dluo bralas te leki?

Mysle ze musisz isc koniecznie do psychiatry, niekoiecznie po leki bo karmisz dziecko (choc byc moze beda konieczne) ale napewno po skierwanie na jakas terapie. Musisz isc znow do lekarza !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu- tak, te lęki mozna wyleczyc. Tak, psychoterapia napewno Ci pomoze. I napewno musisz isc do psychiatry, a zaraz potem do psychologa. Sama sobie nie poradzisz.

 

p.s. Zaden lek nie pomoże Ci w dwa miesiące ! ŻADEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×