Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, Zosia ja tez dostawalam po tylku (i nie tylko) ale nie mozesz zakladac ze nigdy nie spitkasz swojego ksiecia. Czasami.. Albo zazwyczaj zdarza sie to w najmniej oczekiwanym momencie...

Nie mozna tez dzieluc problemiw...jazdego problemu sa dla nuego najwazniejsze... I kazdy ma prawo tutaj o swouch pisac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, lubię z tobą rozmawiać, sądzę, że motywujemy się nawzajem.

 

Było 17 osób w tym 4 dziewczyny i wszyscy z entuzjazmem gadali o GW przez 4 bite godziny do zamknięcia baru. Ciekawe czy bar czuje wdzięczność do mnie chyba nie, a ja wybrałam, bo chciałam degustować syropy.

 

Kolega Ciacho #2 stał przy mnie, bo ciasno było, wprawdzie nie ma tętna 130 (jak przy panu W. ) Ale ciepło jak skur*** :oops:

 

Inny kolega (wybitny historyk ) się na mnie lampił, więc musiałam CAŁY CZAS gadać, bo się paczył :oops:

 

I poznałam jeszcze nowego kolegę :oops

 

A nawet koledzy zajęci formalnie mi okazali trochę uwagi, jeden doprowadził do domu, jeden posmyrał po włosach na dowód podobieństwa do wybranej postaci.

 

Wniosek -- dziwne piwo, bo po 4 nic mi nie jest. Dużo kolegów godnych zaufania.

 

JAK SIĘ BAWICIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Czekam na rodzinkę. Mamy iść na fajny spacer, zobaczymy, bo pogoda zmienna, z rańca lało.

A u mnie nastrój kiepski. Od dawna nie miałam takiego kryzysu. Spać w nocy nie mogłam, łzy jak grochy, chodzę od rana ze stadem słoni na piersi. Serce boli. :bezradny:

No nic, rodzina pójdzie, to walnę się spać, może trochę odpuści. Postaram się nie rozsypać się na kawałki.

 

Miłego dnia, pracującym i odpoczywającym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×