Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kryty_k, Nie jesteś idiotką, masz prawo nie rozumieć.

Nie pytanie o terapię, tylko po co Ci te wszystkie myśli, jazdy, filmy i Twoje fatalne samopoczucie, bo to przecież produkcja Twojej głowy. Jest z tego korzyść, mimo że tak strasznie się czujesz, po coś to sobie robisz. U niektórych zwracanie na siebie uwagi, czy odciąganie jej od istotnych problemów, które trzeba rozwiązać, usprawiedliwienie dla tkwienia w pewnych sytuacjach itd. Trzeba znaleźć swoją korzyść.

Poczytaj sobie trochę na ten temat, poczujesz się mniej zakręcona.

 

Purpurowy, Lusesita Dolores, JERZY62, :papa:

 

Carica Milica, Sympatyczny prezencik sobie zrobiłaś, lubię też takie!

 

Wróciłam z zakupów. Biorąc pod uwagę posiadaną w domu czerwoną kapustę zrobię modro kapusto na czerwonym winie, do tego kluseczki z mascarpone z sosem grzybowo - orzechowym. :105:

Teraz kawka, papieros, odsapka i wio do garów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryty_k, Nie jesteś idiotką, masz prawo nie rozumieć.

Nie pytanie o terapię, tylko po co Ci te wszystkie myśli, jazdy, filmy i Twoje fatalne samopoczucie, bo to przecież produkcja Twojej głowy. Jest z tego korzyść, mimo że tak strasznie się czujesz, po coś to sobie robisz. U niektórych zwracanie na siebie uwagi, czy odciąganie jej od istotnych problemów, które trzeba rozwiązać, usprawiedliwienie dla tkwienia w pewnych sytuacjach itd. Trzeba znaleźć swoją korzyść.

Poczytaj sobie trochę na ten temat, poczujesz się mniej zakręcona.

 

Nikt mnie za pytał po co mi te myśli itp - dopiero Ty tutaj.

A po co mi? Nie mając już sił walczyć chcę uciec - pójść na łatwiznę - już mi się nie chce nie mam po co - ot- cała filozofia. Ale wymagają ode mnie bym się nie poddawała - więc szamocę się między pragnieniami a wymaganiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co , nie mogę się juz doczekać swojego ostatniego dnia na tym ziemskim pierdolniku , kiedy zostane porwany do Nieba i zachłysnę sie Pięknem Nieskończonym,,, Trójedynym.

To co nazywamy życiem tutaj to zdychanie , umieranie i szambonurkowanie .Jak nie choroba , to nudy , jak nie praca to inne wałek ,,, fekalia .

Powiem Wam jeszcze ,że alkurat zostało mi objawione, dzień kiedy stąd bryknę . Zostało mi ponad 31 lat zdychania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×