Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jaktobylo, już tłumaczyłam, że chodzi mi o myśli, a nie omamy. Tak tylko żartobliwie napisałam, że to "głosy". Jak czytam albo piszę, albo układam, co chcę powiedzieć, to odtwarzam te słowa w głowie.

 

Prawdziwe omamy miałam w dzieciństwie, ale one były wzrokowe i dotykowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaktobylo, wolę nie drążyć, co miałeś na myśli.

 

Carica Milica, tośmy siostry w niedoli... :D

 

rolosz, no dobra, dziewczyński temat... :P

Czy jest jakiś "męski" temat, w którym kobiecie trudno się odnaleźć? Nic mi nie przychodzi do głowy, no chyba, że problemy z prostatą... :P

 

cyklopka, jestem za śmieszkowaniem cały rok! :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, też miałaś w manii takie dziwne flashbacki i throwbacki z dzieciństwa? Ja codziennie mam takie salwy wspomnień z okresu, kiedy miałem parę lat, strasznie silne doświadczenia. Ogólnie kwetiapina póki co mnie otumania, ale będzie lepiej. Taką mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ok, jestem tu świeżakiem i jeszcze wszystkiego o Spamowej nie wiem :). Pewnie niedługo sobie podyskutujemy na temat piłki, okazja będzie :) W takim razie trzymajmy się tej prostaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, I to w Tobie cenię! :D

 

Idę okazać słabość i pożreć Pawełka... :hide: Ale w końcu jestem chora i leżę w łóżeczku, to mogę ulec pokusie. O! Wszystko mnie boli, nos czerwony, ciężko oddychać, to coś mi się od życia należy. Dobra dosyć tego usprawiedliwiania się... ;)

 

rolosz, :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nadal w Dojczlandii siedzę i jeszcze posiedzę do końcówki kwietnia. Internetu nie miałem na mieszkaniu na które moja przezajebista firma mnie wysłała. Ale w końcu dziś założyli ;) .

 

Teraz siedzę i przeglądam, co tam nowego w mojej ulubionej internetowej psychuszce ;) .

 

Jak wieczór mija?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaktobylo, ja nie mam diagnozy z katalogu, tylko ocena opisowa 8)

 

AtroposIsDead, stary, w życiu nie miałam manii. Tylko objawy depresyjne i psychotyczne, ewentualnie lęki. I dwa razy tyranozaury w pokoju, ale tego niektórzy nie liczą twierdząc, iż u dzieci na granicy jawy i snu pojawiają się projekcje.

 

rolosz, o piłce nożnej powiem tyle, że lubię patrzeć jak dzieci trenują :105:

 

To jak obstawiacie, kiedy zobaczę mojego ulubionego trenera? :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, z tymi projekcjami to mi lekarz wyjechał na wizycie poprzedniej. Tyle że ja tak właśnie miałem w ostatniej psychozie :roll: Przyszły do mnie do pokoju jakieś cuda wianki, kazały ze sobą rozmawiać, no to co miałem je zostawić? :lol: Choć no, nie powiem, u mnie to były raczej zjazdy psychotyczne, krótkotrwałe, ale niesamowicie mnie zmieniły jako człowieka. Po tych kilku razach zostałem przez nie zupełnie zmiażdżony, stłamszony. Teraz mam te wizje z dzieciństwa, one mi przesłaniają ekran na chwilę, cały się telepię za każdym razem. No i pewnie widać, że piszę jak poparzony, sensu w tym dużo, ale coś forma mi umyka, bo mam kisiel w mózgu i to ostry. Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, nie, to mnie powyżej 9 roku życia to nic już spod szafy nie wyłaziło.

Rozumiem, że ci pewnie niewesoło, aczkolwiek brzmi ciekawie.

 

Ja niestety uważam choroby psychiczne za cokolwiek interesujące, więc jakąś źle pojęta duma, że jestem prawdziwa :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, No ale znów jesteś podłączony!!! Nadrabiaj nadrabiaj, choć wiele się chyba tu nie zmieniło... ;) Do końca kwietnia to zleci. Odzywaj się teraz częściej. Ciekawe co po tym Dojczlandzie nowego wymyślisz. :105:

 

cyklopka, Kochana powiem enigmatycznie - niedługo... ;)

 

AtroposIsDead, Masz ok ten kisiel w głowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to fajnie miałaś. Niefajnie, niefajnie, ale też lubię się obserwować, obserwować kierunki, w których ta psychoza zmierza, czego jest więcej teraz i czego było mniej kiedyś. Nawet sposób przeżywania muzyki, teatru, to wszystko jest ciekawe :mrgreen: No dobra, bo tu robię geriatrię teraz, a to w końcu Wyspa ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×