Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostalem po twarzy mnostwo razy i caly czas dostaje, chociaz mysle bardzo zle o ludziach to w rzeczywistosci staram sie byc mily i ok, ale i tak na koncu okazuje sie ze nie bylo warto . Emilk ma racje

 

Jak masz mietkie serce,to niestety trzeba miec twarda dupe Novy,niestety w naszych zaburzeniach mamy mietkie serce i dupe tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem po twarzy mnostwo razy i caly czas dostaje, chociaz mysle bardzo zle o ludziach to w rzeczywistosci staram sie byc mily i ok, ale i tak na koncu okazuje sie ze nie bylo warto . Emilk ma racje

 

Jak masz mietkie serce,to niestety trzeba miec twarda dupe Novy,niestety w naszych zaburzeniach mamy mietkie serce i dupe tez.

 

Serce moze szybko zlodowaciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze tutaj sie lubimy, a tu taki zonk. Ja was wszystkich lubie nawet malami ktora mi dopierdalala :), kazdy ma jakis urok w tym jak sie zachowuje heh.

 

No wlasnie Novy taka niespodzianka,mysale mze jestesmy zgrana paczka,ktora pojdzie za soba w ogien...

 

-- 12 lip 2015, 22:03 --

 

Wenli w krotcce nie bedzie trzeba energetyzowac,ale nie martwcie sie zawsze bede tu z wami ;)

 

-- 12 lip 2015, 22:03 --

 

emilk, Znaczy, ze dobrzy z nas gracze razem z agusiaww. :P

 

Przestancie grac i wybaczcie sobie tu i teraz ;)

 

Ja jej nie mam za co przepraszac.

 

Patryk kurwa jestes facetem czy jak ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze tutaj sie lubimy, a tu taki zonk. Ja was wszystkich lubie nawet malami ktora mi dopierdalala :), kazdy ma jakis urok w tym jak sie zachowuje heh.

 

a ja wszystkich lubie, nie mam zamiaru tracic czasu na wymyslone pierdoły :mrgreen: i jakas pseudo nienawisc :D:mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 21:04 --

 

novymivo, oki dzis lepiej dlatego moglam usiasc przy kompie :) i zjadlam dwa obiady :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze tutaj sie lubimy, a tu taki zonk. Ja was wszystkich lubie nawet malami ktora mi dopierdalala :), kazdy ma jakis urok w tym jak sie zachowuje heh.

 

No wlasnie Novy taka niespodzianka,mysale mze jestesmy zgrana paczka,ktora pojdzie za soba w ogien...

 

Zgrana paczka, chyba za duzo sie filmow naogladales, to tylko wirtualne rozmowy, ktore z zyciem maja niewiele wspolnego, nikt ci tutaj w realu nie pomoze, zapomnij, tobie moze akurat novy cos pomoze, ale na reszte nie masz co liczyc, chyba ze w cuda wierzysz, ja juz dawno przestalem wierzyc nawet w kolegow, a co dopiero nieznanych mi ludzi. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze tutaj sie lubimy, a tu taki zonk. Ja was wszystkich lubie nawet malami ktora mi dopierdalala :), kazdy ma jakis urok w tym jak sie zachowuje heh.

 

a ja wszystkich lubie, nie mam zamiaru tracic czasu na wymyslone pierdoły :mrgreen: i jakas pseudo nienawisc :D:mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 21:04 --

 

novymivo, oki dzis lepiej dlatego moglam usiasc przy kompie :) i zjadlam dwa obiady :mrgreen:

 

Wow moglas powiedziec to bym Cie nakarmil :P

 

-- 12 lip 2015, 22:06 --

 

Ja myslalem ze tutaj sie lubimy, a tu taki zonk. Ja was wszystkich lubie nawet malami ktora mi dopierdalala :), kazdy ma jakis urok w tym jak sie zachowuje heh.

 

No wlasnie Novy taka niespodzianka,mysale mze jestesmy zgrana paczka,ktora pojdzie za soba w ogien...

 

Zgrana paczka, chyba za duzo sie filmow naogladales, to tylko wirtualne rozmowy, ktore z zyciem maja niewiele wspolnego, nikt ci tutaj w realu nie pomoze, zapomnij, tobie moze akurat novy cos pomoze, ale na reszte nie masz co liczyc, chyba ze w cuda wierzysz, ja juz dawno przestalem wierzyc nawet w kolegow, a co dopiero nieznanych mi ludzi. :pirate:

 

Bys sie zdziwil Patryk,cholera mam byc pokoj i chuj mnie to interesuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze tutaj sie lubimy, a tu taki zonk. Ja was wszystkich lubie nawet malami ktora mi dopierdalala :), kazdy ma jakis urok w tym jak sie zachowuje heh.

 

No wlasnie Novy taka niespodzianka,mysale mze jestesmy zgrana paczka,ktora pojdzie za soba w ogien...

 

Zgrana paczka, chyba za duzo sie filmow naogladales, to tylko wirtualne rozmowy, ktore z zyciem maja niewiele wspolnego, nikt ci tutaj w realu nie pomoze, zapomnij, tobie moze akurat novy cos pomoze, ale na reszte nie masz co liczyc, chyba ze w cuda wierzysz, ja juz dawno przestalem wierzyc nawet w kolegow, a co dopiero nieznanych mi ludzi. :pirate:

Patryk ja mysle podobnie , kiedys bylo inaczej. W realu ciezko na jakakolwiek pomoc, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Novy taka niespodzianka,mysale mze jestesmy zgrana paczka,ktora pojdzie za soba w ogien...

 

-- 12 lip 2015, 22:03 --

 

Wenli w krotcce nie bedzie trzeba energetyzowac,ale nie martwcie sie zawsze bede tu z wami ;)

 

-- 12 lip 2015, 22:03 --

 

emilk, Znaczy, ze dobrzy z nas gracze razem z agusiaww. :P

 

 

 

Przestancie grac i wybaczcie sobie tu i teraz ;)

 

Ja jej nie mam za co przepraszac.

 

Patryk /cenzura/ jestes facetem czy jak ? :P

 

No i co z tego, ze jestem, lubisz ja czytam nie wiem co, to ok, ale ja nie musze i nie sprawia mi przyjemnosci wlazenie jej w dupe, nie wiem po kiego wala wogole ty to robisz, tobie to sprawia przyjemnosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, Patryk lubisz siebie ? ;) masz jakies mazenia,cele zyciowe ? Ty sluchaj jestes dobrym czlowiekiem lecz,nie powinnienes wyciagac tego co bylo kiedys,czas leczy rany,zapomni o zlym i badz z nami a nie przeciwko nam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, ano, trzeba w koncu te wage podciagnac... :mrgreen: Dzis zrobiłam pierogi z miesem i jeszcze karkowke z ziemniakami.

Miec kobiete ktora robi obiad to szczescie , a taka ktora jeszcze sama pierogi zrobi to juz wogole . Widac ze aga jest po 30tce ;), ale to akurat duzy plus.

Ja nie wiem jak teraz chlopcy moga sie godzic na zwiazki z siksami, ktore tylko chca nie dajac nic w zamian, baaaaa chlopcy jaja kastruja aby byc z kims, niz umierac w samotnosci. Kurw... gdyby nie moje zasady to trz dalbym sie jakies pannie wykastrowac, ale nie dam rady oszukac samego siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk jest spoko chlopak, tylko zbyt wiele razy dostal od zycia po dupie i jest jaki jest. Mowie wam ze gdyby bylo mu wkoncu dobrze to tez bylby innym czlowiekiem, ale ciezko ufac, szczegolnie gdy ma sie swiadomosc ze mozna liczyc tylko na siebie. Patryk ja tez jestem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, ano, trzeba w koncu te wage podciagnac... :mrgreen: Dzis zrobiłam pierogi z miesem i jeszcze karkowke z ziemniakami.

Miec kobiete ktora robi obiad to szczescie , a taka ktora jeszcze sama pierogi zrobi to juz wogole . Widac ze aga jest po 30tce ;), ale to akurat duzy plus.

Ja nie wiem jak teraz chlopcy moga sie godzic na zwiazki z siksami, ktore tylko chca nie dajac nic w zamian, baaaaa chlopcy jaja kastruja aby byc z kims, niz umierac w samotnosci. Kurw... gdyby nie moje zasady to trz dalbym sie jakies pannie wykastrowac, ale nie dam rady oszukac samego siebie.

 

Novy niestety ja musze z wagi spasc :P sam musze nowej panny szukac :D Aga jest na pewno zlota kobieta :D Nie musisz przeciez dawac sie kastrowac,Ty jestes przystojnym facetem i z kobietami nie masz problemow na pewno,tylko musisz przelamac sie i zaryzykowac ;)

 

-- 12 lip 2015, 22:14 --

 

Patryk jest spoko chlopak, tylko zbyt wiele razy dostal od zycia po dupie i jest jaki jest. Mowie wam ze gdyby bylo mu wkoncu dobrze to tez bylby innym czlowiekiem, ale ciezko ufac, szczegolnie gdy ma sie swiadomosc ze mozna liczyc tylko na siebie. Patryk ja tez jestem sam.

 

Ja wiem ze jest spoko chlopak,no pewnie ciezko mu sie podniesc po zawodach ktore przezyl,ale wierze ze kiedys powie,jestem mega szczesliwy chce mi sie zyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, ano, trzeba w koncu te wage podciagnac... :mrgreen: Dzis zrobiłam pierogi z miesem i jeszcze karkowke z ziemniakami.

Miec kobiete ktora robi obiad to szczescie , a taka ktora jeszcze sama pierogi zrobi to juz wogole . Widac ze aga jest po 30tce ;), ale to akurat duzy plus.

Ja nie wiem jak teraz chlopcy moga sie godzic na zwiazki z siksami, ktore tylko chca nie dajac nic w zamian, baaaaa chlopcy jaja kastruja aby byc z kims, niz umierac w samotnosci. Kurw... gdyby nie moje zasady to trz dalbym sie jakies pannie wykastrowac, ale nie dam rady oszukac samego siebie.

 

Novy niestety ja musze z wagi spasc :P sam musze nowej panny szukac :D Aga jest na pewno zlota kobieta :D Nie musisz przeciez dawac sie kastrowac,Ty jestes przystojnym facetem i z kobietami nie masz problemow na pewno,tylko musisz przelamac sie i zaryzykowac ;)

Taa przystojny chyba w dupie hehehe. Cos ty pare razy probowalem i dupa . To ile razy trzeba probowac, 100 zeby 1 sztuke wylapac czy jak ? Ja juz nie jestem gosciem ktory bedzie zabiegal, bo cholernie zle na tym ostatnio wyszedlem i na sercu mi lezy i lezec bedzie caly czas. Przebiore sie za bezdomnego i bede podrywac, ta ktora sie umowi bedzie mnie kochac, innej metody nie ma co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale blizej 30 niz 40 :mrgreen: A fakt, nawet dobre obiady robie, sie nie chwale, ale to prawda :) Znajdziesz babke, uwierz pełno jest fajnych kobiet na swiecie, mnie sie kiedys wydawło ze lepiej zostac lesbijka :mrgreen: jak miałam doł po rozstaniu z facetem. Sadze ze predzej znajdziesz fajna babke niz na odwrot gdyby było. :great: Pełno jest fajnych kobiet, ktore lubia gotowac, dbac o dom i nawet pracuja :) A Ty z tego co pamietam pracujesz poza Pl? Jak tam sa jakies Polki warte zawieszenia oka? :) emilk, to samo, szybko znajdziesz :) w sumie łatwo to znalezc gorzej wytrzymac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy niestety ja musze z wagi spasc :P sam musze nowej panny szukac :D Aga jest na pewno zlota kobieta :D Nie musisz przeciez dawac sie kastrowac,Ty jestes przystojnym facetem i z kobietami nie masz problemow na pewno,tylko musisz przelamac sie i zaryzykowac ;)

Taa przystojny chyba w dupie hehehe. Cos ty pare razy probowalem i dupa . To ile razy trzeba probowac, 100 zeby 1 sztuke wylapac czy jak ? Ja juz nie jestem gosciem ktory bedzie zabiegal, bo cholernie zle na tym ostatnio wyszedlem i na sercu mi lezy i lezec bedzie caly czas. Przebiore sie za bezdomnego i bede podrywac, ta ktora sie umowi bedzie mnie kochac, innej metody nie ma co nie ?

 

No wiesz wydaje mi sie ze jestesmy tak stworzeni zebysmy to mi latali za kobietami,to jest juz wpojone od tysiac leci ;) Zeby sprawdzic czy kobieta na prawde kocha,powiedz jej odrazu o twoich zaburzeniach i zobaczysz co dalej zrobi jak sie wystraszy to nie jest warta Ciebie ;)

 

-- 12 lip 2015, 22:22 --

 

novymivo, ale blizej 30 niz 40 :mrgreen: A fakt, nawet dobre obiady robie, sie nie chwale, ale to prawda :) Znajdziesz babke, uwierz pełno jest fajnych kobiet na swiecie, mnie sie kiedys wydawło ze lepiej zostac lesbijka :mrgreen: jak miałam doł po rozstaniu z facetem. Sadze ze predzej znajdziesz fajna babke niz na odwrot gdyby było. :great: Pełno jest fajnych kobiet, ktore lubia gotowac, dbac o dom i nawet pracuja :) A Ty z tego co pamietam pracujesz poza Pl? Jak tam sa jakies Polki warte zawieszenia oka? :) emilk, to samo, szybko znajdziesz :) w sumie łatwo to znalezc gorzej wytrzymac :mrgreen:

 

Agus trzeba miec dobre wyczucie co do kobiet :P wytrzymac nie jest ciezko,pod warunkiem ze dobrze sie spasujemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk no wlasnie ja nie potrafie podejsc do kobiety i zagadac, a juz wogole nie potrafie robic tych podchodow. Kiedys cos tam mi wychodzilo, a po ostatnim doswiadczeniu nie jestem w stanie tego zrobic. Chce aby to kobieta zobaczyla mnie np smutnego i sie zapytala czy wszystko wporzadku i juz by bylo oki, nie spotkalem takiej kobiety. Ostatnio jedna spotkalem postawilem drinki, sam sie upilem i nawet nie pamietam ale wrocilem pijany do domu, pierwsze pytanie sam do siebie : novy jakby jej zalezalo to by przeciez odprowadzila ciebie do domu widzac ciebie w takim stanie, a tu zonk drinki postawione i nara: Nieufny jestem strasznie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×