Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Uduszę, wypatroszę, rozszarpię na kawałeczki mojego współlokatora. Leniwy brudas. W mieszkaniu bałagan. A najgorsza jest nieposprzątana kuweta.

w mieszkaniu są dwa koty i to nie ja jestem ich właścicielką..

Jezu Chryste, aż tak nie lubisz brudasów? :shock: Teraz się będę bał przebywać na Spamowej Wyspie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ze zgromadzonych dysponuje władzą nad czasem, to uprzejmie proszę o przyśpieszenie czasu do godziny 16:30 dnia jutrzejszego, bo już się nie mogę doczekać.

 

Jak ja Ci zazdroszczę - gitary i dziewcząt :mrgreen: A że zazdroszczę, to nie przyspieszę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, :great:

 

mirunia, Dobrze prawisz Kochana, też mi się nie chce iść jutro do roboty, ale się rozkręcę... ;) Nieustannie trzymam kciuki za Twoje odstawianie.

 

Purpurowy, Do jutra to już jakoś wytrzymasz... :D I proszę o siebie dbać, w nowym życiu trzeba się prezentować. :time:

 

platek rozy, Ech nic ciekawego nie porobiłam, chyba że machanie mopem się liczy... ;)

A przepraszam pogadałam przez telefon o pędzelkach i farbkach i umówiłam się na wspólne malowanie z panią magister sztuki, nauczy mnie malowania akwarelą. :yeah:

 

Carica Milica, Za grzywę go i o ścianę... :D

 

Niestety jednak bierze mnie choroba, gardło boli coraz bardziej, a zwolnienia wziąć nie mogę... :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie będę mówić z nazwiska, ale znam schemat, jak ktoś ma nadwagę to nununu niefajnie, a jak szczęśliwie schudnie to rak, ewentualnie szokujące zaniedbanie. :blabla:

 

Ja nie mam ochoty ani jeść, ani spać, ani pracować, jestem bytem oderwanym od świata materialnego.

Myśl o tym, że trzeba iść spać, żeby rano wstać i jeszcze coś zjeść przed pójściem do pracy jest bardzo stresująca.

Zresztą na nic nie mam ochoty, w sensie nie ma żadnej drobnej przyjemności, która by mi to złagodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Esci wyciągnęło mnie z depresji i wyciszyło lęki. Najgorsze były początki, tak ze 3 tyg. wkręcało się i miałam trudny czas z powodu objawów ubocznych. A zaczęło działać tak gdzieś po 5-6 tyg., stopniowo było coraz lepiej, a po 2 miesiącach poczułam spokój.

To wszystko działo się stopniowo.

 

kosmostrada, Kosmuniu, dziękuję za kciukaski, :*** świadomość, że ktoś szczerze wspiera i pomaga, bo rozumie - jest jak balsam na skołatane serce. Trzymaj i nie puszczaj tych kciukasów.

Też jestem myślami z Tobą i Twoją akcją odstawiania! :great: Dwa dni przerwy to już coś...

 

Purpurowy, idź wcześniej spać, to czas szybko zleci, a jutro się "wysztafiruj legancko" i świeżutki biegaj na pobieranie nauki i muzykowanie! :great:

 

kosmostrada, zapomniałam, wypłucz gardło solą i wypij theraflu, trza utłuc wirusa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dziękuję. Ja właśnie wchodzę w trzeci tydzień i faktycznie na razie dostrzegam same uboki. Ale nie zamierzam się zniechęcać. Wierzę, że ten spokój, o którym piszesz, też jest w moim zasięgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy,

 

 

Myśl o tym, że trzeba iść spać, żeby rano wstać i jeszcze coś zjeść przed pójściem do pracy jest bardzo stresująca.

Zresztą na nic nie mam ochoty, w sensie nie ma żadnej drobnej przyjemności, która by mi to złagodziła.

 

Ja przed dniem pracy jestem ciągle zestresowany. Chociaż w pracy nic stresującego się nie dzieje.

 

 

Zresztą... ja cały czas jestem zestresowany. Oglądam seriale na wieczór to pomaga, możesz spróbować. Teraz oglądam piratów! :pirate:

 

 

A kuwete to się sprząta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Tak Kochana zrobię, na noc wypłuczę gardło, nafaszeruję się i zobaczymy rano.

Kciuków nie puszczam! :D

Też używasz słowa "wysztafirować się"! :great: Myślałam, że już nikt oprócz mnie i mojego towarzystwa nie zna tego wyrażenia. :angel:

 

cyklopka, Kochana po takim czasie w chorobie i w chałupie trudno wrócić do rzeczywistości.

 

rolosz, cierpliwości, może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a jakże, czasami używam :D to fajne wyrażonko. Wśród znajomych i rodziny też słyszę. ;)

 

rolosz, jeszcze trochę i będzie coraz lepiej, wytrzymaj.

 

Lecę pod kołdrę, dobranoc Spamowej! :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, najgorsze, że wiosna, zmiana pogody, zmiana czasu pogłębia odczucie nierzeczywistości.

 

Nie mam się czego chwycić, żeby sobie jakoś przebrnąć przez jutrzejszy dzień i kolejne.

 

Siarlek, w pracy jeśli się nie przyłożę, to mogę być oceniana. A nie mogę się lepiej przygotować do pracy, Bo mam szkołę weekendową, gdzie jestem oceniana cały czas, aż do końcowego egzaminu.

 

Serialu teraz nie odpalę, bo zarwałabym noc, a to by nie było rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:*******

I do pracy pedze...I roztrzesiona jestem oczywiscie.

W nocy malo spalam bo mnie kaszlalo a dwa przezywalam moj powrot po tylu dniach nieobecnosci.

 

mirunia:********Kochana jak sie masz? Lepiej dzis?

Wlasnie wczoraj sie pkmierzylam i kurcze no nie ejstem chudzina, w biodrach mam 96 , w pasie 70 a biust miiseczka f wiec nie wiem o co chodzilo fryzjerce. Mam tylko drobne kosci a nosze rozmiar 38 wiec chyba normalny??? :bezradny::bezradny::bezradny:

 

cyklopka :********Slonce no ludziom sie nie dogodzi odnosnie tuszy.

Z seriali ogladam drugi sezon "Mostu nad Sundem " i bardzo mnie wciagnal , podobnie jak sezon pierwszy.

 

kosmostrada:******** kuruj sie Kochana ale ja bym poszla w antywirusowy lek jak neosine czy groprinosin...

 

Zycze milego dnia dla Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×