Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

O rany skąd wytrzasnęliscie moją fotke ? To moja fotka 20 lat temu :):):) teraz już nie mam takiego biustu. Musialam zmniejszyć bo na starość kręgoslup boli :(:(:( no i dupcia tez trochę obwisa przez te lata. Pozdro :)

 

No co nie badz taka skromna skarbie,musialem w koncu Cie pokazac Novemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety sa jak wino im starsze tym lepsze, z Toba jest podobnie

ps- do zobaczenia za pare godzin crazyalexxx

 

No i tu masz racje Novy,starsze doswiadczone,mmmm :D

 

Jak to do zobaczenia za pare godzin Novy ? :P

 

-- 19 cze 2015, 00:50 --

 

Zawsze chcialem miec kobiete starsza od siebie tak o 10-15 lat :P

 

-- 19 cze 2015, 00:50 --

 

Tak jakos mnie to kreci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety sa jak wino im starsze tym lepsze, z Toba jest podobnie

ps- do zobaczenia za pare godzin crazyalexxx

 

No i tu masz racje Novy,starsze doswiadczone,mmmm :D

 

Jak to do zobaczenia za pare godzin Novy ? :P

 

-- 19 cze 2015, 00:50 --

 

Zawsze chcialem miec kobiete starsza od siebie tak o 10-15 lat :P

Mnie tez zawsze pociagaly starsze kobiety, w sumie od nastu lat :D. Maja cos w sobie nie powiem. Nie chodzi tylko o wyglad, to cos w srodku, takie cieplo :D

emilk- nie wiem czy crazyalexxx sie zgodzi abysmy obydwoje przyszli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety sa jak wino im starsze tym lepsze, z Toba jest podobnie

ps- do zobaczenia za pare godzin crazyalexxx

 

No i tu masz racje Novy,starsze doswiadczone,mmmm :D

 

Jak to do zobaczenia za pare godzin Novy ? :P

 

-- 19 cze 2015, 00:50 --

 

Zawsze chcialem miec kobiete starsza od siebie tak o 10-15 lat :P

Mnie tez zawsze pociagaly starsze kobiety, w sumie od nastu lat :D. Maja cos w sobie nie powiem. Nie chodzi tylko o wyglad, to cos w srodku, takie cieplo :D

emilk- nie wiem czy crazyalexxx sie zgodzi abysmy obydwoje przyszli ...

 

No ja tak samo,maja takie ciepelko i to jest sexy,lepiej idzie sie dogadac :D Novy ja nic nie wiem o tym zebysmy obydwoje przyszli :P

 

-- 19 cze 2015, 00:55 --

 

Czy myslisz o tym samym co ja Novy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Waszej ospałosci po wenli ludzie to ja tez tak mialam. Ciągle tylko spac i spac...odkad zwiekszylam na 225 a do tego trittico to mam Power caly dzien :):):) wydaje mi sie ze to trittico powoduje, ze śpię całą noc i jestem wyspana. No i wcześniej budziłam sie i pierwsza myśl po przebudzeniu to ze chce zostać w lozku :( albo ze czekam na koniec dnia. Teraz juz tego nie mam :):):):)

 

motywacji tez nie mialam wcale...nic mi sie nie chcialo. A teraz jak zaczne cos robić to zapierdalam jak motorek w dupie hehe nie poznaje siebie. Ten dobry stan juz dlugo trwa..ale tez na wenli jestem juz prawie rok. Także cierpliwosci ludzie. Ja jestem teraz happy zero zero zero deprechy od dawna !!!!! Ja pierdole aż w to nie wierze

 

zycze to kazdemu z Was kto ma depreche

 

a co do nerwicy to owszem tez u mnie bywa i bywała...ale z tym jakoś sama zawsze dawalam sobie rade. Tez mialam różne schizy lęki jedynie jak rozwód bralam to zazywalam pramolan. Dopiero ta deprecha tak mnie siekła. To jest najgorsze gowno w życiu...

 

-- 19 cze 2015, 00:00 --

 

O rany chcecie trójkąta ??? Z 80cio latką hehe ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk to juz wiesz hehe :D, we dwojke zawsze razniej,

ps- chyba jednak ide rano spac, zreszta po co mam nie spac i czekac na gwiazde z nieba :)

 

Hehe wiedzialem :P Novy moze jakas niewiasta sie pojawi po co spac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Waszej ospałosci po wenli ludzie to ja tez tak mialam. Ciągle tylko spac i spac...odkad zwiekszylam na 225 a do tego trittico to mam Power caly dzien :):):) wydaje mi sie ze to trittico powoduje, ze śpię całą noc i jestem wyspana. No i wcześniej budziłam sie i pierwsza myśl po przebudzeniu to ze chce zostać w lozku :( albo ze czekam na koniec dnia. Teraz juz tego nie mam :):):):)

 

motywacji tez nie mialam wcale...nic mi sie nie chcialo. A teraz jak zaczne cos robić to zapierdalam jak motorek w dupie hehe nie poznaje siebie. Ten dobry stan juz dlugo trwa..ale tez na wenli jestem juz prawie rok. Także cierpliwosci ludzie. Ja jestem teraz happy zero zero zero deprechy od dawna !!!!! Ja /cenzura/ aż w to nie wierze

 

zycze to kazdemu z Was kto ma depreche

 

a co do nerwicy to owszem tez u mnie bywa i bywała...ale z tym jakoś sama zawsze dawalam sobie rade. Tez mialam różne schizy lęki jedynie jak rozwód bralam to zazywalam pramolan. Dopiero ta deprecha tak mnie siekła. To jest najgorsze gowno w życiu...

 

-- 19 cze 2015, 00:00 --

 

O rany chcecie trójkąta ??? Z 80cio latką hehe ???

 

Hehe a przymiesz nas razem ? :P tylko czy dasz rade to wytrzymac jak dwa mloty wejda na pelne obroty :D:P

 

-- 19 cze 2015, 01:03 --

 

Oj chłopaki....im starsza tym wiecej potrzebuje :):):)

 

No to trafilas w 10 :D

 

-- 19 cze 2015, 01:05 --

 

Młody 25 latek,pelen energii i zadny nie zapomianych orgaazmow w dodatku bardzo uczuciowy i kochajacy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ! 80 latka przynajmniej nie gryzie bo nie ma czym heheh , a milosc nie wybiera .

emilk- ja nic nie mysle ;), zycie jest na to za krotkie !

ps- moze jednak nie pojde spac, tylko co ja bede robic :D

 

Heh ale moze miec sztuczna szczeke i co wtedy,najgorzej jak ja wyciagniesz razem z wackiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam robilam lifting pochwy ale jajka zostawiłam :)

 

No i nawet jestes dziewica,wiec bedzie ciasno po tym liftingu :D

 

-- 19 cze 2015, 01:19 --

 

Crazyy a czytasz PW ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, emilk pojdziesz na rozpoznanie. Zrob fotki tu i tam i mi podeslij, jak bedzie oki to dolacze do zabawy. Crazyalexxx lubisz tradycyjnie czy z dodatkami ?

 

No ide ide wlasnie,zbadac teren heh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CLICK88 to zależy ile brales fluo. Ja zmieniałam fluo po prawie 2 miechach, lekarka kazała zrobić dwa dni przerwy a potem wenla. Fluo to porazka...

 

NOVYMIVO lubię z pejczami :)

 

EMILK czytam PW widzę ze jest ich coraz wiecej i więcej i wiecej także wiem ze to Ty :):):) ja przy moim życiu czasem nie mam czasu :(:(:(:( na nic.....ale obiecuję ze jutro poczytam a jak na razie badaj teren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×