Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz już to forum widziało różne burze i sprzątano niewygodne posty :mrgreen: co jest dla mnie tez kompletnym nieporozumieniem

A bycia górnikiem nigdy się nie wstydziłem i nie wstydzę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ogarniam,jak coś to na Pw mi wyjaśnij ja krytykę zawsze przyjmę.

Ogółem pokutuje w naszej Polsze mit że jak górnik to ni ma chvja musi być tępy...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że górnictwo... temat na topie :)

 

Jakby nie było mam szacunek do wszystkich ciężko pracujących ludzi... ale to co ostatnio robili górnicy... sorry stracili w moich oczach duzo. Nie pije tu do Ciebie Wolf. Ale organizowanie blokad na drogach... żenada... sami domagaja sie większych pieniędzy a tymi blokadami powodowali, że inni pracujacy tracili pieniadze... mówie tu np o kierowcach... 2 godziny na blokadzie, tachograf... i dupa... transport niedowieziony, jeb po premi... a za stanie na blokadzie nikt im nie zapłaci... wiec nie dziwie sie ze ludzie sa wkurfieni... kierowca zarabiajacy 30gr na kilometrze... każdy kilometr i każda godzina jest dla niego ważna... a przez cyrki które urządzali ostatnio górnicy wiele z nich straciło w pisdu kasy... i my (czyt. nie górnicy) mamy mieć w sobie empatię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niektórym facetom z forum bije na łeb - sami kręcą dziwne historie, a kiedy to wychodzi na jaw, mają pretensje, że to ja jestem ta zła :roll:

Ty też maleństwo kręcisz bardzo dziwne historie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, ogarnij się człowieku i przestań mnie już męczyć. Ja kręcę dziwne historie? Ciekawe, bo nie wypisuję po ludziach żenujących pw.

Kontrast, znajdź sobie w końcu dupę i przestań się mazgaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, łoo co ty masz znowu za urojenia??

 

ed. już kumam. nie kumano sapiąca to nie było o tobie. Nie popadaj w egocentryzm, raczej żaden mój tekst na tym forum nie będzie o tobie, nie jesteś dla mnie nikim ważnym, w drugą stronę to jak widać już nie to samo. Ogarnij kapę trochę bo taka dziewucha wsiowa konkret już z ciebie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalafiorze wciągnełabym cię nosem ale boję się ze mi kozy wyruchasz

taka ze mnie wsiowa dziewucha uhuhuhuhuhu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×