Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Czemu mnie unikacie jeżeli z kimś mam konflikt to tylko i wyłącznie z jedną osobą, po prostu się nie rozumiemy. Czemu jest tak że mnie unikacie jak Was szanuje i nic Wam złego nie zrobiłem, tak myślę, ani złego słowa nie powiedziałem. Jeżeli macie coś do mnie to mówcie otwarcie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ja się pytam kiedy wyjdzie słońce? :time:

Zjadłam właśnie owsiankę dr Birchnera ( chyba tak się pisze), no wiecie takie zalewane na noc płatki z dodatkami. Wrzuciłam sobie tarte jabłko, dwa rodzaje orzechów, miód i suszoną żurawinę. Brawo ja za zdrowe odżywianie! ;)

Dziś mam mało roboty i tak się snuję po pracy, zaraz zrobię kolejną kawę...

Miły wieczór się zapowiada - spotkanie z przyjaciółką, nareszcie coś, nie będę musiała np. dostawać szału w kuchni, żeby coś się podziało. ;)

 

cyklopka, Koniecznie napisz, co terapeutka na twoje rewelacje. :D

 

Marcin2013, :shock: Ja Ciebie nie unikam... Jak humorek, zszedł Ci nerw?

 

acherontia-styx, No to jest dobra wiadomość, że będziesz śmigać do nowej pracy. Trzymam kciuki, żeby dobrze tam Ci się pracowało!

 

filip133, Filipie tulam, przetrwaj, to powinno minąć...

 

Miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani Dzien dobry :********

Ja wlasnie do domu wpadlam , i sobie uprzytomnilam ze karta miejska mi sie konczy dzis i musze jechac ja kupic :hide: a moglam to zalatwic po drodze.

Dzis mielismy spotkanie z prawnikiem od prawa pracy . Ale to akurat niedaleko mnie bylo ---taka forma wykladu.

Zjem zupe i polece po karte , nie moge jej kupic w automacie bo mam znizke i musze kupic w okienku bo pani mi te znizke nalicza przy nabijaniu karty.,

 

Nastroj nadal mam kiepski , ranek do dupy za przeproszeniem , teraz ciut lepiej.

No ale ide dalej bo coz poczac.

acherontia-styx gratuluje nowej pracy!!!! :great::great::yeah:

 

Aurora88, przepis sobie skopopiowalam , uwielbiam takie smaki wiec na pewno pokusze sie zeby zrobic owa potrawe :)

 

kosmostrada, tez kawke lykne , jestem senna , wczoraj gadalam do polnocy na necie i poszlam spac grubo po polnocy . :mhm::mhm:

Super Cie czeka wieczor ! Zycze milych ploteczek i pysznej chokolady czy kawki ! :yeah::yeah:

 

mirunia ja mam jak i Ty klopoty ze spaniem , takie okresowe bo sa czasy ze spie dobrze a sa czasy ze sypiam po 2-3 godziny i wtedy se chlorem wspomagam.

 

filip133, porozpieszczaj sie czyms , tak jak my z dziewczynami wczoraj , niby nic ale to wazne potrzebne gesty !

 

cyklopka, adidaski sweterkowe zarabiste :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cherontia-styx, nie wierzę od jakiego czasu do Ciebie nie dzwonili? a nie powinnaś złożyć oficjalnego wymówienia czy coś?

Aurora88, dzwonili, np. wczoraj, ale tylko po to, żeby zrobić zamieszanie. Zapytali czy mogę przyjść w piątek, ja że tak, a ta, że jeszcze do mnie zadzwoni, bo pytała też B. i teraz nie wie, która z nas. Po czym o godzinie 20 zadzwoniła, że B. przyjdzie. Po czym usłyszałam, że skontaktują się ze mną jeszcze, żeby ustalić godziny - taki wał :mrgreen:

Jakie wymówienie? Umowa jest niby dla mnie od dawna przygotowana, z tym, że ja do dzisiaj niczego nie podpisałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka miła atmosfera się zrobiła :)

U mnie gorzej.W poniedziałek złapał mnie lęk. W nocy zaczęło mnie w klatce piersiowej boleć. Ból przeszywający aż do kręgosłupa. Poszłam we wtorek do lekarza. Ciśnienie 160/80. Dostałam lek captopril. Czułam się fatalnie, ale poszłam na zakupy i do fryzjera bo chciałam grzywkę obciąć by jakoś wyglądać na spotkaniu autorskim regionalnej poetki. Jestem do kitu. Nigdy mi nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, czeeeść~! :)

 

acherontia-styx, aaa myślałam że masz jakąś umowę :mrgreen: a tu taki wałek :mrgreen: no i fajnie że masz alternatywę, mam nadzieję że im miny zrzedną jak się dowiedzą kogo stracili! ;)

 

platek rozy, piękne te listki :105: zaraz się też zabieram za rysowanie, a co!

 

mam herbatę z cytryną i miodem z mlecza :)

robię sobie dyniowy tydzień - jestem po dyniowych naleśnikach, dzisiaj może dyniowe curry i dyniowe ciasto... mmm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Mało, że słońca nie ma, to jeszcze leje od rana, siąpi, bryzga i ciemno na świecie... oby przetrwać jakoś tą jesienną zgniliznę. :time:

 

kosmostrada, zapowiada Ci się miły wieczór Kosmuniu, usiądziesz wreszcie przy kawce i odkręcisz na trochę śrubkę. Ja bym na trochę chciała pożyczyć od Ciebie tej "hipomanii" to może bym coś w chałupie porobiła... :D

 

platek rozy, dzisiaj pospałam Płatuś, nawet budzik mi przeszkadzał i go z góry potraktowałam. Odespałam poprzednią noc.

Ale dzień brzydki, senny i żeby się trochę obudzić i nabrać wigoru, to pozałatwiałam sporo spraw w ruch. Zamiast dzwonić, to osobiście polatałam po pokojach i piętrach z papierami pod pachą. :blabla:

A te liście są przeurocze, mają ludziska pomysły... jak przestanie lać i będą ładne liście, to też tak spróbuję, a co! :D

 

acherontia-styx, :great: niech Ci się wiedzie w nowej pracy... coś nowego, to co lubisz, a nie musisz. :brawo:

 

Marcin2013, zatrudnij tę sekretarkę na stałe, teraz można Cię czytać ze zrozumieniem. :great:

Dlaczego tak na nas krzyczysz?

 

cyklopka, no zdjęcie byłoby lepsze, żeby się pochwalić T.

 

infinity, cześć Kasiu, jak się dzisiaj czujesz, dalej masz takie ciśnienie? Captopril jest lekiem doraźnym na szybkie obniżenie ciśnienia (pod język). To chyba z nerwów i lęku Ci podskoczyło, bo to "dolne " masz w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×