Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Hej Kochana! Nie udało mi się zalec porządnie, ale teraz naprawdę już się nie ruszam...

No jakieś takie zmęczenie też mnie trzyma.

Skąd Cię te mdlości tak trzymają? Myślisz jednak somatyk?

No to jest zaraźliwe... :D

Tak? mogę sobie wymyślić dane na fejsie?

 

Argish, :papa: Co u Ciebie, coś się ruszyło ku lepszemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a pamietam ze mialas polubione chyba takie wydarzenie :D

 

kosmostrada, jasne ze mozesz :) Tylko wpisz imie i nazwisko zeby sie fb nie czepial i kto Cie sprawdzi???

No ja juz mysle ze teraz to mam somatykowe te mdlosci chociaz do wczoraj a nawet dzis rana byly jeszcze chyba z wirusa ... ale pozniej sie nakrecalam ze mi zas bedzie niedobrze i mi bylo juz ciagle ... minie mi z a kilka dni --- chyba :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, myślałem, że jesteś nieco starsza. A pulpowo-steampunkowe klimaty są cudowne :D

 

ego, dobrze, napiszę. Ale potem mogę częściej do ciebie pisać :P

 

Widzę, że rozmowa o fb była. Normalne konto usunąłem, teraz mam inne do śledzenia wydarzeń i udzielania się w grupach hobbystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, Siedzisz i myślisz, a nie leżysz i płaczesz, to już coś! ;)

 

platek rozy, No mogłaś się już nakręcić. ;) Może to był jakiś wirus, mój szef tak miał przez parę dni, rozkminialiśmy, czy coś zjadł, ale nie. Pamiętam, jak go spytałam, czy zrobić mu też kawę, jak się zielony zrobił na twarzy, na samą myśl... :P

 

Sigrun, Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ano można dać zamiast zdjęcia profilowego rysunek, wpisać drugie imię, nie dodawać szkół i miejsc pracy. Treści i informacje widoczne tylko dla znajomych w sensie dodanych do profilku.

 

platek rozy, no niestety trochę droższa, bo niektóre postaci drugoplanowe nie były w dystrybucji w Polsce i ktoś z USA zamawiał. Tak se wzięłam na pociechę po ciężkim tygodniu.

W sumie oblecę też zabawkowe jak będę w sobotę na zakupach, może trafię na jakieś przecenione modele. I na perfumach coś zaoszczędzę 8)

 

Jutro praktyki, frytki, świetlica. W piątek nie mam zajęć po południu, święto we wsi, i uczyć się nie trzeba.

No i nie powiedzieliście mi co mam zrobić z tym pięknie rozpoczętym wieczorem. Krzyżówka obrazkowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×