Skocz do zawartości
Nerwica.com

leki a prowadzenie pojazdów


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz tu nie chodzi o to czy ktos prowadzil czy nie bo napewno mnostwo ludzi prowadzilo i mnostwo ludzi dobrze sie czuje...

gorzej wlasnie jak nas skontroluja i nas zlapia co wtedy ?? widzialas te kary ?? to jest jakas masakra.... a mowisz jawnie lekarzowi ze musisz prowadzic pojazd bo pracujesz w takiej roli.... a on ok tylkko niech Pan zaobserwuje czy u Pana wystepuja objawy jak sennosc, zawroty glowy itp.... jak nie to moze pan prowadzic... i co wtedy ja bede zwalal na lekarza a on sie wyprze albo powie ze w ulotce jest napisane ze nie....

 

i jest lipa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w kazdej sytuacji mozna miec klopoty z jakiegos tam powodu, trzeba tylko skalkulowac ryzyko.Nakrecanie sie co by bylo gdyby to bez sensu, po prostu prowadze ostroznie szczegolnie na prochach i wszystko gra i buczy. Widze kierowcow popelniajacych na drodze podstawowe bledy, zapewne z glupoty i brawury, to jest problem prawdziwy ktorego sie boje. Ze jakis połmozg mnie rozwali jak bedzie wyprzedzal na kamikadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to biega ze lekarz pozwala a prawo nie.... i według prawa po każdej pochodnej benzodiazepiny nie wolno prowadzić... i moga Cie skazać na 2 lata więzienia.... zabrac prawko na 2-10 lat.... o to chodzi.... że powiesz mu, że lekarz pozwolił i co ?? myslisz ze przyjmie tlumaczenie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzicie do tematu od dupy strony. Ch... tam ze skasowanym samochodem, czy grzywną czy pierdlem. A jak jednak lek za kółkiem upośledzi ogarnianie czaczy, mimo ze wczesniej nie powodował takiego skutku, albo lekarz powiedział ze mozna czy w ulotce, że ok- a jednak przyjebiesz i zabijesz siebie albo kogoś? Ja bym nie chciał mieć na sumieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontrola kontrolą, najgorzej jak stłuczka nie z Twojej winy i coś im wykaze na testach i za stłuczke obarcza Ciebie, ja dobrze jezdze i wiem, ze sam nie spowoduje, ale na innych kierowcow nie mam wplywu.

 

Dark Passenger, ale ja jestem pewny i wiem jak jezdze na roznych lekach, niekiedy jezdzi sie lepiej niz bez i nie jest to tylko subiektywne odczucie, bo jak czuje niepokoj to jestem slabszym kierowca, robie rozne dziwne ruchy, przesadnie ostrone, mala dawka alpra i jezdze lepiej niz bez, pomimo to nie wsiadam za kolko ze wzgledu na te grzywny wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mówić, że się było dzień wcześniej na disco i ktoś zapodał tabletkę gwałtu bo się obudziłeś rano przywiązany do kaloryfera bez gaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem pewny i wiem jak jezdze na roznych lekach, niekiedy jezdzi sie lepiej niz bez i nie jest to tylko subiektywne odczucie, bo jak czuje niepokoj to jestem slabszym kierowca, robie rozne dziwne ruchy, przesadnie ostrone, mala dawka alpra i jezdze lepiej niz bez, pomimo to nie wsiadam za kolko ze wzgledu na te grzywny wlasnie.

 

 

żebys wiedział że na bezno jeżdzi sie dużo lepiej podczas jakis dziwnych akcji lękowych niż na trzeźwo:). To jest może paradoksalne ale tak to wygląda u osob z nerwicą i każdy douczony lekarz to potwierdzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na benzo bym się nie odważyła jechać , właśnie z powodu o którym Dark Passenger wspomniał.

Tu w ogóle bym nie wsiadła za kółko, w Szwecji policja ma połączony system ze służbą zdrowia i nie muszą nawet testów robić, tylko patrzą czy i jakie leki się bierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem pewny i wiem jak jezdze na roznych lekach

 

Tak samo mówią osoby zażywające alkohol i wsiadające za kółko, że znają swój organizm i swoje reakcje. Może wiesz jak się czujesz na alprze ale wystąpi jakaś reakcja paradoksalna albo zaczniesz akurat na inną przypadłość zażywać lek, który będzie inhibitorem enzymów mikrosomalnych odpowiadających za metabolizm apry i podbije jego stężenie, albo się napijesz soku z grejpfruta i klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Ciebie też miło widzieć :*

 

Co do policji, to wydaje mi się, że oni mają informacje o lekach, po których mogą być problemy z prowadzeniem pojazdów- morfina i inne opiaty, benzo. Z jednej strony to inwigilacja do przesady, ale z drugiej większe bezpieczeństwo na drodze. Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje w Polsce-ludzie wsiadaja za kółko po alko czy benzo, bo nie czują ryzyka, dopóki się nie rozwalisz na płocie to nikt nie wie na jakim gazie jeździsz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×