Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa czy stara wersja forum.


obłąkany

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigam na starej.

Z jednego powodu- na nowej patrząc na przykład na aktywne wątki nie pojawia się informacja o momencie ostatniego wpisu jak i o jego autorze. tak więc trzeba wgłębiać się w temat aby przekonać się że i tak nikt niczego nie dopisal.

Z rozmów z innymi użytkownikami wynika że również mają ten problem, ktory w starej wersji nie występuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gdyby chcieli to by czytali. A skoro administrator forum przeczytał to znaczy że coś dotrze do działu IT.

 

INTEL 1, Niestety ten problem występuje. Ale jeśli przykładowo wejdziesz w dział depresja to zobaczysz kto ostatni się wypowiadał i kiedy. Chyba że mi coś sie pokręciło. Korzystam ze starej wersji bo w nowej wkurza mnie to, że jak chce odpisać konkretnej osobie w poście to po kliknięciu w nick przekierowuje mnie do profilu a nie tak jak w starej, automatycznie w oknie dialogu pojawia się kod z userem. Nie muszę zastanawiać się jaki kod jest do koloru. Dlatego w informatyce wole administrować sieciami niż bawić się w programowanie, ale kto wie może pora się przebranżowić, bo w ogóle nie mogę znaleźć pracy a szukam już pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie ma czegoś takiego jak dział abcZdrowie ;) Jedyną osobą, która czyta Forum jest ekspertabcZdrowie, ale to psycholog.

Nie miałem na myśli dosłownie działu abcZdrowie, ale dział NextWeb Media, który zajmuje się stronami abcZdrowie, a ten dział chyba czasem czyta forum, bo http://www.nerwica.com/member46814.html no to chyba pracownik tego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×