Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę, dyskusja o jarmużu beze mnie, a ja tu jestem wielką fanką jarmużu!

 

Nawet mam fotkę jak z wielkim krzakiem wróciłam z rynku. Jarmuż jest taki wdzięczny <3

 

Czipsy koniecznie trzeba doprawić - chilli i czosnkiem, pokropić oliwą i tak, zbyt przypalone są gorzkie.

 

kosmostrada, jeśli kochasz bezmięsne dania to polecam to - http://vegelicious.net/2012/10/jarmuzowe-curr/ mój ulubiony przepis, świetne jesienne curry, w sam raz żeby się trochę rozgrzać ;) kompozycja smaków naprawdę rewelacyjna!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oj tam, wymyślili botoks... :mrgreen: A na serio, w sumie wszystkie moje koleżanki coś sobie wstrzykują i częśc z nich to robi całkiem mądrze, ale częśc niestety wpadła w obsesję i wygląda to żałośnie... Jednej nie poznałam na ulicy, trudno jej było nawet ucieszyc się twarzą na mój widok... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpię, bo gotuję... :D Tak się zapaliłam, że postanowiłam zrealizowac przepis dziś, będzie jedzonko na jutro.

Purpurowy, Jest avek! :great:

Wracam do garów... Dobrej nocy!

Ten avek to tak trochę wybrany z braku lepszych pomysłów, ale postaram się wybrać jakiś inny, chociaż nie wiem czy jest sens, bo ten też jest ładny.

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie śpię, ja pracuję do późna więc dla mnie dopiero jest wieczór i chwila na relaks.

 

Skończyłam w ogóle ponad 3tygodniowy ciąg pracy, na który tak marudziłam na początku, czyli wreszcie wolne! Aż do poniedziałku - potem ostatnia już rodzina, ostatni tydzień i odchodzę na bezrobocie <3

Przewiduję, że dziś wreszcie będę spać. Nie mogę w ogóle uwierzyć w to, że nie muszę nigdzie iść :shock:

 

Purpurowy, avek super, wyróżniasz się :mrgreen: ja tylko mam problem jak ludzie avki często zmieniają, bo się przyzwyczajam. Avki Płatka są powiązane stylistycznie więc ok :) ale ja tak jakoś kolorystycznie wszystkich kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, avek super, wyróżniasz się :mrgreen: ja tylko mam problem jak ludzie avki często zmieniają, bo się przyzwyczajam. Avki Płatka są powiązane stylistycznie więc ok :) ale ja tak jakoś kolorystycznie wszystkich kojarzę.

Dziękuję. Teraz się wyróżniam, a wcześniej byłem niemal niewidoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam oznajmic, że curry na jutro gotowe, tylko dodam przy podgrzaniu mleczka kokosowego. Zrobiłam jeszcze w tym czasie młodemu sałatkę na jutro, zalałam sobie płatki owsiane, żeby były na śniadanie i posiekałam pęczek koperku i pietruszki do zamrożenia. Posprzątałam kuchnię po pichceniu. Jestem wielka i chyba w hipomanii... :D

 

Aurora88, Kochana pyszne ( nawet jeszcze bez tego mleczka)! Nie miałam kuminu i czarnuszki, ale za to dodałam zielonej pietruchy (lepsza pewnie byłaby kolendra). Jeszcze raz dzięki za przepis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie Diabły ;)

 

u mnie wkurwu na wszystko ciąg dalszy, ale jest jedna dobra wiadomość. Zadzwonili do mnie ze szpitala, że jest zgoda pani prezes na zatrudnienie i od listopada mogę zacząc :yeah: czyli :papa::papa::papa: nieogarnięta przychodnio :mrgreen: ale dowiedzą się o tym jak raczą do mnie zadzwonić, żeby ustalić dni pracy :lol: oni sobie lecą w kulki, to ja też mogę im zrobić małą niespodziankę :twisted:

 

a poza tym muszę się zbierać na terapię…a tak mnie się nie chce :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, ta, egocentryk! :D Forum się spsuło! Tobie działało? Mi tylko raz się załadowała strona i widziałam posty, ale więcej już nie.

 

Od tygodnia mam dużego doła i duży zjazd, jak zwykle z niewiadomych powodów, więc przynajmniej jakieś małe szczęście w nieszczęściu na moją korzyść się trafiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Spamowicze ;) Myślałam że będę spać z 15 godzin a obudziłam się po 10 O_O (tak wcześnie!)

 

acherontia-styx, nie wierzę :D od jakiego czasu do Ciebie nie dzwonili? :P a nie powinnaś złożyć oficjalnego wymówienia czy coś?

filip133, trzymaj się chłopaku! ściskam się mocno żeby było trochę weselej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, no i gitara.

 

Też zaraz idę na terapię, a potem na konferencję, tylko muszę druknąć plan stażu i fragment artykułu o samotności, który napisałam dla znajomej blogerki, bo terapeutka chce poczytać 8) Ciekawa jestem jej miny, jak powiem, że się zakochałam. No tak dawno nie miałam sesji, że tyle się zdążyło wydarzyć. Może zdjęcie sympatii też druknąć? :lol:

 

Albo to, ale nie mam kolorowego tuszu :P

 

leela_fry_kiss.jpg

 

Cześć, Aurora, Filip. Witajcie, spamowicze :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×