Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu nie widze swoich postów?


Polanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałam zapytac bo moze ktos wie a ja nie wiem. Wchodzac tu na strone "zobacz swoje posty" widze swoje posty gdzie sie udzielalam itp, ale zeby w danym temacie znalezc w ktorym miejscu sie udzielilam , zeby znalezc ten wpis i odpowiedz po nim, tego sie nie da wyszukac? Jak wątek ma 100 stron to dlugo by szukac swojej odpowiedzi. W opcji "przeszukaj ten wątek " wpisuje swoj nick ale nie znajduje mojego wpisu. Pozdr. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić tak:

wejdź w jakikolwiek wątek w którym się udzielałaś (np. tutaj) i obok Twojego postu (po lewej stronie) standardowo wyświetla się "Polanka/online/liczba postów/Dołączyła...". Klikasz w "Polanka", a potem w pomarańczowy napis "Znajdź posty użytkownika" i tam nie wyświetlają się całe wątki, ale Twoje posty i od moment swojego ostatniego wpisu można zacząć przeglądanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie ktore mnie bardzo dręczy;) Co znacza te niebieskie plusiki przy niektorych postach i strzalki? Czemu nie widze opcji edytuj post nawet jak nikt nie odpowiedzial? I czemu nie ma rubryki na moje posty tak zeby nie byly pomieszane z innymi. W sensie watki lista wszystkich moich wątkow? ;/ Takie troche nieuporzadkowane to jest i pol dnia uczylam sie opcji na forum;p ale to fakt nie mialam nic innego do roboty...a i do moderatorow jest błąd w wiadomosciach otrzymanych jak wchodze w ustawienia i czytam wiadmosci wyslane to zle wyswietla sie strona nie pokazuje tekstu i tylko z ta strona tak jest we wiadomosciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusiki są przy postach, w których wypowiedział się ktoś od Twojej ostatniej wizyty. Nie wiem, jak dokładnie zdefiniować strzałkę, ale są to po prostu takie wątki zbiorcze.

Nawet jeśli nikt nie odpowie, po jakimś czasie edycja jest już chyba nie możliwa, dlatego lepiej zrobić to od razu :)

Jest lista wątków, w których się udzielałaś ("posty"-->"zobacz swoje posty"), natomiast jeśli chodzi Ci o listę wiadomości - chyba da się je zobaczyć tylko w taki sposób, jak pisałam wcześniej.

Odnośnie wiadomości - być może nie ma ich w folderze wysłanych. Są dopiero w "do wysłania" (czyli w miejscu, gdzie czekają, aż adresat je odczyta; wtedy automatycznie trafiają w 'wysłane" - sama miałam mega problem z ogarnięciem tej "poczty") ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam na tą stronę przez przypadek ale właśnie uświadomiłam sobie ze chyba mam problem bo to chyba nie jest normalne jak w 7 lat nie mogę uporać się ze śmiercią mojej babci. I widzę ze wszyscy w rodzinie się z tym pogodzili tyko nie ja. cały czas wszystko pamiętam jak by to było wczoraj. Niektórzy powtarzają mi ze jestem chora ze z tym się nie pogodziłam. Ale tak prawdę mówiąc to ja straciłam jedyną osobę która mnie rozumiała. a przez lekarza ona nie żyję nie ma ja tu ze mną. Czasami tak za nią tęsknię ze myślałam o samobójstwie proszę pomóż cię mi bo ja nie daje rady już sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×