Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

rolosz, ja po depakinie mam smak do jedzenia to powiec to lekarzowi

 

Teraz to przez Mozarin nie chce mi się jeść jeszcze chyba. Ale to ciągle początek kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz Ja sam z siebie zacząłem. Przez pół semestru studiowałem filologie słowiańską, nie wiem co mnie podkusiło, ale czeski mi się spodobał i od tego czasu biorę sobie korki. Często odwiedzam moją babcię na Śląsku, skąd jest tylko 30 km do Czech, więc dość często jeżdżę do knedliczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz Ja sam z siebie zacząłem. Przez pół semestru studiowałem filologie słowiańską, nie wiem co mnie podkusiło, ale czeski mi się spodobał i od tego czasu biorę sobie korki. Często odwiedzam moją babcię na Śląsku, skąd jest tylko 30 km do Czech, więc dość często jeżdżę do knedliczków.

 

no fajny język :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

Dziś widzę męski wieczór... Aczkolwiek tematy ogólnodostępne. ;)

To ja tak wskoczę sobie z klimacikiem dziewczyńskim - siedzę z peelingiem na buźce, zmyję, nałożę maseczkę i tak to sobie rozpieszczam się oglądając tutoriale.

Choć w zasadzie dlaczego dziewczyńskim, w końcu facet też mógłby siedzieć z maseczką na twarzy... :smile:

 

Carica Milica, Oj Kochana, a co Ci tak główkę rozsadza, na pogodę? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siarlek, AtroposIsDead, ja też obstawiałam kärlek, prawie pewna byłam.

 

Lusesita Dolores, trzeba pilnować z lekami, bo pamiętam, jak kilka razy wzięłaś więcej, bo nie mogłaś spać, jak również sama chciałaś odstawić. :nono:

 

AtroposIsDead, ja zaczynałam od bardzo małych dawek, aż doszło do 250, a teraz ustabilizowałyśmy na 200. Psychozę to ja miałam praktycznie całe życie, aż się dziwię, że funkcjonowałam prawie normalnie, szkołę skończyłam, studia, znajomych miałam.

 

Łeb mnie w pracy bolał, od powrotu odpoczywam. Jutro ciężki dzień, bo mam zerówkę, którą za karę dostałam i pierwszą klasę, gdzie jeden chłopczyk ma problem z demonstrowaniem, że jest ważny. Miałam rozmawiać z wychowawczynią i pedagogiem, ale byłam chora.

 

Jutro jest kwiecień. Pan W. miał wrócić od kwietnia "na 99%". Może to być dzisiaj, może od poniedziałku, może wcale. Nie wiem, bo skąd. Co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Ja też o malowaniu, ale akwarelami... :D Klimaty typu konturowanie, perfekcyjne kreski eyelinerem itp. to zawsze była dla mnie czarna magia. Sukces mój to położenie sobie różu na wyjście w odpowiednim miejscu. :D

 

JERZY62, Podbite oko można przypudrować. :D

 

AtroposIsDead, peeling mam boski od moich kosmetyczek, podzieliłabym się, gdybyś nie mieszkał na drugim końcu Polski. ;)

 

rolosz, wieczorek koedukacyjny brzmi mrocznie. 8)

 

jaktobylo, why not?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, od niedawna zabawiam się z makijażem. A kreski zrobić nie potrafię i w tym życiu raczej się już nie nauczę. :D

 

Ach, te ogólnodostępne tematy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmo po prostu przyszło mi coś co najmniej "dziwnego" do głowy po tym tekście :P heh

 

"Cyklopka" wiem, że ten temat należy do takich jakby bardziej pozytywnych, w którym zbytnio nie pisze się o chorobach i innych strasznych rzeczach,....

ale tam chrzanić to...

więc co do tych głosów Twych, mówiłaś, że nie są to żadne głosy, które się "słyszy" żadne tam audio, ale o ile mi wiadomo to głosy to właśnie są omamy słuchowe w przypadku zaburzeń psychotycznych, zatem muszą być słyszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×