Skocz do zawartości
Nerwica.com

HYDROKSYZYNA (Atarax, Hydroxyzine Orion, Hydroxyzinum Adamed/Espefa/Hasco/Polfarmex/Teva/VP/Zentiva)


marlow

Czy hydroksyzyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

124 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy hydroksyzyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      79
    • Nie
      55
    • Zaszkodziła
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Na leki i na sen lek jest dobry uspakaja ale działa na mój organizm destrukcujne tzn na wygląd twarzy , tycie , zatrzymywanie wody bardzo okropnie wyglądam i wstyd gdzies wychodzić i od nowego roku mam przejść na hydro z chlora ale to z dnia na dzień .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wlasnie i dlatego chce na niego przejść ale boje się strasznie objawy odstawienne po chlorze to co dzialo się w sierpniu bo odstawiłem chlora przez 2 tygodnie bralem hydro silna depresja , niepokoj , napiecie konczyn dolnych az bolały jak się tylko obudziłem musialem zaraz wstawac, zero koncentracji boje się tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tak samo się do chlorprotriksena przyzwyczaiłem. Tak perazyna to mój pierwszy lek psychotropowy tzn pierwsze leki to seronil i na sen perazyna i niestety tylem po tym miksie z chłopaka z kg 65 zrobio się 90 kg z brzuchem. A później sama perazyne brałem i tez tylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lekiem antyhistaminowym(przeciwalergicznym), ale jest też lekiem przeciwlękowym, uspokajającym bo łączy odwrotny agonizm("antagonizm") receptora histaminowego H1 z antagonizmem receptora serotoninowego 5-HT2a+antagonizm rec. alfa1-adrenergicznego i D2, co razem daje efekt anksjolityczny. No ale to niestety słabe cukierki, mnie też dopiero 100mg coś rusza. W krajach rozwijających się hydroksyzyna jest zwykle dostępna bez recepty (Polska niedawno dumnie przeskoczyła do grupy krajów rozwiniętych :mrgreen: ). Zresztą większość antyhistaminików I generacji to przy okazji lekkie "upierdalacze" ze względu na działanie serotoninolityczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 3 miesięcy biorę Anticol. Wczoraj rozpoczołem prace w przydomowym garażu. Konkretnie lakierowanie elementów samochodowych.

Po dniu spędzonym w warsztacie wieczorem wystąpiły u mnie dziwne objawy. Roztrzęsienie, niepokój, wypieki na twarzy szum w uszach szybsze bicie serca. Tego samego dnia zaczołem brać Paraxinor i Hydroksyzynę.

Dziś też miałem kontakt z farbami ale bardzo unikałem wdychania oparów.

Wiadomo jednak że przy malowaniu pistoletem lakierniczym się tego nie uniknie.Cały dzień się czułem osłabiony, zawroty głowy, przemijający niepokój,wytrzeszcz oczu powiększone źrenice. Wiem że takie objawy mogą wystąpić w pierwszych dniach brania

Paroksetyny. Ale to co się dzieje ze mną wieczorem to już chyba coś innego.

Dlatego chcę zapytać czy Antikol, Paraxinor,Hydroxyzyna, mogą wchodzić ze sobą w interakcje, czy to anticol przy środkach chemicznych wywołał taki efekt jak po wypiciu alkoholu.Biorę jeszcze Bisocard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie co o tym sadzicie dostałem to nym wyprobowal zamiast Xanaxu, w sensie zebym sprawdzil czy da rade.... ale w razie gdyby nie dawala rady mam wziasc Clonazepam..... wiec dziwne to troche.... z tego co czytam hydro jest slabsza.... od xanaxu a natomiast clon silnijeszy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie co o tym sadzicie dostałem to nym wyprobowal zamiast Xanaxu, w sensie zebym sprawdzil czy da rade.... ale w razie gdyby nie dawala rady mam wziasc Clonazepam..... wiec dziwne to troche.... z tego co czytam hydro jest slabsza.... od xanaxu a natomiast clon silnijeszy....

Ja dostałam Xanax, bo hydro już nie działała. Słaby lek, działał na mnie tylko jak rozpoczynałam leczenie. Szybko przestał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie darowałem, leży pełne opakowanie i biore Clona... czuje sie na nim o wiele lepiej niż na Xanaxie w ostatnim czasie....

Xanax na poczatku na mnie swietnie działał, za drugim razem też.... przy 3 powrocie już miałęm uczucie zwiekszania leków... w pierwszej godzinie.... a w kolejnych za to chciało mi się ciągle spać.... na Clonie sie czuje o niebo lep[iej i to na niższej dawce 0,25.... a Xanaxu brałem 0,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×