Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne zbiegi okoliczności - przejawy agresji?


MlodyA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, mam dziwny problem. Kilka dni temu ukończyłem gimnazjum , z tego nic sobie nie robię, zauważyłem że posiadam głęboko filozoficzne sny, ale w to też nie wgłębiam. Otóż mam pewien problem, miałem do tej pory ( czyli dość szybko bo szkołe skończyłem w piątek ) 2 dziwne sny. Otóż 1 leżę sobie w swoim ogrodzie z koleżanką, nic do niej nie czuje ani nic, tak patrzę ona mnie przytula. Patrzę poruszyła się fieranka i mówię ,,Mam już przewalone..." poczułem się dziwnie strach. Drugi sen, nieco już bardziej taki dziwny, rozmawiam z jeszcze inną koleżanką ona mnie przytula, widzę mama to zobaczyła. Poszła powiedziała to bratu, brat się ze mnie wyśmiewał ciągle walnełem go z całej siły z pięści w twarz. W realu były już sytuacje bliskie tego, ale ja wiem że to nie ma sensu bo i tak szans z nim nie mam niedość że trenuje sztuki walki to jeszcze starszy jest. Nigdy w życiu nie miałem partnerki, i tylko dwie osoby mi w życiu wpadły tak serio w oko, co może to wszystko oznaczać boje się że te sny ukazują moją jakąś agresje, wybaczcie że mogę pytać w złym dziale ale musze się zapytać, zdaje mi się że mam problemy jakieś psychiczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MlodyA, jak sam napisales miałes w realu bliskie sytuacje, we snie po prostu jakos to przezywasz. Nie jest to nic dziwnego. Poza tym moze tak odreagujesz dalszy etap szkoły? Bo we snie jest strach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×