Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Pimeys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów!

 

Już od jakiegoś czasu przeglądam to forum, więc postanowiłem się w końcu przywitać. Mam 24 lata i od dłuższego czasu cierpię na okrutnie obniżone poczucie własnej wartości spowodowane samotnością Jak prawdopodobnie doskonale wiecie stan ten ciągnie za sobą wiele innych niedogodności, które są dosyć uciążliwe w normalnym funkcjonowaniu. Z tego powodu postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i pierwsze kroki skierowałem do Was. Chciałbym skończyć ze swoim życiem samotnika i wyjść do ludzi jednak w moim rodzinnym mieście, w którym jestem zatrudniony, jest to dość trudne ze względu na brak odpowiednich klubów lub innych ciekawych miejsc (lubię rockowe/metalowe klimaty a wszędzie wokół techno disco "sztachetówy" :) ), dlatego też pomyślałem, że może wirtualnie spróbuje poszukam wsparcia i przy okazji wesprę kogoś z podobnymi problemami do moich.

 

Zauważyłem, że czytając o problemach ludzi samotnych, sam czułem się nieco mniej "osamotniony" w mojej samotności, tak więc może moje "wypociny" również komuś nieco ulżą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×