Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba- tak, mam tak. Dokładnie te same 'objawy'. Staram sie lykac magnez i jest troche lepiej. A z tym zimno/gorąco to najbardziej mi przeszkadzalo jak mialam ataki paniki - wtedy to wogole na zmiane lód i ogien.

Nie chcesz wyniku NIET tzn chcesz aby byl pozytywny, chcesz byc w ciąży? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam właśnie teraz lód i ogień. muszę się ubierać warstwowo, żeby mieć np w pracy różne wersje... czasami w ogóle nie jestem w stanie określić, co mi dolega, czasem nawet ubranie mnie ogranicza i męczy...

bardzo chcę, bo kocham dzieci i mam z nimi świetny kontakt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie rozbita jestem, nie mogę się ogarnąć. Kilka razy się w nocy przebierałam, bo budziłam się zlana potem i trzęsąc się z zimna (moja mama tak miała, gdy chorowała na raka - i odrazu schiza z tego powodu, skojarzenia, ze pewnie też chora jestem). Ciężko się było zwlec z łóżka, a w pracy muszę jakoś funkcjonować - no ale nic, zamknę się w swoim pokoju i postaram się zrobić cokolwiek.

Miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny w szkole, potworny ból głowy, oczu i mdłości. Pogotowie, czopek w tyłek, skierowanie do okulisty (a może to jaskra? suuuper)

Za 2 godziny jade po wyniki punkcji. Trzymajcie kciuki, Kochani!

 

 

A'propos ciąży...Pamiętam, że kiedyś na tyle wkręciłam sobie, że zaszłam w ciążę, że okres spóźnił mi się 2 tygodnie, piersi się powiększały, miałam mdłości, zapachy silnie czułam-wszystko po przeczytaniu objawów. Ale okres przyszedł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema żuczki :D

wczoraj troche poimprezowalam i dzis głowa cięzka. wyszlam do sklepu po fajki (rzut beretem od domu) i mnie na boki zarzucało. zaczełam wiec liczyc popękane płytki chodnikowe i w myslach gadalam sama do siebie, że mi sie uda dojść i wrócic, ze nic mi sie nie stanie itp. po kazdej imprezie obiecuje sobie, ze to juz ostatni raz , bo na drugi dzien jest masakra, ale jakos nie potrafie byc konsekwentna w tej kwestii :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, dupa w sensie, ze nic z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid, nie handluj nasieniem :mrgreen:

Ech, czuję się dziś stara i brzydka i głupia i niezdatna do niczego - chyba tylko na śmietnik... :roll:

Dziwne to jest - bo w sumie to nie miałabym nic przeciwko zostaniu kurą domową, a jak na złość przez przypadek robię karierę zawodową... Była u mnie wczoraj kumpela, która ma trójkę dzieci i jak jej opowiadałam o pracy, to stwierdziła, że mi zazdrości. Życie jest dziwne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- ostatnio moja szwagierka urodzila blizniaki, i rozmawialam z nią troche o ciąży, porodzie itd jako że jest lekarzem ogolnym i ma duzą wiedze. Powiedziala mi ze przy stosunku ma sie ...tylko 20% szans na zajscie w ciąże. I poprostu trzeba miec farta. jedni raz sie ekhm bez zabezpieczenia i juz ciąża a inni rok sie starają i dupa.... Trzeba nabrac cierpliwosci :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie, zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego staramy się nie wpadać w paranoję, żeby nie podporządkowywać wszystkiego tylko temu faktowi, że chcemy zajść w ciążę. Bo wtedy traci się przyjemność z seksu, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Będzie miało być, to będzie. A ja wiem, że jest nam przeznaczone być rodzicami... jakoś tak - czuję to, takie rzeczy się po prostu wie ;)

Dzięki za słowa wsparcia :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie :) Korzystaj z tego, ze mozesz sie kochac bez zabezpieczenia, pozniej tak nie bedzie :) :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Na spokojnie :) Korzystaj z tego, ze mozesz sie kochac bez zabezpieczenia, pozniej tak nie bedzie :) :twisted:

 

 

A ja dzisiaj bylam u lekarza zplecami. Dostalam skierowanie na przeswietlenie kręgoslupa, tak zeby na zimne chuchac, ale dr powiedziala ze na 1000% nie mam guza ani nic, najprawdopodobniej mam skrzywienie kregoslupa. I nerki mam zdrowe, wiec to nie boli od kamienia. I wyslala mnie tez do ginekologa, bo byc moze boli mnie od organow kobiecych :(. W kwietniu na usg wyszedl mi powiekszony jajnik, miala ktoras z Was powiekszony kiedys??

 

[Dodane po edycji:]

 

Acha, i dostalam dzis Xanax dorasnie, SR 30tabletek :mrgreen: <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóle pleców mogą mieć wiele przyczyn. Ja od dawna mam problemy z kręgosłupem, natomiast pod wpływem nerwicy mam wrażenie, że bóle się pogarszają i promieniują na szyję, ramiona i wszystko mi jakby drętwieje. A tego jajnika to zbadaj, przezorny zawsze ubezpieczony ;)

 

U mnie kolejna nocka kiepska, bo co chwila budziłam się i musiałam przebierać mokrą od potu piżamę. Nie wiem skąd to się bierze, ale nawet poduszkę i kołdrę mam wilgotną. Znowu pójdę zbadać krew i znowu mi powiedzą, że nic mi nie jest. A wszędzie w necie jest napisane, że to objaw jakiejś choroby. No przecież to nie jest normalne. Ja już nie wiem jak ustawiać sobie ogrzewanie, bo nie wiem, kiedy mi będzie za ciepło, a kiedy za zimno.

Pomijając nockę, to dzień szykuje się spokojny, może nawet z pracy wyjdę o normalnej godzinie :smile:

Miłego dzionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie cieplo i slonecznie.

 

A ja rycze od rana, smutno mi. Ubzduralam sobie (po raz kolejny) ze chce miec dziecko, a moj chlopak stwierdzil (po raz kolejny) ze za wczesnie bo nas nie stac na to. A mi sie wkrecilo ze najwidoczniej mnie nie kocha i boi sie ze mna tak wiazac (co jest bezpodstawnym mysleniem z mojej strony). Teraz jeszcze mnie dobil bo stwierdzil ze jedzie do swoich siostrzenic (maja jakies 2tyg, blizniaczki) bo sie stesknil za nimi.

Ja zostalam w domu, nie zniose ich widoku ! Siedze z kotem i placze. To chyba pms...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×