Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem bezradna-nie wiem co robić-pomocy!


Fiorella89

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie chciałabym się dowiedzieć, czy jeżeli poproszę lekarza o skierowanie na oddział uzależnień to gdzie będę musiała zanieść to skierowanie, oprócz ośrodka uzależnień? Czy NFZ wypłaci mi wynagrodzenie za pobyt w ośrodku uzależnień?

 

Proszę o odpowiedź,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niemozesz sama spróbować go odstawiać? Skoro mi sie udali odstawić 10tabletek to tobie 4tez sie uda.idz do psychiatry ,ja dostalam lek fluanxol-to lek jaki podaja na odwyku poto aby odstawić alprox. Kurczę jak odstawisz po pol a zamiast tego pol zjesz inna na leki tabletkę będziesz normalnie czuć, nie poczujesz .stopniowo odstawiaj,potrwa to rok ale odstawisz.a stosujesz sie do tego co ja pisalam suplementacja vicard itd..ja już bardziej nie pomogę bo ty mądrzejsza jesteś to jęcz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niemozesz sama spróbować go odstawiać? Skoro mi sie udali odstawić 10tabletek to tobie 4tez sie uda.idz do psychiatry ,ja dostalam lek fluanxol-to lek jaki podaja na odwyku poto aby odstawić alprox. Kurczę jak odstawisz po pol a zamiast tego pol zjesz inna na leki tabletkę będziesz normalnie czuć, nie poczujesz .stopniowo odstawiaj,potrwa to rok ale odstawisz.a stosujesz sie do tego co ja pisalam suplementacja vicard itd..ja już bardziej nie pomogę bo ty mądrzejsza jesteś to jęcz dalej.

 

 

nie, nie kupiłam jeszcze leku Vicard. jak mam to sama odstawić, skoro chyba mam też depresję? nic mi się nie chce i w ogóle odczuwam mega odrealnienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawianie leku to jedna z najtrudniejszych rzeczy. Koleżanka widzę, że od wielu lat bierze swoje pigułki, zatem interwencja lekarska jest niezbędna. Pamiętam jak odstawiałem Lorafen, również należący do benzo, myślałem, że oszaleję. Brałem go regularnie 2-3 tabletki dziennie tylko przez jakieś półtora miesiąca, co dopiero kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×