Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego słodkiego chłopcy!

 

Chciałam kupić czekoladę mojemu chłopcu ale napisał mi "z okazji świeta kupilem sobie telewizor, a ty czym mnie zaskoczysz?", wiec uznałam, że i tak go nie przebiję ;)

Dostał buziaka.

Dzisiaj znajomy ogrodnik podrzucił mi wór ziemi torfowej, wsypię do skrzynek i zrobię sobie wrzosowisko na balkonie, hi hi.

 

A tak poza tym to dupa z życiem, rzucam tę prace, zobaczycie! Już kończę z marudzeniem i jęczeniem, odwalę projekt i zacznę szukać czegoś. No.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, w najbliższym czasie będzie kilka dużych metalowych koncertów, ale kapel, których kiedyś słuchałam tyle o ile, wszystko w tygodniu i ponad stówę.

Pójdę tylko na Sarsę :105:

 

Dzisiaj obudziłam się przed budzikiem i otwieram Spamową, święto jakieś. Stwierdzam październik! Dyńki, stare filmy i duma, że ogarnęłam wrzesień :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Wpadam korzystając z tego , że schną mi pazury. Musiałam zmienic kolor, bo po wczorajszym czarowaniu przy obiedzie mam końcówki łapek od kurkumy i przy jasnym lakierze było to widac.

U mnie blue sky... Szkoda w pracy siedziec.

No i kolejny miesiąc nam zawitał, jak już ogłosiła Cyklopka, więc wszystkim życzę słonecznego i przyjemnego października!

 

W związku z wypłatą, pobuszowałam w necie i nabyłam z rossmanowskiej kolekcji Gosi Baczyńskiej czapkę! Tak z okazji zbliżających się chłodów i ku rozpieszczeniu i poczuciu się ekskluzywnie... ;) Czekam na smsa, że na mnie czeka ( nie chciało mi się latac po rossmanach, to zamówiłam przez neta z odbiorem w sklepie). :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wow, nie wiedzialam ze jest taka opcja! ciekawe czy mlek roślinnych też dotyczy, zawsze mi wykupują ryżowe w Rossmanie :(

 

Ja wstałam i już mam lepszy humorek, szkoda mi września, mój ukochany miesiąc. Ale październik też jest ok.

Powoli się ogarniam przed pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Spałem dziś normalnie, ale jakoś okropnie niewyspany się obudziłem... I bark mi od rana dokucza. Niby humor w porządku i nastrój, ale to niewyspanie i bark za bardzo przeszkadzają... :P

 

cyklopka, też słucham metalu :) Zresztą, może patrzyłaś coś na mój last, ja trochę spojrzałem na Twój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helllo Kochani:*******

Bylam dzis w Mops ale nowej babki nie zastalam bo chora i w zwiazzku z tym wyladowalam u pani Danusi mojej ulubionej :)

Wypisalam sobie wniosek na karte miejska , dalam kilka papierow o dochodach z a wrzesien i pojechalam do domu.

Jest piekne sl;onko ale zimno jak nie wiem . Bylam jeszcze w bibliotece po zamowione ksiazki i teraz sobie zupke zjadlam i nastawilam pranie.

A w nocy znow kaszlalam :roll:

 

kosmostrada, ktora czape kupilas?:******** ogladalam w rossku te rzeczy i niektore bardzo mi sie pdoobaja --- zwlaaszcza torebki :105: tylko jak dla mnie cena zaporowa mocno :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana!***** Wzięłam szarą w warkocze. Też mi się podoba szoperka i te spodnie a la skórzane, nie wiem, jakie są w realu.

 

filip133, Dobudziłeś się? ;) Jak tam bark na wieczór?

 

Aurora88, Pobuszuj na ich stronie, może spożywkę też można kupowac przez neta.

 

acherontia-styx, Nawet nastawic się nie można i zaplanowac :bezradny: ...

 

Jestem niewyspana ( przez kaszel) i bardzo zmęczona - ciężki i dłuższy dzień w pracy. Teraz chwilkę odsapuję i zabieram się za obiad. Nie mam siły dziś kombinowac, będzie po prostu pierś z kurczaka z ziemniakami i surówką.

Dostałam eska, że czapka do odebrania ( szybcy są...), więc się dotelepię wieczorem (muszę iśc do odleglejszego rosska), przy okazji wypiję herbatę z przyjaciółką. I tak dzień minie.

 

Co u Was, bo niewielki dziś ruch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a to wiem ktora , tez mi sie ta czapka podobuje :105:

Ogladalam spodnie to dla mnie w sumie to takie jakby bardziej legginsy , za to ta spodniczka skorzasta fajna , ma fikusny zameczek i mysle ze bedzie ladnie podkreslala figure :)

 

acherontia-styx, wspolczuje , wkurzajace to czekanie i najbardziej wkurza ze czlowiek nie wie kiedy go przyjmia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie za wielka jest różnica przez cały dzień, z tym dobudzeniem i z barkiem... Coś taki dziwny dzień się trafił :P

 

acherontia-styx, mnie też Warszawa nie lubi.... ;) Ale to marne pocieszenie... Ale współczuję Ci, biedna, głupia sytuacja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, czapkę odebrałam. Baaardzo fajna! :yeah: Nawet metki miała ładne. ;) Dostałam w papierowej torbie jak z butiku. :P

Obejrzałam przy okazji w realu torby, niektóre bardzo fajne, spodnie też niezłe, ale nie ma jak zmierzyc, z takimi to niebezpiecznie - łatwo wyglądac jak parówka... :D

 

Umówiłam się do fryzjera na sobotę, bo już nie daję rady, muszę podciąc, musiałabym jechac prostownicą lub układac na szczotce, żeby miotły nie było, a nie chce mi się...

A tak to jestem tak zmęczona, że ledwo z psiapsiółą gadałam, dobrze że jutro piątek i w dodatku nie mam gości.

 

platek rozy, Spódniczkę mam, nawet z real skóry, ale moje spodnie już powoli stają się złachane, a uwielbiam ten rockowy look...

 

acherontia-styx, Kochana będzie Ci pasowac, bo to jest z tych które świetnie wyglądają przy długich włosach, u mnie nie ma takiego efektu przy średniej długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Ale mieszasz metal z punkiem, to nie przystoi. (Powiedziałam ja, która słucha popu :P). Ej, ale teraz zaczęłam rozważać Stratovariusa w przyszłym tygodniu :bezradny: Chociaż to mój niedoszły mąż był fanem numer jeden tej formacji :bezradny:

 

Po co ci ludzie,chcą lecieć na Marsa ? Nie rozumiem tego :105:

Bo tam nie ma trenerów rozwoju osobistego i muzułmańskich terrorystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×