Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

co ty zajebiscie dzis znow haha dalej pije jest git juz koncze koniec lek dziala ale juz nie pije haha

 

-- 10 cze 2015, 20:58 --

 

nie chce zeby przestal dzialac nie prsetanie ?

 

-- 10 cze 2015, 21:04 --

 

serio na tym paro tak sie da pic ja pije ciagle i nic fazy nie mam tylko euforia wzrasta moge chlac w huj i chlac i nic mi nie jest aghahha

 

-- 10 cze 2015, 21:04 --

 

przez ten lek ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to chore.... Sorry ale,albo się leczysz albo pijesz? Jak chcesz pic to po co brać leki?? Szkoda kasy...

 

Dokladnie,jesteś uchachany dopóki nic sie nie stanie. Każdy z nas ma ochotę sie napic i czasami to robi ale z Glowa. Ja nawet lekarza pytałem, to powiedzial mi na poczatku max. 1 piwo... I tego sie trzymam bo wole wyzdrowiec niż mię chwilowo euforyczny stan tak jak ty... Który w końcu przeminie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deoodeoo, to troche żałosne. Wybacz ze to pisze. Tak sie przejmowales ze sertra nie działała i przeszedles na paro a mam wrażenie ze masz leczenie w dupie... Wolisz przez chwile mieć fazę a pozniej znów szukać leku? Żaden nie będzie dobry jesli będziesz chlac w trakcie leczenia. Szkoda watroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, picie kilka dni pod rzad to lipa na maksa, co do dzialania leków, to az takiej tragedii nie ma, przy jednorazowym wyskoku, ale ciagi to juz lipa, szkoda zjebac kuracje, lepiej sie napic jak czlowiek nie bierze leków, sam aktualnie pije jednego browca na smutki. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak kolega sie czuje po fali euforii... choc pewnie jeszcze dzis moze dobrze....

 

mam do was pytanie czy mieliscie takie duszace uciski normalnie mialem wrazenie ze to sie dzieje po lewej w okolicy serca... dzis mialem taki 5sek ucisk po prawej kawalek od mostka... po czym oczywiscie jak puscilo puls zaczal szalec 120.... normalnie wlasnie takie dostawalem ataki tylko byly po lewej i bym powiedzial ze z 20x mocniejsze.... teraz poczulem ten ucisk chwile ie robilo slabo i zbieralo sie cieplo i pot ale duzo wolniej po czym puscilo i serducho mimo to zaczelo walic... ale tak jakby atak byl z 20x slabszy prawie wrecz nie wyczuwalny gdybym nie siedzial i nie patrzyl w kompa i cos robil moze bym go nie wyczul..... oczywiscie po troche ise zlalem potem i ze stresowalem ale po 15min doszedlem do siebie.... oczywiscie stalo sie to w pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dwóch tygodni łykam 10 mg parogenu i są dni lepsze, ale dni gorsze też... no i myślałam że po dwóch tygodniach to będzie już lepiej, a tu klops dziś znowu "umieram"... psychiatra przepisała mi ten lek na nerwicę, uważa, że to dawka wystarczająca dla mnie, karmię piersią 11 miesięczne dzieciątko i nie chciałam odstawiać, a przy tym leku można bezpiecznie karmić.. przed ciążą brałam citronil lek działał cuda już na początku.. a ten to jakiś koszmar... wątpię już czy w ogóle wyjdę z tej nerwicy... moje objawy teraz to szumy w glowie, trzęsienie się, mdłości, wiele innych dziwnych.. kiedyś miałam ataki paniki i serce szwankowało ale citronil te objawy wyleczył.. a teraz parogen tych nowych nie chce... załamana jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie piękne miesiące a tu taki dołek... citronil wolałam jakoś nawet bardziej z wyglądu i w ogóle był super poprawił moje życie mnie przywrócił.. a tu jeszcze tyle czekania czuje sie jakbym niczego nie łykała nawet juz teraz. Na początku radosć, senność

 

-- 11 cze 2015, 22:29 --

 

Pisze z telefonu i urwało mi tekst..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie daje rady szczerze mowiac... dzis 15 dzien na 10 mg a ja czuje.sie koszmarnie... mam dreszcze jakies, ogromnie mi slabo, depresja przy tym tragiczna... meża z pracy pierwszy raz wezwalam... i nie wiem co mam.robic dluzej tak nie dam rady... bylam przekonana ze dwa tyg i bedzie lepiej... a tu jeszcze gorzej dzis nie daje rady finkcjonowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×