Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Little Red Fox, A to może podejdź. Mi też od zawsze zapieprza serducho, ale dostałam taką mini dawkę betablokera. Jak dostaję ekstra herzklekotu to mam pod ręką. Ale mi to bardzo przeszkadza, bo bardzo niskie ciśnienie i puls ponad sto nie daje funkcjonować, krótko mówiąc mam zgon. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, Nie wiem, ale chyba niełatwo, żeby tak pstryknąć i się nie pojawiało... :bezradny: Jeśli zauważasz, ale nie dajesz się temu ponieść to chyba idzie ku lepszemu?

To super, że atmosfera fajna, cieszę się! I cały czas zazdraszczam, ale wiesz tak z radością. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cały dzień może być ok, ale wieczorem musi przyjść ten czas "zawiechy" i rozmyślania, które rodzi bezsens

i rodzą się myśli, na ch*j to wszystko, niby jest w miarę ok, ale moje ego chce jeszcze więcej, jak wywołać u siebie pokorę ?

Mam dosyć siebie i swoich reakcji, ciągle tylko szukam jakiegoś zaspokojenia, w dupę powinni mnie kopnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ale doznaliście porannego olśnienia co do Wiejskiego, ja już to wczoraj napisałam. :lol:

 

tosia_j, No i to tfurcze jest... Taki Nikifor literatury.

 

wiejskifilozof, Napisz książkę. Serio.

 

Myślę, że będę sobie rościć prawo do bycia muzą... :mrgreen:

 

wiejskifilozof, Kogo wybierasz na swojego menadżera? :105:

 

U mnie czasem słońce czasem deszcz, ale zimnicy nie ma.

 

Jak sobota Wam mija Moi Drodzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio :smile:

Pogoda beee.., ale udało mi się czmychnąć do sklepu pomiędzy deszczem :D teraz kawka, a później trzeba się wziąć za ogarnianie chałupy :roll:

Dobrze, że mamy weekend, bo jakoś zmęczył mnie ten tydzień :roll: w sumie to głównie terapia, bo T. mi bajzlu we łbie narobiła.... nie. w sumie to sama sobie go narobiłam :P a T. tylko w tym pomogła...

 

Dziewczyny wczoraj z kapustą szalały, a ja mam dzisiaj na obiad kapuśniak :yeah:

 

A co tam u Was? Pracowita sobota, czy odpoczywacie i korzystacie z weekendu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Byłam w domu do góry nogami, to w Szymbarku na Kaszubach. Bardzo dziwne wrażenie w środku, choć dla mnie nie pierwszyzna - większość ludzi na granicy rzygu od zawrotów. ;)

Ale ja bardzo chętnie bym się wcieliła w postać w stylu Morticii Addams... :lol:

A Muzę to wyobrażam sobie bardziej jako takiego dobrego ducha, co pazurkiem popycha do przodu. :smile:

 

acherontia-styx, Mówisz dziś "kielbie we łbie"? ;) Tak bywa na terapii, poukładasz sobie.

Ja tam trochę poogarniałam sobotnio, teraz już luz.

Owocnego sprzątania! ;)

 

Spadamy na poszukiwanie okularów dla mojego. Czaimy się na deszcz, żeby testować wycieraczki... :lol:

Zalichacona jestem, ale trudno, najwyżej wrócimy szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×