Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kalisz]


Julita1983

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ja również jestem z Kalisza

Mam 19 lat i też mam nerwice.

 

-- 23 sie 2012, 14:27 --

 

Jeśli chodzi o psychologa to P. Marta-Centrum Interwencji Kryzysowej

 

-- 23 sie 2012, 14:34 --

 

najlepszy psycholog jakiego poznałam,polecam!

 

-- 23 sie 2012, 14:36 --

 

Też z chęcią mogę się z kimś spotkać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Tak się składa, że ja tez jestem z Kalisza. Moja przygoda z nerwicą lękową tra 7 lat. Pierwsze dwa lata, nie wiedziałem co mi jest. Później trafiłem na lekarza, który wydobył mnie z piekła i prawdę mówiąc mogę chyba powiedzieć, ze zawdzięczam mu życie.

Nie wiem jak u Was, ale ja miałem piekielne objawy tej paskudnej przypadłości i gdyby nie doświadczenie oraz dobre słowo doktora, to pewnie bym sobie nie poradził. Lekarz nazywa się Marcin Kubski - jest PSYCHIATRĄ i przyjmuje na ulicy Dobrzeckiej w tym wieżowcu po Kalpo. Polecam go, dlatego że wcześniej byłem u 3 psychiatrów z panią Humelt włącznie i nie odczułem od nich żadnego współczucia i troski. W zasadzie od początku zażywam ParoGen lub jego zamienniki i żyję. Mam 29 lat i funkcjonuje jak większa część społeczeństwa. Podróżuje, mam swoją firmę, chodzę na imprezy, spotykam się ze znajomymi i przez ogromną cześć czasu w ogolę nie pamiętam o tym, że na coś cierpię.

 

Chce wam tylko powiedzieć jedno: nerwica lekowa nie jest chorobą a zaburzeniem i bardzo często człowiek wychodzi z niej SAM! bez leków, bez pomocy lekarzy i bez pomocy psychologów, co jednak nie zmienia faktu, że warto z nich skorzystać, żeby ukrócić swe męki. Ta przypadłość nie zabija i nie powoduje dalszego rozwoju, nie ewoluuje i nie staniecie się nagle chorzy psychicznie na np schizofrenie. Głowa do góry i bądźcie pełni optymizmu.

 

P.S jednym z ważnych elementów walki z nerwicą, jest nieczytanie tego co ludzie piszą w internecie. Mówię wam poważnie, bo przerobiłem ten temat. Ogromna część ludzi które piszę nt. nerwicy nie choruję na nią i dlatego nie ma efektów leczenia.

 

P.S 2 - Berlińscy naukowcy wymyślili lek, który działa natychmiast, a przy okazji nie ma skutków ubocznych :) W tej chwili jest w fazie badań, więc jeszcze raz, głowa do góry i uciekajcie z wszelkich forów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, polecam Wam świetnego psychologa - Monikę Wysotę. Jest terapeutą indywidualnym oraz par. Ja byłam z mężem na terapii u niej. Na początku nie przypuszczałam, że jakieś eksperymenty, zadania domowe i te całe opowieści na spotkaniach pomogą, ale po jakimś czasie zaczęliśmy sie z mężem dogadywać a przede wszystkim słuchać się wzajemnie. Poprawiło się nasze funkcjonowanie. Już nie jestem chorobliwie zazdrosna o męża. Naprawdę polecam Panią Monikę. Moja znajoma mi ja poleciła. Ona leczyła depresję. Też skutecznie. Pani Monika ma stronę internetową: www.centrumsystema.pl a to jest jej numer telefonu: 888 132 124.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam ostatnio psychoterapeuty w internecie i zewsząd wyziera pani Monika Wysota, dużo komentarzy zachęcających do skorzystania z usług tej pani. Nie wiem czy rzeczywiście jest tak rewelacyjna, czy raczej - co podpowiada zdrowy rozsądek - ma dobrze zorganizowaną kampanię promocyjną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. Jestem z Kalisza. Nie ma zdiagnozowanej ani nerwicy ani depresji, nie leczę się u psychiatry ani nie zażywam żadnych leków, ale ma problemy natury psychologicznej i uczęszczam na terapię. Może i mam jakieś zaburzenia, na pewno mam ale nie mam ich zdiagnozowanych. Natomiast mam kupę doświadczeń, przeżyć, odczuć nie zrozumiałych dla tych "normalnych" ludzi, którzy nie umieją dostrzec nic poza to co widać. Posiadam znajomych , nie przyjaciół. Znajomi widzą to co chcą widzieć.

Czytając widzę że mogę nie znaleźć tego co bym chciała, bo wymieniacie się tutaj raczej jakiego lekarza gdzie szukać. No ja w tym temacie właściwie nie mam co powiedzieć. Szukam przyjaciela-kobiety. Kogoś kto świat widzi szerzej, a jestem zdania że każdy kto ma te problemy wewnętrzne i nie robi z tego czegoś na zasadzie wszystkich "normalnych": "weź nie świruj, weź się w garść", widzi świat szerzej.

I nie chodzi tu oczywiście o przyjaźń/znajomość która opiera się głównie na wysłuchiwaniu i pomaganiu. To jest bardzo ważne w każdej przyjaźni ale myślę że ludzie z problemami zrozumieją się lepiej niż tacy którzy, nazwę to "inaczej żyją". Przede wszystkim takie osoby nie oceniają a rozumieją. Oczywiście nie twierdzę że wszyscy którzy nie mają czegoś zdiagnozowanego, prowadzą normalne życie bez "konfliktów wewnętrznych" tacy są. Po prostu ja takich ludzi nie mam a uważam że mogłoby mi to bardzo pomóc i tej drugiej osobie również.

Jestem kobietą, mam 29 lat i szukam kobiety. Dziewczyny z którą i która przy mnie będzie się czuła dobrze. Do wyjścia do kina, do parku, na wspólne zakupy a być może później do wspierania siebie w trudniejszych chwilach.

Zabrzmiało jak anons;D Ludzie poznają się w pracy, szkole na imprezie i zawierają przyjaźnie na długie lata. Ja nie mam ich gdzie szukać, więc czy to miejsce nie jest dobre jak każde inne?:) Zwłaszcza że już na początku coś nas łączy i uważam że właśnie przez to możemy sobie bardziej ufać.

Więc jeśli jesteś w podobnym wieku i też chciałabyś poznać kogoś nowego i być może stworzyć z tego przyjaźń to zapraszam na pw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

od wielu lat walcze z lękami chyba to nerwica nie diagnozowałam ale teraz gdy łapie mnie deprecha czas coś z tym zrobić ,do tej pory dokształcałam sie sama ale już nie moge tak żyć.

Mam zapytanie w związku z tym czy Marcin Kubski przyjmuje w Kaliszu ?I jeśli tak czy tylko prywatnie i gdzie ?I jaki koszt wizyty?

Bez_tozsamosci jeśli aktualne chętnie sie spotkam pogadać ,mam już dość samotni ,mam 35 lat,jestem kobietą rzecz jasna i nie umiem znależć przyjaciół (zresztą to duże słowo) ,znajomych z którymi można by było pogadać o życiu a nie o d... marynie,jak coś pisz na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×