Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

madzia to jeszcze jestes bardzo mloda :D dasz radè z calym tym dfziadostwem :D a jaka pizza???uwielbiamy z corkà!!!kiedys siè wprosimy do ciebie!!na pizzè i kebaba :D uwielbiam morze :D a ja zapraszam nad nasze polnocne morze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- pizza Capriciosa, czyli sos pomidorowy, szynka, pieczarki, ser i sos czosnkowy :) Pychhhhhaaa ! Jak bedziecie kiedys w okolicach Szczecina to zapraszam :) I na kebaba tez, a jak! hehhe

A nie tesknisz za Polską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie leżę w łóżeczku, ale o 11.00 wsiadam w pociąg do Warszawy i zostaję tam do piątku. zmęczona jestem, ale cóż, życie nie czeka... najgorsze jest to, że codziennie pracuję do 20.00 i po prostu nie mam na nic czasu! ale wolę to od leżenia bezsilnie w łóżku całymi dniami!

ludzie, ale jest ziiiiiimnnnnooo, trochę mnie dobija ta pogoda...

miłego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pozytywnie,przyjechala corcie wièc dlaczego siè nie cieszyc?koty wariujà i demolujà mi chatkè,jestem zmèczona pracà,ludzie marudzà.slyszalam ze w Polsce snieg spadl :D w niektorych regionach???pozdrawiam wszystkich :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

korba a co ty tak kursujesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce sniegu po pachy ale tylko w północno-wschodniej PL, w okolicach stolicy i na południu. W Szczecinie i w okolicach Wrocławie nie ma śniegu, normalna jesien. Tylko deszcz ;) A nad morzem okrutne sztormy.

 

Moj dzien ok, moj facet znalazl prace dobrze platna, jakis czas popracuje i dozbieramy na kebaba. No i zawsze lepiej samemu sobie radzic, bez pomocy rodzicow. Do tego ja dostalam mila niespodzianke- pare groszy na konto od rodzicow, jest ok ;)

Ide robic łazanki :) Buzki dla Was :*

 

Wova- kocham koty :) Sama mam jednego, jak masz to wrzuc fotki swoich w dziale off topic, jest temat o zwierzakach naszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wrzucè foty ale jak tylko uda mi siè je zlapac :mrgreen: majà ADHD chyba.to super ze twoj luby znalazl pracè :smile: na twoje pytanie z wczoraj czy tèskniè za Polskà odpowiem:juz nie,nie wiem czy to dobrze czy zle?tu radzimy sobie o wiele lepiej niz tam.ogorkow kiszonych nie ma tu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam na wielkich zakupach (płaszcz, kozaczki i dodatki). W drodze trochę bałam się, czy dam radę w ogóle wejść do sklepu, ale przełamałam się ;) i zakupy się udały, dyskutowałam sobie z ekspedientkami, wszystko bez żadnych stresów, na spokojnie. Biorę od tygodnia Tonisol i chyba działa :D Czy na Was kobietki też taki zbawienny wpływ mają zakupy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, byłam w Warszawie na targach infrastruktura, które trwały od środy do dziś. wczoraj byłam też na balu drogowców, hehe... właśnie wyjeżdzamy w mega warszawskich korkach, już bym chciała być w domku

pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja do poludnia czulam siè dobrze,a teraz jakos cos mnie bierze :( nie wiem co jakos tak w dol mnie ciàgnie:od poltora miesiàca nie biorè lekow,bo nie mogè,przyczyny doszukjè siè w tym ze corka juz w ,niedzielè wyjezdza,i pogoda siè zmienia raz deszcz raz slonce.rany myslè ze nie zbliza siè jakis atak chyba?pocieszcie jakos czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- masz jeszcze dwa dni z córą, zacznij sie martwic jak będzie jechać ;) A i tam nie martw sie za mocno, przeciez wyjechalas dla niej, dla WAS. Tak?

Spedzcie dzis fajny wieczor, dvd, popcorn, chpisy, melisa!

Napewno Ci sie poprawi :)

A pogode jaka masz? U nas 4stopnie i powodzie, to chya i tak nie masz gorzej ? ;) trzymaj sie, nie jestes sama!

 

 

p.s. Wszystkim lękowcom ktorzy czasem muszą zająć czyms mysli aby nerwica dala spokoj polecam grę komputerową Art of Murder 2 Klątwa Lalkarza. Wciagnela mnie na maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ludziska,jak wam mija dzionek??u mnie bez wièkszych emocji,to nawet dobrze :smile: juz nie wrzeszczè i nie placzè jak wczoraj :smile: obzeram siè chlebkiem waza z tlustym serkiem topionym :smile: ale hipokryzja ha ha;pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×