Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chlopak ale dziewczyna..


Michciuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Jestem chlopakiem, uczacym sie w wyzszej szkole, pracujacym na prokukcji, bardzo leniwym i malomownym.

Ostatnio zauwazylem u siebie ze jestem jak baba z tym wyjatkiem ze podobaja mi sie dziewczyny. Czy to jest normalne ? W zasadzie od kiedy pamietam to przebywalem w gronie dziewczyn a nie chlopcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to poprostu słaby nietypowy facet okiem męskiej części społeczeństwa pedał nazywany tak niezależnie od preferencji seksualnej osoby wyzywanej.nieatrakcyjne kobiety społeczeństwo analogicznie nazywa pasztetami i się śmieje ze szpar między zębami,nosa jak kartofel etc...life is brutal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no dobra. Widze ze tu sie troche niepowaznie zrobilo kiedy ja popadam w depresje. Haha no i wlasnie.. Ja wpadam w depresje serio. Jak baba. Czuje ze mam mozg kobiety. Nie ublizajac płci pieknej.. Slysze czesto ze zachowuje sie jak dziecko, zauwazam u siebie kobiece podejscie do zycia. Jestem malomowny, raczej wole sluchac niz byc sluchanym. Jak gdzies sie wybieram to bardzo dbam o to jak bede wygladac.. Nie maluje sie, az tak daleko to jeszcze nie zaszlo. Wychowalem sie raczej w towarzystwie dziewczyn. Nie wiem co mam o sobie myslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michciuszek a co, mężczyzna nie może mieć depresji? Niby dlaczego? Macie jakieś inne mózgi? Inny układ nerwowy? Z tego co ja wiem, to równica między ciałem mężczyzny a kobiety raczej nie znajduje się na/w głowie.

 

kobiece podejscie do zycia

czyli co?

 

Jestem malomowny, raczej wole sluchac niz byc sluchanym

Czyli jesteś intorwertykiem. Jak 25-40% społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michciuszek, dla mnie to nic dziwnego, że miałeś większy kontakt z dziewczynami, w niektórych kręgach czy na kierunkach studiów to normalne. Za to ja np. wolę towarzystwo facetów i żałuję, że nie poszłam do technikum samochodowego, ale niestety teraz już pozamiatane, a kierunek studiów mam typowo babski, mimo iż paru facetów się przewija i nie zauważyłam, żeby z tego powodu mieli jakieś specjalne kompleksy ;) Co do depresji, to choroba ta może w równym stopniu dotknąć każdego, bez względu na wiek czy płeć :? ( nawet nie wiem, czy na forum nie mam ciut więcej panów z deprą, ale na pewno nie jest tak, że same kobitki... wystarczy poczytać kilka tematów i posiedzieć tu dłużej ). Introwertyzm to również nic złego, po prostu taką masz osobowość i tego raczej nie zmienisz. Możesz jedynie bardziej zaakceptować siebie, to Ci na pewno na zdrowie wyjdzie ;) A skoro podobają Ci się dziewczyny, to już w ogóle nie masz sobie co głowy zawracać, że coś z Tobą nie tak. Nie każdy jest pewnym siebie macho... i całe szczęście... tacy bardziej subtelni faceci też są potrzebni ;)

 

Michciuszek a co, mężczyzna nie może mieć depresji? Niby dlaczego? Macie jakieś inne mózgi? Inny układ nerwowy? Z tego co ja wiem, to równica między ciałem mężczyzny a kobiety raczej nie znajduje się na/w głowie.

Cognac, rozwaliłaś mnie tym stwierdzeniem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×