Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

depresyjny86, I jak poszło? :smile:

Kosmostrada - poszło bardzo źle.Tak bardzo,że teraz słucham tego:

:(.Ale jeszcze raz wygrzebię się z doła...i spróbuję ponownie..I tak będę próbował i próbował,aż w końcu osiągnę zamierzony efekt,albo do momentu kiedy ludzie mnie wykończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł na niestresującą pracę ? zarobki nie grają roli, ważniejsze jest zajęcie.

Szukam czegoś na pół etatu, jestem informatykiem ale w swojej dziedzinie nic nie mogę znaleźć,

zdrowie nie pozwala mi na full etat i aktualnie nie mogę prowadzić samochodu a tego wymagają, stąd szukam byle czego by się tymczasowo czymś zająć.

Coś minimalnie bardziej ambitnego niż rozdawanie ulotek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ojojoj ciężko... :bezradny:

Ale byłam zrobić zdjęcie ( paszport czas odnowić) i poherbatkowałam chwilę z przyjaciółką na mieście ( jak już wylazłam, to trzeba było to wykorzystać). Dziś zapodałam sobie Pu-erh z wiśniami.

Staram się jak widać funkcjonować, ale wszystko idzie jak krew z nosa. ( tu rzucam mięsem - #####)

 

Dziewczyny się odnalazły, to Paramparam się nie odzywa. Ale gdybym była we Francji to pewnie też bym zaginęła. :105:

 

depresyjny86, Przykro mi... Ale wydaje mi się, że im bardziej człowiek się napina, planuje, i tak strasznie chce w kontaktach międzyludzkich, to tym mniej wychodzi.

Hej, nie katuj się jeszcze tymi skrzypkami, po co dokładać? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=o3W5ngVTtRE- polecam bardziej coś w tym stylu na gorszą chwilę. ;)

 

wiejskifilozof, Nie aspiruję do tytułu Człowieka Roku, ale absolutnie nie poczuwam się do bycia nieudacznikiem życiowym. Proszę innych Spamoludków też nie podczepiać pod ten folder. :P

 

mirunia, O to chociaż przez pół dzionka Cię pogoda rozpieściła. U mnie cały dzień pochmurno, kropi i wieje bardzo zimny wiatr. Normalnie czas czapkę wyciągać. :bezradny:

Tak, teraz wyciągamy listę zajęć domkowych pozwalających przezimować. ;)

 

dr. Psycho Trepens, Jaka bierność? Możesz w tym czasie np. uczyć się języka, programować itp. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, Tym bardziej temu co chce do grobu w wieku 20 lat, należy się współczucie, a nie rzyg... :bezradny: Po prostu się ciesz, że nie jesteś w tej grupie.

 

paramparam, No heloł! Tak myślałam, że życie Cię pochłonęło. :smile:

Parę takich podnoszących ciśnienie historii ( wspominałam ostatnio, że do cholery mnie doprowadzają nowe technologie ;) ), no i się trochę rozregulowałaś. Ale najważniejsze to wyrównać kurs i oto jesteś, z zaliczonym dzionkiem. :smile: Odpoczywaj i spokojnej nocki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Co takie pustki?

U mnie ciemnica, wilgoć i zimność... Włączyliśmy ogrzewanie.

Tak mi się spać się chce, że oczy na zapałki. Zaraz pichcę obiadek i obawiam się, że muszę kimnąć.

W pracy robota nudna, jak flaki z olejem, cały następny tydzień mam taki. :bezradny: Nie lubię takiego bezmyślnego klepania w klawiaturę, robienia różnych tabelek, przenoszenia danych itp... Ale zrobić trzeba, bo się pogubię.

 

Jutro na 9-tą dentysta... mam nadzieję, że uratuje mój ukruszony ząbek. :zonk:

 

A co tam u Was?

 

Miłego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dobrze, że jesteś! No, afujasta pogoda. :smile:

No właśnie staram się jednak nie drzemnąć, bo jak mówisz problem wtedy z zaśnięciem, a przecia dentysta jutro, to muszę wstać raniutko, żeby mieć czas się spionizować i ogarnąć.

Usmażyłam wątróbkę, bo chyba już z pół roku nie jedliśmy. Nasmażyłam specjalnie więcej i zrobię taki ugniatany pasztecik do chleba wg przepisu Neli Rubinstein. (jej książka kucharska jest jedną z moich ulubionych)

Pyszności obiadkowe miałaś dziś, a pączka z adwokatem też ostatnio wrzuciłam, mniam. :105:

Zmobilizowałaś mnie i też pogrzebię, ale w czapkach, szalach, rękawiczkach, wersje jesienne powyciągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×