Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Wiesz dopóki to nie podwójne espresso, to nie robi na mnie wrażenia. :smile:

Jak zwykle avek świetny!

 

Carica Milica, Czytałam Kochana, że dziś lepszy dzionek. :great: Plan z magisterką jest, niech takich dni będzie sporo i jakoś do tego października czas minie.

 

mirunia, Och jakie piękne papryczki!!! :105: Gratuluję!

Byłam bardzo dumna z tego, że taką nowoczesną placówkę mamy ( przynajmniej część), pamiętam chodzenie do starych drewnianych baraków, czy do ponurych zapyziałych budynków.

Już się usadowiłam na łóżku, zrobiłam sobie dobrej herbatki i porobię ćwiczenia z mojej książki terapeutycznej. No cóż, trudno, nie da rady dziś mieć śrubki. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oj tak, miło coś poczuć. Rozumiem.

Tylko co zrobić, jak człowiek nic nie czuje, albo za dużo, przesadnie? :bezradny:

 

Purpurowy, Też lubię to słowo, kojarzy mi się z zaleganiem z przyjemnością, a nie dlatego, że się nie ma siły na nic innego.

Miło było w Zgierzu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Najgorzej to nie czuć nic, przynajmniej dla mnie.

Spokojnej nocy Kochana!

 

Purpurowy, Denerwuje mnie, że się pytasz. :P

 

Skończyłam porcję ćwiczeń terapeutycznych, teraz se czytam dla czystej przyjemności.

Ciężko, więc sobie pomyślałam, że zanim obstaluję sobie porządne okulary, to pójdę jutro kupić takie po taniości chyba w rossku widziałam, co by móc z przyjemnością oddawać się lekturze. Chyba mi oczy nie wypłyną od takich byle jakich szkieł, grunt, żeby były mocą dopasowane, co? Chyba gorzej dla moich oczu, że czytam w za słabych okularach i je męczę? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udzielam zezwolenia.

Dzięki. :D

 

Purpurowy, Denerwuje mnie, że się pytasz. :P

Oj przecież jak bym się chciał pożalić tak naprawdę, to bym nie pytał, tylko się pożalił. :D Chociaż nie ukrywam że jest to sprawa, która troszkę mnie zmartwiła. I nie tylko mnie, ale wiele innych osób też.

Była w mojej miejscowości bitwa, w 1831r, podczas powstania listopadowego. Po bitwie, polegli zostali (wedle źródeł historycznych) pochowani w zbiorowej mogile, znajdującej się obok pomnika upamiętniającego bitwę, postawionego w 1931r. Na miejscu mogiły, również w 1931r, stał krzyż, o czym świadczą zdjęcia z tamtego okresu. Sprawa została przebadana przez historyków, wreszcie nad miejscem w którym znajduje się mogiła, opiekę objął konserwator zabytków i zezwolił na prace archeologiczne (sam trochę pomagałem w kopaniu)

Wykopaliska ujawniły, że w miejscu mogiły... nie ma nic. :why:

Prawie 200 lat cała okolica żyła w przeświadczeniu że znajduje się tam zbiorowa mogiła po bitwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Leje u mnie. Trochę żeśmy z psem zamokli. Jeszcze rano prądu nie było, ale sprytnie mam w domu gaz, więc kawkę dało się zrobić i rytualnie dzień rozpocząć. :smile:

Co tu porobić w taki ponury dzień? :bezradny:

 

tosia_j, Carica Milica, Ḍryāgan,

WolfMan, Witajcie!

 

Carica Milica, To spokojnej podróży! A może się jeszcze porelaksować? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

U mnie upal a wolalabym dzien chlodniejszy po w upale wiadomo rany goja sie dluzej. Wstalam znow z migreniszczem okrutnym , nafaszerowana jestem prochami zatem . Szczerze juz bym latwiej zniosla to moje zdrowienie i wracanie do siebie po zabiegu gdyby nie ta kurewska migrena.

Zamierzam dzis wyjsc z domu . Dwa dni nie wychodzilam bo nie bylam w stanie. Poczekam tylko do wieczora bo teraz mam za oknem w cieniu 28 stopni ... hmm.

 

kosmostrada Kochana ja z checia taka pogode przygarne ... :) Wyslalam Ci mmska z prezentem wczorajszym . :105::105:

Dzis u mnie festyn i zbiorka karmy dla psiakow ze schroniska krakowskiego . Sie chce wybrac bo mam karme do oddania . Obym tylko sily miala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

platek rozy, mimo migreny trzymaj się - ważne, że goi się rana. Wiadomo, że pogoda ku temu nie sprzyja, ale generalnie buźka to takie miejsce, które łatwo się nie goi i jest dość problematyczne jeśli chodzi o rekonwalescencję. Wieczorkiem nabierzesz trochę świeżego powietrza w płuca. Planujesz jutro iść do pracy?

Popieram wszelkie inicjatywy mające na celu pomoc pieskom ze schroniska !! Brawo Ty :D:D;)

 

Purpurowy, u mnie w lesie są mogiły poniemieckie. Taki mały cmentarzyk protestancki. Ale nie wiąże się z tym raczej żadna nadzwyczajna historia, poza tymi opowiadanymi przez dzieciaki, że tam straszy, ale miejsce robi wrażenie.

 

kosmostrada, u Ciebie pada, u mnie pochmurno. W końcu daleko do siebie nie mamy to i pogoda niemalże zbliżona. Smacznej kolejnej kawy, ja zapewne też niedługo drugą sobie strzelę.

 

tosia_j, Ḍryāgan, WolfMan, witajcie!

 

Carica Milica, a nie chciałaś troszkę jeszcze odpocząć w domku? Czy może czujesz teraz wenę do pisania?

 

Mam zaćmę. Pięć minut szukałem w głowie słowa, którego chciałem użyć, czyli "inicjatywa". Prawie napisałem "inicjacja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×