Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, U mnie odpukac wszyscy zdrowi, a ja pcham swoją taczkę do przody, no bo jak inaczej... Pierwszy raz widzę, żeby ktoś się cieszył z bana... :D

 

platek rozy, Bardzo mi się podoba ten pomysł z liściami!:D

 

Infinity, Miło Cię słyszec Kasieńko, szkoda tylko, że Cię coś boli...

 

mirunia, No widzisz Kochana udało się odespac! :great:

Srubka mi się właśnie odkręciła i nie chce mi się wychodzic...Czuję się jak przebita dętka. :bezradny:

Piękne już są drzewa, ale jak mówisz przydałby się na nich promień słońca. Może w weekend?

 

Aurora88, Dodałam mleczko kokosowe dziś jak podgrzewałam to curry i powiem Ci że dla mnie nie pasuje, zabija smaki. Lepsze jest bez.

Monsz powiedział, że bardzo chętnie zje wegetariańskie curry, tylko żebym mu skwarek dorobiła do niego... :hide:

 

Purpurowy, Heloł rumaku!

 

bonsai, A skąd wiesz, czy to nie ogier, co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, aaaa widzisz, ja za pierwszym razem zrobiłam ze śmietanką migdałową, bo akurat taką miałam na zbyciu, więc smak był inny.

A za drugim razem nie miałam mleczka i jakoś tak robię bez mleczka ;) więc nawet nie wiedziałam, że to nie pasuje. W takim razie nie będę specjalnie kupować :D

 

mirunia, no ja nie listki będę malować, tak sobie po prostu chciałam porysować a listki mnie natchnęły do chwycenia za ołówek :) żeby pomalować liście to najpierw musiałabym je pozbierać, a wcześniej musiałoby przestać padać, bo wszystkie są mokre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wcale Ci się nie dziwię, że nie masz ochoty na wyjście w taką pluchę, ale jak już odsapniesz i włożysz buty, to śrubka się wkręci z powrotem... no, może nie sama, bom ja ten śrubokręt jest! No, przeca psiapsiółka będzie czekała. :D

 

Aurora88, rysuj, rysuj, rozwijaj talenta... pogoda sprzyja malarzom i poetom. ;);) taki czas!

 

Infinity, strasznie dajesz mi po oczach tym avkiem.... zmień go, proszę Kasiu, bo dostanę pląsawicy jakiejś. :hide::hide:

Dobrze, że samopoczucie masz dziś lepsze, a aparat napraw, czasami warto zmierzyć i w porę wziąć captopril. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na terapii się cały czas chichrałam jak głupia, terapeutka też chichrała i kazała mi zweryfikować, czy nie mam za dużego hajpa, żebym się nie wyczerpała z tego pobudzenia.

 

Zastanawiałam się, co powiem psychiatrze w takim razie na następnej wizycie, może mi coś wyreguluje z lekami, a okazało się, że termin miałam wczoraj :hide: No nic, jakoś napiszę/zadzwonię, przeproszę :mhm:

W niedzielę byłam w szkole w sukience tył do przodu, tak że no...

 

Zdjęcie wrzucam tylko na pół godziny, bo Aurora prosiła :oops:

Proszę nie pobierać i nie dystrybuować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ulalalalala fryz ma piekny :105::105::105:

 

mirunia ciesze siez e odespalas :great: ja dzis sie klade wczesniej bo jutro pobudka o 5/30.

W piatek mam rozdanie dyplomow ze szkolen i maly poczestunek , chyba pojde w kiecce :)

Listki cudniaste prawda? Zachwycilam sie jak tylko je zobaczylam .

 

kosmostrada, idz ,idz na pysznosc jakas do knajpki z przyjaciola . Zawsze to cos innego i na pewno mile czas spedzisz. Umnie leje i leje.

 

A ja pojechalam po karte miejska i zahaczylam bo naprzeciw jest taka hurtownia totalnie ze wszytskim (od zabawek po rzeczy do domu typu lyzeczki , swieczki , miski , garnki ... itp itd . Kupilam bardzo tanio piekne znicze z aniolkami do mamy na grob , oraz wklady olejowe(tez taniuskie ponad 1 zl tansze niz wBiedrze) do zniczy ktore tam na grobie sa z zeszlego roku (siostra byla to mowila ze zostawila cztery znicze ktore jeszcze calkiem ladnie wygladaja) a sobie kupilam olejek o zapachu szarlotki z cynamonem do kominka ---bo mam jeszcze drugi kominek w formie czajniczka :) za cale 2,30 :105: taka drobnostka a cieszy :D juz go nota bene pale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, Pierwszy raz widzę, żeby ktoś się cieszył z bana... :D

Czasem dla zdrowia się przydaje 8)

 

Monsz powiedział, że bardzo chętnie zje wegetariańskie curry, tylko żebym mu skwarek dorobiła do niego... :hide:

Ha, ha, miszcz! :mrgreen:

 

cyklopka, ulalalalala fryz ma piekny :105::105::105:

Ja nie wiem jak on to robi, że ma codziennie ułożone i się trzymają nawet po treningu :bezradny:

 

W ogóle mam bekę z siebie, bo mówię otwarcie, nigdy wcześniej nie gustowałam w normalnych chłopcach :mhm: Wiesz, takich z praktycznym, zdrowym podejściem do życia, którym się ogólnie cokolwiek chce :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Łobuzy :)))

Spałam dzisiaj do 11 :105:

pozniej zakupy...i do domu :) Zrobilam mega wypasiony zurek na wlasnym zakwasie a teraz wpierdzielam pizze :mrgreen:

I czekam na moja drugą połowę bo jak wróci bedziemi jedli owoce morza :105: nie mogłam przejsc kolo nich obojetnie...tak sie do mnie uśmiechały :D są w panierce... wrzuce je do rozgrzanego oleju...i do tego sos słodko pikantny... och ach :mrgreen:

 

cyklopka, no fryz ciekawy ;))))

 

Monsz powiedział, że bardzo chętnie zje wegetariańskie curry, tylko żebym mu skwarek dorobiła do niego... :hide:

 

 

zgadzam się z cyklopką, Miszcz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz, akurat Aurory i Kosmo nie ma, jak focię wlepiłam. No cóż, może mnie nikt z pracy nie namierzy na forum dziś wieczór .

 

:papa: Lecę robić sałatkę z tuńczyka, bo rodzice mają rocznicę ślubu. Kupiłam tuńczyka i wódkę. :great:

 

Jak wrócę akceptuję tylko komentarze typu "Ale ciacho" względnie "Masz błyskotliwe wyczucie kadru" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jest piękny! :105: Taki mroczny, buchający testosteronem, a jednocześnie budzący zaufanie i powodujący, że kobieta może się przy nim czuć bezpiecznie. W dodatku zadbany, każdy włos artystycznie ułożony, normalnie młody bóg. :uklon: Przekażę kosmostradzie swój zachwyt, jeśli biedactwo nie zdąży przybiec.

 

Ech, zgrzeszyłem dziś pizzą. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Jestem, jestem < zdyszana wbiega>, ale by mnie ominęło... :D Ale wiem, że w razie co, zawsze mogę na Tobie polegac w sądach dotyczących męskiej urody! :great:

 

cyklopka, Załapałam się na fotę! :105: Ładnyyyyy... No nie dziwię się, że "serduszko puka w rytmie Cza Cza"...

Fajny cień na ścianie!

 

platek rozy, Takie drobiazgi, a cieszą nie? :105:

 

Sigrun, A Ty widzę w takim amoku kuchennym, jak ja wczoraj. Taki wirus nadmorski.... :D

 

A moje spotkanie jak zwykle przyjemne i budujące. Moja przyjaciółka była w Londynie na warsztatach z autorką mojej ksiązki o kreatywności i przywiozła mi jedną z jej kolejnych książek w prezencie już na święta. :yeah: Co prawda w oryginale ( wydali w Polsce tylko jedną jej pozycję), trochę się nagimnastykuję, ale cieszę się okrutnie.

Oprócz tego w zajrzałam idąc do lumpka na drobiazgi i za 6 zeta kupiłam "The Garden - An English Love Affair" - historię ogrodów.

Wróciłam więc szczęśliwa, z dwoma książkami , a ledwo się zmobilizowałam do wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to prawda nie kazdemu ladnie w dlugich wlosach a juz jak facet ma takie cieniuskie to calkiem mi sie to nie podoba.

 

Wsadzilam mini pizze z cukinii do pieca , zjem , troche poczytam , uloze wlosy na szczotce i do lozia , wszak musze o 5.30 wstac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×