Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, przynajmniej Ci jakiś porządny grosz wpadnie, więc to spory plus roboty w Niemczech.

Ano, ano, tylko dużo pierdolenia, badania na poziomie powyżej 3 metrów także zalicze troszku specjalistów, do tego muszę zawitać do starej firmy po kwity, a ona po po pożarze przeniosła się na drugi koniec powiatu....

BTW. przedwczoraj miałem ostatnią propozycje pracy w Polsce.... za 1400 na rękę... :D BO nie mają na młodą niedoświadczoną kadrę(Śmiesznie to brzmiało przy tej nowiutkiej BMW X6 przed biurem) a jak byłem robić na zakładzie to większość spawaczy miała ponad 50!!!!! a i tak nie oddzwonili.... Hans daje mi na starcie ponad 2 tysie euro bez pierdolenia, tylko próbki się liczą i jak tu nie spierdalać? Pojebany kraj, co zrobisz, no nic nie zrobisz, tylko baran by tu został.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, hejka masz jakieś przewlekłe infekcje tego gardła?sama też się juz kuruje nie wiem jak długo i jedno za drugim.

no ja sie kuruje i kuruje, jest lepiej bo sie nie poce i nie jestem juz taka słaba i w końcu mniej boli ,ale trwa to i trwa, juz jobla dostaje po prostu, ale u mnie infekcje gardła zawsze sie ciagna niestety i wiekszosc antybiotyków na mnie ie działa i na dodatek organizm nie walczy bo goraczki nie mam nigdy prawie tylko osłabienie jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, hejka masz jakieś przewlekłe infekcje tego gardła?sama też się juz kuruje nie wiem jak długo i jedno za drugim.

no ja sie kuruje i kuruje, jest lepiej bo sie nie poce i nie jestem juz taka słaba i w końcu mniej boli ,ale trwa to i trwa, juz jobla dostaje po prostu, ale u mnie infekcje gardła zawsze sie ciagna niestety i wiekszosc antybiotyków na mnie ie działa i na dodatek organizm nie walczy bo goraczki nie mam nigdy prawie tylko osłabienie jeszcze

a co lekarz na to ,że się tak to ciągnie?jakie masz rozpoznanie?wiem taka ciągła choroba może wkurzać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, lekarz mi wmawiał ze to wirus ,ale ja wiem ze bakteryjne a jak przepisuja antybiotyk to na pałe a na mie wiekszosc antybiotyków nie działa, za to jak trafie w działajacy to efekt jest juz na drugi dzień, infekcje gardła przesladuja mnie w sumie od 3 roku zycia czesto i zawsze tak samo , nawracaja i bez goraczki za to z osłabieniem ,

z drugiej strony boje sie brac antybiotyki z powodu ,ze qwiekszosc na mnie nie działa a boje sie ,ze jak kiedys zachoruje powaznie np. zapalenie płuc to moze dojśc do sytuacji ,ze nie bedzie mnie czym leczyć i sie przekrece na zapalenie płuc czy cos ala w ten deseń dlatego póki mogę unikam jako zabezpieczenie w razie W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×