Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Ludkowie!

 

Może dziś wyjątkowo nie będę wymieniać, co mnie boli... ;)

Ale relacja pogodowa musi być. :smile: Otóż właśnie wyszło słoneczko. Przyjemnie. I tyle na tą chwilę.

 

Gotuję zupę przed wyjściem do roboty. Dziś jestem wyjątkowo późno z powrotem, bo wpadnę tylko coś zjeść około 18tej i muszę przed 19tą na chwilę wrócić do pracy.

A niemrawa jestem z lekka, bo wczoraj tak się zaczytałam, że nie zauważyłam, kiedy się w pół do trzeciej zrobiło... :roll:

 

Ale wczoraj było refleksyjno-psychologicznie wieczorem na Spamowej. ;)

 

Miłego dnia!

 

Mirunia, Misty - gdzie zaginęłyście?

 

Monster6, Skonfudowana jestem zwykle Twoimi poradami w temacie relacji damsko-męskich ;) , ale zapewne wynika to z odmienności doświadczeń.

 

wiejskifilozof, Zdrowiej szybko!

 

depresyjny86, I jak poszło? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. ;)

 

Właśnie wróciłem ze spacerku. Leje jak z cebra, ale nie jest tak zimno. Szkoda, że dzisiaj słońca raczej nie uświadczę. Zastanawiam się, co zrobić, aby spacery nie kosztowały mnie tyle sił psychicznych. Terapia nie pomogła, radzenie sobie samemu też niewiele daje.

 

kosmostrada, jaką książkę do tak późna czytałaś?

 

wiejskifilozof, zazdroszczę, byłeś otoczony kobietami. ;)

 

mirunia, mam nadzieję, że zupka dobra wyjdzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie w doooooomuuuuu....! :yeah:

Muszę trochę odpocząć, żeby pójść się umyć... :roll:

 

Wróciłam z wielką butlą wody cytrynowej, no coś okrutnie mnie suszy. :shock:

 

mirunia, U mnie na chwilkę słońce wyszło, ale też popadało. No jesień Kochana, czas zacząć tworzyć listę poprawiaczy humoru... :bezradny:

Też dziś gęstą, dobrze przyprawioną zupkę upichciłam. Różne warzywa, soczewica, a dla sznytu kilka pływających kurek ( znaczy tych grzybów ;) ). Jesienne menu...

Nocki nie odespałam, bo pies mnie obudził porannym atakiem kaszlu :roll: , ale fakt czas na rozruch był. :smile:

Może jutro choć suchą stopą przemkniesz... Uściski przesyłam!

 

Malarz cieni, Ale najważniejsze, że wychodzisz! Może nie poświęcaj tyle uwagi temu, ile Cię to kosztuje... :bezradny:

Czytałam mroczny thriller D.Hutchisona "Kolekcjoner motyli". Łyknęłam wczoraj pół książki, dziś ciąg dalszy i będę wiedzieć, czy warto było nockę zarwać. :smile:

 

tosia_j, Czosnek jest si, ale codziennie surowy to nie za długo, bo będziecie wonieć na odległość. ;)

Też się przeziębiłaś? :(

 

JERZY62, Na chorobę też stosuję rozgnieciony czosnek na bułce z masłem.

 

wiejskifilozof, Ale jak smażony czosnek? Jako danie? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

kosmostrada, jestem Kochana. Byłam zajęta w niedzielę i wczoraj. Przebywałam poza domem, wpadliśmy do brata mojego. W poniedziałek przygotowywałam wypieki na I Urodziny mojej Wnuczki :D Zrobiłam specjalny serniczek light dla dzieci i ciasteczka maślane oraz owsiane. Poza tym normalne codzienne obowiązki, a wziąwszy pod uwagę mój wiek :roll: , wszystko zajmuje mi więcej czasu niż kiedyś, niestety...

 

Malarz cieni, wychodzenie dla mnie przez cały czas jest problemem także, ale idę, razem z lękiem, choć czasem mam niesamowitą ochotę na ucieczkę, zaszycie się w kącie, w mysiej norze ;) , nie rezygnuję, bo wiem, że może być tylko gorzej...

Ja też nie przepadam za czosnkiem w formie surowej. W sałatkach może być, choć nie za dużo.

 

Urodziny Wnuczki były bardzo przyjemne, zabawne, udane, smaczne - fajne popołudnie miałam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, dla mnie największym problemem jest mijanie ludzi, szczególnie młodych. Teraz wychodzę rzadziej niż w tamtym roku, gdzie miałem ponad 100 wyjść z rzędu. Obecnie 6 wyjść to dla mnie bardzo dobry wynik (tyle mam z dzisiejszym spacerem). Jutro chyba robię sobie odpoczynek i idę trochę popracować na ogrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×