Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wcześniej NN na tle orientacji, teraz hipochondria


lockheed

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!

 

Pół roku temu byłem zdrowy od natręctw i kompulsji! Teraz przesladuje mnie mysl, że mogę mieć raka, jakiegoś chłoniaka/ziarnicę złośliwą! Pomocy!

 

Otóż, w czerwcu chorowałem na półpasiec, dość łagodnie, samo swędzenie i 15 krostek przeszło po ponad tygodniu, jak poczytałem o półpaścu dowiedziałem się, że trzeba się badać wtedy w kierunku nowotworów, tak przez białaczkę dotarłem do ziarnicy! Po półpaścu temat ucichł na miesiąc. Potem doszedł mi tępy ból szyi w lipcu. Od razu skojarzyłem z węzlami chłonnymi. Nie mam ich powiększonych, tak stwierdził internista, ale ja sprawdzam i macam cały czas. Ból jest wzdłuż tętnic, czasem z tyłu głowy w tych dołeczkach, czasem pod pachą gdzie był półpasiec (tam też węzły są!). Nie jestem zapuchnięty ale czuję jakby mi ktoś szalik zawiązał w około szyi. Dodam, że miałem tak pare dni potem się uspokoiło. Teraz 3 tygodnie temu znowu powróciło. Przeszło mi jak byłem na wakacjach, ale teraz znowu świruję. Zrobiłem morfologię, niby ok, ale kilka odchyleń jest, do tej pory takie badania miałem w 2015:

1. USG jamy brzusznej w marcu (z innego powodu, kamica nerkowa). Dostałem ostrego bólu podczas biegania w zimie po obu stronach jak nerki, nie mogłem się schylać). Przeszło po tygodniu (w lutym).

2. Morfologia z rozmazem (komputerowym).

Odbiegi od normy to Neutrofile 38% (45-70), LYM% 43 (25-40), mono% 14,8 (2-11), mono 1,25 (0,08-1,20)

 

Teraz mam pytanie:

1. czy to ziarnica, mimo że raczej nie mam powiększonych węzłów.

2. Czy ból szyi może być spowodowany, siędzącym trybem życia przed komputerem w pracy i w domu + może klimatyzacja i mnie przewiało?

3. Jak zaciskam szczękę czuję, że jeden ząb mi promieniuje, czy to może być to?

4. Czy ten półpasiec może wskazywać, że mam raka?

 

POMOCY! Nie funkcjonuję, sprawdzam węzły, czytam cały internet w 3 językach strony internetowe! Nie mam jak się uczyć i pracować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Podejrzewam, że nie jesteś chory na żadną poważną chorobę, tylko sobie ją niepotrzebnie wyszukujesz. Twoje zachowanie może świadczyć, co najwyżej o hipochondrii, a nie o żadnym nowotworze. Doradzam konsultację u lekarza psychiatry. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×