Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Skala 1/72, więc nie jest tak źle (namniejsze jakie malowałem to skala 1/600). Postanowiłem troche poćwiczyć malowanie, zawsze mam długie przerwy. Teraz, kiedy skończyłem zlecenie kolejne, mam chwilę i myślę, że to dobry sposób na jej spożytkowanie :smile:

 

Modelarstwem się zajmowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ten sposób kusznicy francuscy stracili prawe ręce i broń - muszę im coś dorobić ;) Na razie sklep trzeba odwiedzić i farbki dokupić, pędziel jakiś też się przyda.

Dobrej nocy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ten sposób kusznicy francuscy stracili prawe ręce i broń - muszę im coś dorobić ;) Na razie sklep trzeba odwiedzić i farbki dokupić, pędziel jakiś też się przyda.

Dobrej nocy :smile:

Kusznicy... no to widzę że różne epoki. A masz może jakieś figurki Polskich żołnierzy z XIX wieku? Mój ojciec bardzo interesuję się tym okresem i powstaniem listopadowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam; jedyne zestawy jakie kojarzę w tej chwili to okres napoleoński. Listopadowe... Chyba niczego nie ma (nie kojarze nawet popiersi itp.).

Hmm, no w sumie to też niestety nie spotkałem figurek z powstania listopadowego... szkoda, bo też (ze względu na miejsce zamieszkania) mam sentyment do tego wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ale miałam nieciekawą noc... Od siódmej krążę, bo już nie dało rady wyleżeć. Ale nic to, położę się potem na drzemkę. Już całkiem znośne były te poranki, noce przesypiałam, a od paru dni znów jakieś jazdy. Ale powoli przestaję się dziwić, chyba znaczy to , że zaczynam akceptować?

Na razie nici z bogatego programu rozrywkowego na dziś, bo leje. Buro, zimno, mokro. Nie mam jeszcze pomysłu co tu wymyślić, żeby sobie ten ponury dzień uprzyjemnić. Najważniejsze żeby się jakoś zebrać do kupy i spróbować z dnia skorzystać.

Właśnie jest przerwa w padaniu chyba skorzystam i wyskoczę z psem.

 

Miłego dnia Wszystkim, mam nadzieję, że u Was słoneczko świeci!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey Slonce:********* jak ja Ci tego chlodu zazdraszczam :D bo u mnie upal , teraz jest na termometrze 36 stopni , bylam w biedrze juz bo pozniej nie wychodze , dopiero kolo 19 pojde na spacer.Juz ejstem cala w oczekiwaniu na atak paniki po tym wczorajszym incydencie , znow bde musiala dochodzic do siebie dlugo. Jak ja tego nienawidze!

I tak samo jak Ty nie spie od wczesnych godzin rannych---wstalam po 6 , upocona i z dolem.

 

 

mirunia:********* lakier bardzo fajny , lubie wibo. Jak Ty sied zis czujesz Kochana?

 

Ufarbuje dzis wlosy i tyle z moich zaplanowanych dzialan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana!!!***** Ja też dziś się w nocy przebierałam, mimo chłodu cała się zapociłam.

No masz rację , lepszy już ten deszcz niż wasz ukrop. Też człowiek z domu nie wyjdzie, a oddychać nie ma czym.

No niestety tak mamy, że w kółko ta sama bajka. Ale niekoniecznie musi być gorzej, nie nastawiaj się na atak paniki, bo to wcale tak nie musi być. Franca jest nieprzewidywalna.

 

Ja już pościel do prania nastawiłam, pójdę do rosska po odplamiacz, trochę pewnie porobię kolejne porządki, znów coś powyrzucam. Na razie plan bez atrakcji, ale dzień się jeszcze nie skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, to u mnie tez duzo ksiazek :) Ale wolabyam miec prace stala chociaz teraz to pewnie bym miala klopot zeby chodzic.

 

kosmostrada, ja juz nie wiem , zawsze po takim ataku juz mamw sobie niepokoj i wyczekuje kolejnego i sie go bojam.

Bede dzis sprzatala w lazience . Jaki odplamiacz kupujesz? Ja mialam vanish ale mi nie odplamil obrusu :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżem dobry wszystkim ;)

Wróciłem o 7:00 z pracy i nie mogę spać znowu dopada mnie bezsenność...........

Póki co ładuję wyczerpane akumulatory

[videoyoutube=LU55Flooj3Y][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Rozumiem doskonale twój niepokój, ale trzeba go wyrzucić, bo on tylko nakręca. Ja też mam złego duszka na ramieniu, który złośliwie szepce - no to teraz znów się zacznie, ale bardzo się staram go nie słuchać.

W rossku to chyba nie ma wyboru z odplamiaczami, pewnie wezmę vanish, choć jest do doopy. Młody czymś nową jasną koszulkę usyfił i obawiam się, że jest na straty.

 

jetodik, Hej! O, nowy avek?

 

Wolfx, Heloł! Ty tak się nie rozpędzaj z tym ładowaniem baterii, bo wtedy na pewno nie zaśniesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, Hey :******** cos o nas ostatnio zapominales :nono::nono::nono: i masz nagane:P Niedobry Wilk!

a co do spania to tez kiepsko spie ostatnio ... upal mnie dobija.

 

kosmostrada, Musze znow wejsc w faze nirwany :D nie wiem tylko kiedy to nastapi.

To pewnie vanish sobie z koszulka malo poradzi, ja mialam zwykla plame z herbaty na obrusie i zostala tylko troche sie zrobila jasniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×